Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
19. zář 2009

evicko: užijte si výlet, taky bych si dala těstoviny se zeleninou. 😉 a zapečené se smetanou a sýrem - mniam. Asi příští týden udělám. Koupila jsem včera nějakou zapíkací omáčku-novinka, tak jsem zvědavá. 😉

katrin111
19. zář 2009

ahoj asmenko to je sice pravda ze se zehli v poho ale me je vyzehli mamka pac ted nevydrzim dlouho stat u zehleni strasne me potom boli zada a krize............asmenko teda to mate pekne sportovni odpoledne 😀 😀 😀 ja ti neporadim ja tady ty lesy neznam..........

kacza.b
19. zář 2009

tak ja jsem nakonec udelala smazeny kvetak,ale radeji bych nejake masicko 😀

asmeen to je dobry vylet pred barak na bembajs 😀 a pra hriby nerostou a jestli nekdo o necem vi kde rostou at napise 😉 taky bych vyrazila.

katrinko neboj utece ti to s nasi spolecnosti na podzim se zase rozjedeme a budeme drbat o 106 😀
ale rozince to uz uplne klepe na pupik 😵

jdu listovat kde mam hlasovat na Danielka 😉

asmeena
19. zář 2009

tak jsem taky hlasovala a ještě jsem ten odkaz poslala kamarádkám 😉

asmeena
19. zář 2009

kaczi: ale myslím si, že ani ten výlet před barák nebude, protože manžel začal zkoušet něco v notebooku a to je vždy na dlouho, protože pak začné hrát a to je konec 😒 😠

asmeena
19. zář 2009

jdu si dát rýžový nákyp 😉 Pěkné odpoledne. 🙂

capenka
19. zář 2009

dnes je pěkně ,cien se to aspon vydaří,moc ji to přeji,no já jsem měla v pátek jak mu říkáte Kája kontrolu,už v životě nikdy,měl blbí kecy, nezmohla jsem se ho zeptat co dál ,jestli na inseminaci.mě se tedy IVF nepodařilo,probrečela jsem potok slz,dnes už je to lepší ,ono se není čemu dívit 3krát MA.a 1 nepodený IVF,u nás je tichá domácnost,chlap se z toho taky sesypal,takže mi do dalšího IVF nejdem,budem to zkoušet zase normál s tím minimem spermií co sice má,ale podařilo se otěhotnět,jen to končí blbě ,a to všechno vyšetření mám,kurna a to už jsem prala prednison nepomohlo,prostě to se pořád hned ze začátku nevyvíjí, já už nevím co mám proto dělat,
nezlob te se ,že jsem napsala to vám ,já nemám komu,ale budu občas koukat jak se vám daří,takže holky drž te se

monickaku
19. zář 2009

to je mi lito capenko co ti vubec rekl

capenka
19. zář 2009

blbě to řekl že to vidí na krámy,už z toho jak to řekl jsem spíše byla v šoku jakým tonem to řekl,dnes že prý bude doma velkej rozhovor ,já jsem pro= přejít do Reprofitu,rozhodně to tolik nebude stát,a řekne co s tím se dá dělat.

monickaku
19. zář 2009

je to vul

monickaku
19. zář 2009

my pokud se to nepovedlo skusime nativ

capenka
19. zář 2009

co ty pořád špiníš,jen by mě zajímalo jestli po těch tolika hormonech najede hned ovulka

monickaku
19. zář 2009

no uz to prestava

capenka
19. zář 2009

ježiš povídej co je to nativ ,já to při té velké diskuzi navrhnu

capenka
19. zář 2009

no jak jsem o Kájoše vypadla ,šla jsem pro test ,negativní ,hned se vysadila utroš ,a mrcha ,je v proudu

monickaku
19. zář 2009

to je normalni ivf s minimalni nebo zadnou stimulaci vyjde to levneji a nemusi se zadat pojistovna o leky akorat to pry neradi delaji ve fertimedu

capenka
19. zář 2009

jo dělají to FN Olomouc,ale než projdeš u nich vyšetření ,tak je to rok ,to jsem měla já,a dál tě nepustí ,že musí zjistit proč se nedaří ,to mám já ,a do IVF mě chtěli pustit až na podzim ,vykašlala jsem se na to šla do Fertasu a k ničemu to nepomohlo ,

monickaku
19. zář 2009

no kdyz jsem o tom mluvila z Holubem takl mi rekl ze je to posledni moznost ten nativ ze sobek to nema rad ale kdyz si promluvis s jinym doktorem nemyslim Kaju tak by ses i mohla snima domluvit

rozi.nka
19. zář 2009

krásné sluníčkové odpoledne kelišky 🙂
tak už jsme doma za svatby, bylo to hezké 🙂 . do kalhot jsem se nakonec nějak narvala a zapla jsem je na zicherku 😀 ke vší radosti jsem zjistila, že mám tak nateklé nohy že asi neobuju boty. no i do těch jsem se nakonec narvala, ale trpěla jsem celou dobu jak kůň 😠 😀 😀 teď ještě jak to vyřeším večer na hostinu, tentokrát asi vážně jen leginy a baleriny 🙂
do alba jsem přidala aktuální foto v celé své kráse, tak až se půjdete mrknout tak seďte 😀 😀

cienka už to má za pár, zbývá jí necelá hodinka svobodného života, pak už z ní bude mladá paní. těhotná mladá paní 🙂 počasí vyšlo překrásné tak věřím, že si to spolu všichni užijí 😵 😵 😵
ať mají celé manželství stejně krásné jako dnešní svatební den 😵

kasa
19. zář 2009

Ještě minutku a Cien řekne své ano.Moc jim přeji štěstíčko .Už 😀

kasa
19. zář 2009

Počasíčko jim vyšlo úžasně. 😀 Dnes jsem prospala celé dopoledne,prostě opravdový medvěd.

katrin111
19. zář 2009

taky myslim na martinku a uz stoji pred oltarem poslouchaji ty jejich kecy za chvili si vymeni prstynky a daji si prvni manzelskou pusinu...........jee uplne vzpominam na nasi svatbu 😀 😀 😀 😀

katrin111
19. zář 2009

my se chystame do teska koupim veci na bebe roladu a jeste dneska ji udelam.mam na ni desnou chut 😝

kasa
19. zář 2009

Já se chystám udělat margotkovou bábovku. 😀

radule82
19. zář 2009

ahojte holky, tak nakonec v šopinu jsem odešla s nepořízenou. chtěla jsem nějaké džíny, ale žádné mi nepadli do oka 🙂))

Capenko, to je mi hrozně líto!!! ☹

petra123
19. zář 2009

čauky holky no tak vas čtu a ceince vyšlo krásné počasí je teploučko a sluničko jim svítí no nadhera ten den D se jim povedl na 1.

capenka to je mi líto co se stalo a opravdu hodně špatny přístup doktorů a jak ti to řekl to je hnus bych byla asi taky ve vředu ☹ 🙄

jinak holky kdo je to ten KAJA za doktor at vím co mě čeká 😕 😎

radule82
19. zář 2009

Ahoj Petro... já jsem u Káji byla jen jednou, jmenuje se Tomáš Jaroš ... ale do minulého pondělí ho holky vychvalovaly k nebesům, tak nevím, co se ted s ním děje....

kacza.b
19. zář 2009

petro123 ten kaja je dr. tomas jaros my mu tak rikame protoze vypada jako kaja ze slunce seno. byl vzdycky fajn,ale pry se nejak zmenil.....ale ja s nim nemam zadne zkusenosti ja jsem s nim jeste tu cest nemela.

holky vy mi delate chute s tema buchtama a roladkama 😝

martinko tak uz jsi mlada pani,netrpelive ocekavam jake to bylo 😉 asi se objevis az zitra.

radulko my jsme byli v futuru a taky jsem prisla s prazdnou. dostala jsem na narozeniny poukazku do drapsu tak jsem si myslela ze to tam je a ono ne a ted koukam ze je to v karoline 😠 a taky koukam na ten jejich katalog na netu a fakt nevim jako co si tam vyberu,vsechno tam je na 50 killove baby a ne takovou rochnu jako na me,tak teda nejsem vubec nadsena s takoveho darku....ale jak se rika darovanemu koniovi se na zuby nedivej 😀 😀 😀

rozinko krasna fotecka 🙂

radule82
19. zář 2009

Kaczi a já ted vyndala bábovku z trouby 🙂)))

kacza.b
19. zář 2009

teda radul ja chci taky babovku mas mramorovou 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru