Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
27. zář 2009

Aloha dámy mame nové foto kuk

radule82
27. zář 2009

Ahoj Evco 🙂 tak jsem kukla na fotečky, jsou víc než úžasné!!!!! 🙂 🙂 🙂

bellka
27. zář 2009

Evičkooo, ahoj sluníčko🙂 fotečky jsou úžasné, nádherné, prostě bez komentáře🙂

evcaa
27. zář 2009

dekuji milankove uz se mocinky tesm na ty vase uzlicky stesti aze budou a brzicko verte mi majdinko uz se tesim na stredu kkura nemuzu dospat OMeGa 😀 😀 😀

bellka
27. zář 2009

Já ani nemluvím jak moc se těším, až vás uvidím, Daníka poňuňám a od Tebe načerpám tu pohodovou energii🙂

bellka
27. zář 2009

Jdu zkusit na chvilku zavřít očka, možná si zdřímnu ještě před noční🙂 mějte krásnou neděličku🙂

j.cien
27. zář 2009

Krasnou slunickovou nedeli 🙂 trochu lenosim venku na lehatku,pac je fakt hyc 🙂 uvarila jsem 26svestkovych knedliku 😀 OMG 😀 a upekla slany strudl a Petr dela chlebicky,odpo jdeme k nasim a bude tam segra s deckama,tak se po tom zaprasi 😀 jakoze trochu jeste na tu nasi tajnou svatbu 😀 mam koupenou celou Marlenku,to decka milujou,tak se tesim 🙂
Kerinka si to take uzije,segra ma s sebou oba psy a oni pak silene dovadeji az padnou.. 😀 😀
Vecer kouknu a ted jeste kouknu na new foto Danika 😉

j.cien
27. zář 2009

Evinko Danecek je proste nadherny!! 🙂 🙂 🙂

katrin111
27. zář 2009

jeee krasne fotecky danecka 😵 holky vy mate nejaky sraz???? 😅 marti tak si odpoledne krasne uzijte 🙂

bellka
27. zář 2009

Tak jsem se prospala, to je paráda, můžu na noční lítat jak čamrda😀 Cien, užijte si té oslavičky. Katrinko, jedu ve středu k Evičce, jsme se domluvily, že jim můžu popusovat Daníka a pokecáme, no těším se na ně moc🙂

bellka
27. zář 2009

Tož jdu do vany a nachystat se do práce, OMG. Ty dvanáctky mě asi jednou zabijou, mějte se krásňoučky a v noci na vás kouknu a budu hlídat váš bezstarostný spánek, berušky🙂

hnedoocka23
27. zář 2009

ahoj kelišky,přeji krásnou neděli všem..jdu vás pozdravit..já měla tedkom konečně volný víkend,ikdyž v sobotu jsem od dopo do večera pracovala...okna/záclony/převlíkání..,až po třídění hader a botů,no mazec.....dneska opdočinek a leháro,jen kafčo u babi a večer jdu na cvičení bosu 😉 nemoc už mě docela rychle opustila,což jsem ráda...

všem chci popřát úspěšný týden jak v práci,tak soukromí 🙂
Až budu mít víc času,tak si vás dočtu,mám asi co dělat 😅 mějte se krásně...papá 😵

asmeena
27. zář 2009

Dnes jsme se vrátili z Jeseníku, bylo super. Krásně nám vyšlo počasí.
Evi: Daneček opravdu roste jako z vody a nejhezčí je ta fotečka s Izzinkou 😉

Holky já už se nemůžu dočkat, až za týden dostanu mršku a začnu stimulovat - jupíííí. Minimálka se mi blíží.

kasa
27. zář 2009

Asmen tak ti přeji ať je minimálka s tím nejkrásnějším koncem a ať se brzy taky dočkáš toho svého broučka. 🙂 🙂 🙂

asmeena
27. zář 2009

děkuji kasi, a jak se vede tobě?

kasa
27. zář 2009

Dobře,jen mám od 1 pokusu stále trošku bolesti spodku,tak jsem zvědavá co mi 5.10 řeknou na kontrole,t budu 12 den cyklu a hned bych měla jít do 2 pokusu ,tak jsem zvědavá,ale spíš to vidím až na možná úspěšné IVF v prosinci,u té inseminace mc úspěšnost není. 😒 .Tak uvidíme,ale hlaví je ,že se máme s Peťou rádi ,a že je to zlatíčko.

kasa
27. zář 2009

Jinak Evi jsi pro nás motivace,malý je úžasný. 🙂 🙂 🙂

asmeena
27. zář 2009

kasi: a třeba zrovna na tebe se usměje taky štěstí jako na katrin. 😉

kasa
27. zář 2009

No bylo by to krásné,ale moc tomu navěřím. 🙂

radule82
28. zář 2009

Dobré ránko Kelišky, tak já se chystám za hodku vyrážet směr OL... mě ted tak napadlo, že když dnes nespěcháme domů a vypadá to na krásné počasí, tak bychom se mohli zastavit do ZOO na Svatý kopeček 🙂 Ale asi tam bude dneska narváno 🙂

kasa
28. zář 2009

Radulko tak ať ti to dneska dobře dopadne,držím palečky. 😀

beruska81
28. zář 2009

Dobré poledne kelišky, jdu vás pozdravit, doufám, že se všem daří dobře, já teď nemám moc času na pc, vložila jsem nějaké fotky, tak se můžete kuknout. 🙂

bellka
28. zář 2009

Ahoj berušky, přeju vám krásné sváteční pondělíčko🙂 beruško, krásné fotky, hlavně jak Matyášek s Chelsea spolu spinkají🙂 čekám na Radulku a její zprávičky, ale asi jsou v ZOO, Kaczka by se dneska měla vrátit z oslav, že? Martinko, Bobinko, jak se daří? Rozinkooo, ještě stále 2 v 1🙂 Katrinko, kdepak se touláš? Všechny vás mocinky zdravím🙂

j.cien
28. zář 2009

Krasne odpolko Kelisky 🙂 to mame krasne babi leto 🙂 dopo jsme byli se segrou a s pejsanama v lese,pak jsem se silene prezrala na obed..pac jsem cune a krome sve porce jsem jeste dojedla po deckach 😝 😝 no cune jsem,ale mamka mela pecneho kralilka a to jsem tak 100let nemela ,tak mi to silene chutnalo 😀
Petr sklada venku drevo a mne se nic nechce,tak se tu valim s Kerinkou,ta je KO a nahlas chrape 😀 😀

Berus fotky supr,hlavne jak maly spi s pejskou 😀 😀
Radulko uzijte si Zoo a dej vedet,co bylo v OC a kdo tam dnes ordinoval 😉
Rozi haloo,nerodis uz nahodou 😀 ??
Belli pockej,jak te to nakopone,az se Asmeence zadari ta minimalka 😉 🙂 mocinky vam to preju 🙂 🙂 Asmee ty blaho,za 14dnu uz muzes byt tehule 😀 😀 😀

bellka
28. zář 2009

Marti ahoj, tož nic nedělej a jenom odpočívej🙂 jj, jsem dneska na noční koukala zase na stránky Reprofitu a vytiskla jsem si právě alternativy IVF - nativní, minimální stimulace, tak jsem to zase četla dokola a dokolečka a fakt se těším a věřím, že tohle je pro nás to pravé🙂 jsem se teď vrhla na žehlení, spala jsem po noční do 11ti a zítra mám denní, tak ať mi to tu nestraší.

j.cien
28. zář 2009

Belli JJ,hlavne je super,ze nemusís mit nervy z toho,ze to nestoji tolik tech silenych tisicu..ze se na to da nasetrit a neni to takovy hormonalni nařez.. 😉 a verim pevne,ze ti to konecne klapne 😉 ,ze pro Machace budes vyzvou,po neuspesich ve Fertasu,ze proste udela mozne i nemozne 😉 🙂

Mam plny gauc pradla na zehleni...ale kaslu na to..skocim na to,az bude prset,to pak zehlim rada 😀

j.cien
28. zář 2009

jdu se kouknout na Petr,zase to prehani .od rana se nezastavil..dre,jako by mu bylo 20 😀

bellka
28. zář 2009

Marti, taky si myslím, že my pro budeme pro Macháče fakt výzva a ty peníze jsou úplný pakatel oproti celému IVF. Máš pravdu, nech si žehlení na škaredé počasí, já musím, když mám volno, no😉

rozi.nka
28. zář 2009

ahoj holky 🙂
ne, ne ještě nerodím i když už bych ráda 😀 malý je zase o kus níž, tak mám neustále pocit na malou a pěkně mě tam tlačí tak jsem zvědavá co se dozvím na kontrole 😕
já se dost nudím, Kuba je věčně v práci. dneska měl být doma, ale šel vyřídit nějaké paní reklamačku a namontovat segře závěsy nebo co, odešel v 11 a ještě není doma, tak jsem až vyloženě nasraná. jsem myslela že se půjdem projet na brušperk nebo něco a místo toh zase hniju doma ☹
kdybych už měla pupíčka tak se teda nenudím 🙂 no ale všechno má svůj čas, že 😉
tak jsem se rozepsala, že už ani nevím na co jsem chtěla reagovat 😠 😀
no hlavně se všechny opatrujte a kdyby se něco dělo tak určitě napíšu 😉
jdu aspoň na procházku s Bibkou, ta bude ráda 😎

radule82
28. zář 2009

Ahojte Kelišky, tak jsem zpátky z výletu 🙂 dneska sloužil opět dr. Čepelák, když jsem vyskočila na kozu, tak chvilku kukal a pak říká, že sice nerad, ale že mě musí poslat se vyčůrat, že to moc dobře nevidí 😀 😀 😀 a jak jsem byla v "šatně" tak jsem si říkala, že se mi chce na malou, ale že to snad projde 🙂 tak neprošlo.... folík mi praskl, v neděli asi proběhla ovulace, mám zavádět 3x denně utrouš a pátek přijít na Ket, ale sliznice je pořád nic moc, jen 7,9mm.. ale prý dostává dobrou barvu, tak nevím, říkal, že ještě za ty čtyři dny poroste 🙂 Jinak dneska i v OL měly zpozdění, sice jen cca 20 minut, ale měly.

No a pak jsme jeli do ZOO na Svatý Kopeček, byla jsem tak natěšená, protože jsem slyšela jen samé pozitivní zprávičky na ZOO, ale musím říct, že jsem tedy odešla značně zklamaná.... to i tady v OV se mi líbí víc a což teprve ZOO Lešná nebo ZOO ve Vídni 🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru