Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
4. říj 2009

No já bych měla taky žehlit,ale po obědě musím zajet do futura,zkusit si nechat udělat klíč,ale jestli mi ho neudělají,budu muset za ztrátu v práci zaplatit 800,-kč ,což je vcelku škrt přes rozpočet. ☹ Tak uvidím co bude.

radule82
4. říj 2009

ahojte holky 🙂 tak já jsem brzy ráno vstávala, drahá polovička mě nechtic vzbudila, když si nařídil budík na půl sedmou kvuli formulkám, chvíli jsem ještě polehávala, ale pořád jsem jsem jen přetáčela v posteli, tak jsem vstala, posnídala, chvíli se taky koukla na formulky a šla znovu spát... ted už jsem se ted probrala...🙂
Katrinko, tak to máme stejný plán, já včera vyprala dvě pračky, takže odpo u nějakého filmečku to vyžehlím, at mám klid 🙂)))

rozi.nka
4. říj 2009

krásné skoro poledne kelišky 🙂
tak neděle je tady a Matýsek je stále zakuklený jako larvička 😀
dneska se mi nic nechce, ještě jsem ani nezačla vařit, taková jsem ostuda 😅 ani nevím co vařit, to je na tom to nejhorší 😝 a odpo pěkně vysát a utřít prach. pokud se k tomu dostanu 😀
přeju vám hezký podzimní den 😎

evcaa
4. říj 2009

ahoj kocky hlasim se z jihu moravy je to tu fajn jsem si odpocla hold zmena prostredi udela svoje danulka ja jako vzdy usmevavy a uzasny 😀 😀 😀 😀 😀

radulko je mi lito co se ti stalo je to veta kterou si uz slysela ale je to mysleno ze srdce 🙂 🙂

martinko uvidis ze tim to prave utvrdis to tehu myslim tema tydnama 😉 😉 😉 😉

rozi omluva prijata pokud si to neprozijes nevis😀 😀 😀 😀 😀 😀

kasa
4. říj 2009

Tak se tu mějte krásně.Rozi pod čím tě mám hledat na tom facebooku? 🙂

kasa
4. říj 2009

Já jsem se rozhodla udělat kuřecí nudličky. 🙂

j.cien
4. říj 2009

Evi tak to je super,ze si tak krasne pohodove uzivate Danika a ze je sikulka hodny,i kdyz je mimo domov 😉 🙂

Rozi teda,jak to,ze pises na kona misto rozeni?!Tak jsem ti to dobre naplanovala na nedeli... 😉 tak jedine az pak tu pristi 😉 😀 😀

Pecu slany zavin se zelim 😀 to jedine mi fakt hodne chutna 😀 na sladke se nemuzu ani podivat 😝 a vecer jsem se lekla v koupelne,co to na mne vykouklo za benžo 😕 ,ale to bylo asi tech 10 placku a ne ty dve malinke bublinky 😉 😀 😀

Petr konecne zazimovava bazen..se mi ulevilo,pac je to blazen a jeste by se koupal...posledne lezl do vody,co mela 17st.!!!OMG 😀

asmeena
4. říj 2009

cien: to nevadí, že sis nastavila ty týdny, to je právěže dobře, aspoň ta miminka moc dobře ví jak si je přeješ. 😵 A 10 placků? To nic není, za to jak jsi túrovala po lese. 😉 Já včera skoro nic nedělala (jenom žehlila) a sežrala jsem vše co jsem potkala. Jsem takové malé hovádko, ale říkám si, že teď budu těhule, tak není proč hubnout, to se po porodu vysportuje 😀

rony: jakou si dělala buchtičku? Mám taky recept? Nebo jsem něco promeškala. Koupila jsem dnes dva tvarohy, tak jestli máš super recepísek, tak písni.

rozi: ten tvůj malý stále nechce na svět? Se mu u maminky zatím líbí. 😉

evi: kde jste na Jižní Moravě? Hned bych tam taky jela.

asmeena
4. říj 2009

Akorát mám problém, že nevím na co se v práci pořád vymlouvat, proč potřebuji dovolenou. Nejsou totiž kolegyně v práci zvyklé, že bych si jen tak brala dovolenou, a nerada bych kdyby prokoukli, proč si ji beru. Chci to teď utajit a je to lepší, aspoň se mě na to pořád někdo neptá.

rona2
autor
4. říj 2009

Asmenko dělala jsem ten peřinkový koláč co tady dávala Radulka a je fakt dobrý a hezky to vypadá.

asmeena
4. říj 2009

rony: písni mi ten receptík prosím do IP, já ho asi nemám. A uvažuju, že si vezmu od 12.10. dovolenou, protože to bude asi týden, kdy pojedu na OPU a pak ET, tak bych to zkusila udělat.

j.cien
4. říj 2009

Jj Asmee,vem si dovcu a mas klid 😉 ja to tak take udelala 🙂 mocinky ti preji krasne folicky,aspon 3 😉 at je z ceho vypestovat favorita 🙂 ,Je to fajn,ze tam delaji tu minimalku!!Mne to prijde jako bezva sance,kterou si muze vice paru dovolit a treba vickrat,ze to neni tak silena cena jako za IVF...myslim,ze to,ze se lide zadluzuji kvuli IVF ,ze je to strasne stresujici...a pak ten pocit,ze TED to musi vyjit,protoze na dalsi pokud uz nemame...to je sileny napor na psychiku!!Takto je to prijatelnejsi 😉 a mnohem setrnejsi k organismu 😉

Holky ja mam furt na neco chut..ale jak si to nachystam,tak to pak nejim,protoze mi to nechutna... 😝 a mam silenou chut na chlast!!!OMG!!Takovy sampusek!!!Mnam!

asmeena
4. říj 2009

cien: jo je to fajn, že dělají tu minimálku. Stojí to 10.000,- a za každé vajíčko 1.000,- Jsem zvědavá kolik bude vajíček, jedno by mi stačilo, ale kdyby byla dvojčátka, tak bych se taky vůbec nezlobila. 😉

j.cien
4. říj 2009

JJ,jedno bys mela i v nativu,bez stimulace...takto musi byt aspon 2nebo 3 😉 po tom clostilu a Fostaku 🙂
Takze ktery den tam nakonec jedes??

asmeena
4. říj 2009

jedu teď v úterý, to tam je ještě Machač, ale pak už nevím. Uvidím co mi řekne v úterý.
Jaký je rozdíl mezi nativem a minimálkou? Já myslela, že je to to samé.

j.cien
4. říj 2009

Nativ je normalni cykllus,bez leku...mne treba delali IUI v nativu,bez Clostilu..mela jsem pokazde 2 foliky...ale nic z toho nebylo.Minimalni stimulace je uz stimulace,pomoci leku-clostil,Fostak a spol 😉

asmeena
4. říj 2009

je tak, tak to mně taky dělali IUI bez stimulace.

j.cien
4. říj 2009

Ono zase kdyby odebrali jen 1 vajicki-jakoze v nativu-tak ta sance na uspech je pak zase mala,ze to jedno jedine bude to prave,zrale,ze se podari oplodnit ..tak mi to aspon rikal Kaja,cim vic vajec,tim vetsi sance na uspech...ale pokud zase nahoni na rychlo 10 vajec a z toho je pak vetsi pulka nezrala...tak to radeji asi 2-3,ale zrale,ne 😉 ?

j.cien
4. říj 2009

Jsem nejaka KO,asi vytuhnu...tak preji pekny vecer vsem Keliskam 🙂

asmeena
4. říj 2009

cien: tak pěkně odpočívej, ať se mimouškům u tebe líbí. 😵

radule82
4. říj 2009

Ahojte holky, tak já celý víkend proflákala 🙂 jsme se byli na hodku projít ven, jinak jsem fakt lenošila 😵

Asmee: tady je ten receptík http://ekucharka.net/perinovy-kolac/ (je dobré mít ty klasické tvarohy v obale, ne ve vaničce, ten je řídky) 🙂

radule82
4. říj 2009

Cienko: s těma vajíčkama na rychlo to máš pravdu, to je jak to přísloví: Rychle nabyl, rychle pozbyl ... nebo tak nějak 😅 se to říká....

asmeena
4. říj 2009

Děkuji radul 😉

asmeena
4. říj 2009

Pro dnešek se loučím. Zítra budu asi dlouho v práci, abych si mohla vzít v úterý na tu kontrolu dovolenou, tak přeji úspěšné vykročení do pracovního týdne.

kacza.b
4. říj 2009

krasny vecer kelisky 😉

kacza.b
4. říj 2009

tak dobrou noc a krasne sny a na ten novy tyden hodne stesticka a uspechu!

radule82
4. říj 2009

Kelišky, tak já se taky loučím pro dnešek 🙂 Chjo, když si zas představím ranní vstávání v pět tak mi je z toho 😅 😅 😅 😅

Přeji Vám krásnou nedělní noc a pohodový pracovní týden 🙂))

miky123
4. říj 2009

Ahojte,

cien:na imuno jsem šla sama,a když jsem jim to pak řekla tak mi dali na užívání Prednison ale stejně nic.

asme:a ty jsi teda už začla stimulovat,já jsem rozhodnutá že pujdu v počatku listopadu,něco mi nabídli že by se mohlo vyskoušet,nechci to zakřiknout:

Já chodím do gyncentra ov ,mužu sem za vámi zajít když teda nejsem fertimedová

asmeena
5. říj 2009

miky: to víš, že můžeš, jsi vítaná. 😉

kacza.b
5. říj 2009

dobre ranko kelisky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru