Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rozi.nka
21. zář 2009

no je to žouželín 😀
michinko jak bylo na dovče??? 🙂
mě se dneska tak špatně dýchá až to není možné, kolikrát mi úplně lítá tep že čekám kdy odpadnu 🙄

katrin111
21. zář 2009

rozi a tu sedacku jako to kresilko si koupila kde???a za kolik???na chvili si odskocim

radule82
21. zář 2009

Ahojte Kelišky 🙂 tak jsem právě přijela z Polanky... byla jsem na kontrole před Ketem.. dr. Holub poznal, že jsem ted měla opožděný cyklus, vaječníky jsou zatím docela v klidu, mám tam jen 10mm folíky, takže prý zatím nic moc.. měla jsem přijít v pátek na další kontrolu, ale to nemůžu, tak jsme se domluvili na sobotu ale musím do Olomouce, jsem tam objednaná hned ráno na 8.20, protože v 11.30 se vdává moje kolegyně, tak musím stihnout obřad, snad se nic nevymamlasí a stihnem to 🙂

rozi.nka
21. zář 2009

to jsme kupovali v mikifunu, to je velké hračkářství v Bruntále a vyšlo nás se slevou na 1400,- mají i internetové stránky, tam je levnější, ale zase poštovné 109,- ale myslím, že i tak je to nejlevnější u nich 🙂

http://www.mikifun.cz/e-shop/fp-sedatko-od-mimi...

bobinka1
21. zář 2009

ahoj holky,taky vás zdravím,pořád vás čtu,ale jsem teď trochu nervozní ve středu jdu na odběry tak jsem zvědavá,jak dopadnu.j.cien musím ti to taky napsat měla jsi opravdu krásné šaty a moc vám to tam sluší,taky vám samozřejmě gratuluji 🙂

kacza.b
21. zář 2009

krasny podvecer

dneska jsem byla na ranni a ceka me jeste nocni,jsem si sla lehnout a myslela jsem si najivne ze jako usnu a ono prd. tak to bude krasna noc a to jeste musim rano k doktorce 😒 snad ji tam neusnu.

rozinko ty uz vazne budes za par dni rodit 😕 myslim na tebe at se moc netrapis,ale ten pocit drzet toho malickeho tvorecka v naruci za to vsechno stoji 🙂 no uz klepe na pupik a jednoho dne se tady doctu ze uz jste v porodnici a ze uz krici do sveta ze uz je tady 😵
Katrin a ty za chvili taky,tak sexikem ho chcete vylakat na svet 😀

ahojky michinko tak jak bylo na dovolence?

radulko tak kdy te teda ceka ten KET?

bobinko drzim palecky 😉

radule82
21. zář 2009

Ahoj Kaczi, Holub říkal, že to vidí na 1.10 ve čtvrtek 🙂

evcaa
21. zář 2009

Aloha holkkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
knecne sem se sem dostala sakrble jirka ma cely tyden ranni tak sem nemela moc casu malej moc nespal vzdy jen tak dvavcetiminutovky taky jsem ted dovysaala uz podruhe pac jirka koupal izzinku a bylo tu fest chlupu 😠 😠 😠 😠
radus KET bude uspesny uvidis ja to vim ver mi
rozi poslici to byli za chvili je tu malicky tvorecek
a katrinko tobe to taky klepe na pupik jo a s tim sexem my sexovali posledni dva mesice skoro kazdy den a nic 😀 😀 😀 😀 prisavky na patach 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
21. zář 2009

nic milacci jdu koupat snad mi to zitra vyjde a nakouknu dopoledne 😀 🙂 😉

kacza.b
21. zář 2009

ahojky evicko pozdravuj danielka 🙂

kacza.b
21. zář 2009

cienko tak jak to vzali rodice,ze jsi se v sobotu vdala?

kasa
21. zář 2009

Ahojki taky čekám,jak dopadla Cien u rodiču.
Já jsem dneska dorazila kolem 17 hod domů a od té doby ležím,mám šílené bolesti v podbříšku,ale je dobré ,že mrcha ještě nedorazila,a zatím doufám ,že už ani nedorazí.Jsem dnes 26 den cyklu a většinou to dostanu tak 27-29 den cyklu,ale takové bolesti jako teď jsem ještě nikdy neměla,tak buď se opravdu uhnizduje mimi nebo tam roste nějaký problém ,dneska večer zavádím poslední utroš.
Tak se mějte krásně jdu si zase lehnout.

radule82
21. zář 2009

Kasi dobrou a moc ti přeji ať to je opravdu zahnizdování 😉

radule82
21. zář 2009

A já se s vámi taky loučím, dobrouuuu 🙂

kacza.b
21. zář 2009

jdu koukat na superstar. tak vam preji dobrou noc a hezky se vyspinkejte i za me 🙂
uz at je rano aspon pro me teda 😀 dneska se mi obzvlast nechce,protoze jsem vstavala ve 4h rano a musim vydrzet do zitra nejmin do 8h,to bude krute,musim to rozchodit 😀

kasa
21. zář 2009

Tak pěchota superstár opravdu nesklamala,válím se tu smíchy. 😀 😀 😀

kacza.b
21. zář 2009

kaso to jeste prijde 😀 😀 😀

kacza.b
21. zář 2009

je to sila ti lidi jsou bez ostudy 😀

monickaku
21. zář 2009

glum 😀

monickaku
21. zář 2009

ja bych tam nesla delat si ostudu pred narodem vzdyt musi vedet ze to neumi

kacza.b
21. zář 2009

jo,jo glum byl fakt dobry

kacza.b
21. zář 2009

ja nevim proc tam lezou

kacza.b
21. zář 2009

porad vyhlizim martinku,doufam ze dneska dobre poridila.uz se ji asi nedockam,uz budu muset za chvili ficet ☹

monickaku
21. zář 2009

Michal David domu pijeme domu

rona2
autor
22. zář 2009

Hezké ranko,tož kelišky kde všechny jste? Já za chvíli mizím do rachoty a tady nikdo. 🙂

j.cien
22. zář 2009

Dobre ranko holky 🙂 ,tak jsem to vcera napred zavolala segre a pak jsme to jeli rict nasim..Segra poho,rekla jen :ty vole,ty vole..mam se jako urazit..?a pak se chlamala a bylo to OK.
Nasim to rekl Petr,ja jsem sla do kuchyne udelat caj,ale slysela jsem to 🙂 rekl to kratce a moc pekne,nasi jen prikyvovali a pak nam poprali a muj otec me od detstvi asi poprve tak silne objal,az jsem nedychala a myslim,ze byl hodne dojaty...pak uz jsme o tom nemluvili vubec,zadne podrobnosti..ale mam tech par fotek v PC,to jim ukazu pak nekdy,az tu bude segra...pac vcera by to na ne bylo asi moc 😉
No a mne se tak nejak hooooodne ulevilo 🙂
Zitra mam kontrolu u Kajosa..tak se bojim,dnes jsem mela o nem sen,ze mi rekl,ze ted v deloze bohuzel nic...fuj,hnusny sen...tak jsem rada,ze uz je den 🙂 a Bobinko tobe take na zitra tfuj tfuj tfuj!!!Jdes pozdeji,asi se tam nepotkame,co??

michina
22. zář 2009

AHojky, no dovolena byla uzasna, takova flakaci, jen jsme se koupaly, pily a jedly a jezdily na lodi známych, no tri baby - ja, segra a mamka, takze jsme se nasmaly az az. 😉
Marti, jsem ráda, že to vasi tak super vzali a hlavne, že se ti ulevilo a uz jen sama pozitiva a sociální jistoty😀
Rozinko a Katrin, vam uz se to teda fakt blizi, holky!"!! 😅

michina
22. zář 2009

Haloo, vy tu nikdo nejste?

bobinka1
22. zář 2009

ahoj holky,j.cien jdu na 8.45 tak uvidím,jak jim to tam zítra půjde 😉

michina
22. zář 2009

Ja jedu za Kajou do Fulneku ve ctvrtek pro injekci, snad uz konecne a zadny treti odklad! 😝
Tak bude ze me zena v prechodu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru