Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bobinka1
26. zář 2009

no já nevím,necítím nic,jen když se podívám tak mám břicho ,jak před porodem,ale jinak vůbec nic,ale snad jsem těhotná 🙂 asi je ještě brzo a co ty už ti je ti jinak? mně bylo u malé strašně špatně a zhubla jsem na 52 kg a to měřím 175cm hrůza

bobinka1
26. zář 2009

jdu pověsit prádlo a pak jdu na chvíli ven,ještě,že už mám ty vycházky,tak se tady zatím mějte ahoj j.cien 😉

j.cien
26. zář 2009

Ja mam ted uz stejne na vaze,jako pred zacatkem stimulky..zhubla jsem totiz po stimuli -2kg,ale dnes jsem byla v praci,tak jsem se zazila a mam uz svoji vahu.Jidlo mi nechutna,skoro nic mi nechutna,ale jim ..snazim se jist normalne 3x denne.Ale zaden pozitek teda..akorat ta zelnacka,tak mi chutnala,jinak nic.A nechutna mi zadne piti,zaden caj,kafe mi smrdi...a pocit jakoby na bliticko,ale bez akce 😀 😀

j.cien
26. zář 2009

pa Bobi,jdu aspon na zahradu,je tam krasne 🙂

radule82
26. zář 2009

Ahojte holky, tak uz jsem doma... nechtělo se mi vařit, tak jsme si objednali chacharovu pizzu... tak dneska měl službu Cepelák, dle UTZ všechnov normě... takže v pondělí v OL další UTZ a Ketík dle Dr. bude v pátek nebo až v sobotu, prý mi musí dorůst sliznice, když mám 4denní embryjka 🙂

radule82
26. zář 2009

Právě jsem vytáhla z trouby peřinkový koláč, vypadá a voní náááádherně 😉

j.cien
26. zář 2009

Tak super Radulko,ze nebyla na UZV zadna zrada a ze spejes uspesne ke Ketiku 😉
A co je to za mnamku ten perinkovy kolac 😕 ??

radule82
26. zář 2009

poslu ti odkaz... uz jsme to nakrojili, fakt dobrutka, rychlovka a kolac se rozplyva na jazyku 😀

http://ekucharka.net/perinovy-kolac/

radule82
26. zář 2009

Tak už je půl plechu pryč 😀

radule82
26. zář 2009

Kde jste Kelišky? ☹

j.cien
26. zář 2009

Radulko tak to bude fakt mnamka 😉 to udelam milackovi,on ma s tvarohem vsechno rad 😀
Ja jsem prave udelala 3litry houbove omacky s hovezim masem na zitra..dnes mam na to hovezi chut,tak snad zitra ji budu mit taky 😀 ,povysavala jsem a jsem KO,pac dopo jsem byla jeste v praci a dost honicka...nastesti jen 3akutne nechrchlani a po nich jsem si sla hned umyt ruce...

Kdepak je dnes Katrinka,Bellinka a ostatni????

radule82
26. zář 2009

Cienko a nepsala jsi, že jsi na PN?

radule82
26. zář 2009

Tak to můj miláček házel 😅 😅 😅 takové obličejíčky, když viděl, že kuchtím neco z tvarohu... Tvaroh až tak nemusí.... ale říkal, že je to fakt mňamka.. peřinka je odpovídající název 😀 😀 😀

radule82
26. zář 2009

Je dobré ten koláč dělat z tvarohu v kostce, takový ten obyč, aby byl hustší 🙂))

j.cien
26. zář 2009

Jj,mam PN...ale puvodne jsem tuhle sobotku mela slouzit a holky uz mely kazda program na vikend..a kor prodlouzeny..tak jsem tu sobotku odslouzila 😉 jsou to jen 4hodky,takze v poho

Jj,koupime tvaroh a uz to vidim,ze padne plech na jeden šup 😀

radule82
26. zář 2009

Tak dneska je tady mrtvo... tak já budu taky končit a budu koukat na TV... tak dobrouuuu 🙂

kasa
26. zář 2009

Dobrou noc holky.Koukám na superstár,a čekám na Peťu. 🙂

radule82
27. zář 2009

Krásné nedělní ráno vám všem přeji 🙂))

bellka
27. zář 2009

Dobré ranko, berušky, přeju všem krásnou neděličku. Radulko, kočičko zlatá, tak už se KETík blíží, budu držet všechno co mám, sluníčko🙂 všechny vás mocinky zdravím, vůbec nestíhám, jsem teď měla 2 denní a dneska na noční, jsem unavená a večer padnu jak podťatá. Marti, na Tebe taky často myslím🙂 všem posílám úsměv a přání krásného dne🙂

radule82
27. zář 2009

Ahoj Magdiiii 🙂))) jé konečně jsem tě tady zastihla, pořád jsme se v poslední době jenom míjely ☹
Bellišku, tak dneska nic nedělej a jen odpočívej 🙂))

bellka
27. zář 2009

Jj, Radulko, dneska se asi budu jenom válet v postýluši, bo mě úplně pálí šlapky, OMG, nevím jak budu v práci lítat, ale to už mě bolí delší dobu. Jak se máš, koťátko moje?

bellka
27. zář 2009

Jsem přečetla 3 stránky, tož reakce: Rozinko, holka zlatá, Ty už to máš fakt každou chviličku a Matýsek bude ve vaší náručí🙂 Cien, je to strašné, co potkalo tu paní, asi bych to taky těžce nesla, mě vždycky dorazí potíže druhých, než mých vlastních, ale jak říkají holky, mysli na sebe a svoje sluníčka pod srdíčkem🙂 no a už jsem to zase zapomněla, OMG😉

radule82
27. zář 2009

Belli, už se těším na pátek, snad se zmražáčci pěkně rozmrazí a v laboratoři je vzbudí ze zimniho spánku 🙂)

katrin111
27. zář 2009

krasne nedelni ranko holky preji..........zrovna snidam rohliky s nutelkou 🙂 tak jdu na vas mrknout........vcera jsem se tady ani neukazala rano jsme byly s mamkou v kaufu potom jem honem varila a odpo jsme jeli na navstevu ke tchyni potom do hypernovy a tesca........samik vcera dostal od obou babicek auticka tak byl rad.....dnes odpo prijde babi a a udela nam brambor.salatek ona dela vyborny a prijde i mamca.........moji kluci pujdou asi do parku.....belli ty dneska jen odpocivej a kasli na vse.....normalne jsem se v noci ve 2 30 vzbudila bylo mi desne spatne uplne na bliti zacla jsem se potit tak jsem sla na zachod nutilo me to i na velkou tak po delsim snazenim vysly 2 male bobky tak jsem si sla lehnout a potom to preslo..........no hnus...........radul ta buchta vypadalůa dobre...... 🙂

sido
27. zář 2009

ahoj holky jdu vás pozdravit a popřát krásně sluníčkovou neděli 😉 já jdu za chvíli do práce 😝 radulko tak v pátek bude i samotný ketík? budu moooooc držet palečky 🙂 😉

bellka
27. zář 2009

Radulko, moc na Tebe budu myslet, beruško, neboj, rozmrazí se v pořádku a šup k mamince do pupíčku🙂 Katrinko, Ty bys potřebovala tu naší syrovátku, to bys neměla vůbec problém, jít na záchod, chuďátko. Včera jsem zjistila, že 1l syrovátkového nápoje stojí 575,-kč, blbec jsem to řekla Pavlíkovi, tak ho prý budu pít 0,5l denně, OMG😎 Sido, zdravím Tě, jak se vede?

sido
27. zář 2009

ahoj Belíšku já zatím čekám v pátek jsem měla volat jestli už pojišťovna schválila náše IVF ale ještě to tam nebylo tak mám zase volat ve středu 😉 pustila jsem se do druhého platíčka antiko bez pauzy a zdá se mi že jsem nafouklá jak balón 😀 to čekání mě štve ale doufám že bude vše ok a my se budeme moct pustit do akce "MIMI" 😉 🙂

sido
27. zář 2009

a co u vás je něco nového už nevím nepsala jsi že zkusíte ten Reprofit?

sido
27. zář 2009

no musím do rachoty odpoledne nakouknu tak si užívejte papa 😉 😉 😉

bellka
27. zář 2009

Jj, zkusíme Reprofit, protože bysme chtěli minimálku a ve Fertimedu ji nedělají. Ale až příští rok, řekl mi jeden léčitel, že nemám tlačit na pilu a z tohohle mám celkem respekt a všichni nám předpovídají jedno dítě, tak tomu věřím a počkám🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru