Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
17. říj 2009

sla jsem si to namazat balzamem po holeni 😀 😀 panskym 😀 a ted mi kozy voni sexy chlapem 😀 😀 OMG 😀

asmeena
17. říj 2009

no tak to budeš mít ještě chuť na sex a to s tou chutí na chlast bude teda vražedná kombinace

smil: jsem se musela smát, jak ti rozštelovaly holky mezerník. Kamarádce rozštelovala malá písmenko B a to bylo taky dost dobré číst.

radule82
17. říj 2009

Holky, koukněte ještě do té diskuze z OV do OL....

asmeena
17. říj 2009

to co psala koczurka? To napsala krásně. Taky jsem tam chtěla napsat, ale nebudu tam raději lozit.

radule82
17. říj 2009

jj Asmee 🙂

smilers
17. říj 2009

asmee😀 jenze nejhorsi je, ze to uz nepujde opravit😀 manzel jeste neco zkusi ale nevim nevim😀

koczurka je fajn holka

j.cien
17. říj 2009

JJ,ja jim take chtela napsat..ale pak jsem si vzpomnela na storryApoleny 😝,jak mi jeste po mesici psaly do Ip..a rozmyslela jsem si to 😉
Je to zase problem jedine dotycne,ktera ma pocit ,ze je reditelka zemekoule a ze Konik je jeji soukromy..tak si tam asi zbyde sama...

asmeena
17. říj 2009

smil: koukala jsem se ti do albíčka na youtube máte jak si holky hrají, tam jde vidět, že máte na postýlkách nějaké bílé krabičky, to patří k monitoringu dechu?

asmeena
17. říj 2009

bacha vitnamec se pokouší o zpěv 😀 😀

smilers
17. říj 2009

asmee jj to je monitor dechu 😉 vlastne takova ridic jednotka,jak tomu rikame🙂 a ted je toproholky hlavni pricina jejich zvedavosti😀😀 akorat, ze je mame pujcene znemocnice,takmaji smulu

radule82
17. říj 2009

ten vietnamec musi z kola ven 😀

asmeena
17. říj 2009

včera jsem zrovna nad tím přemýšlela, že bych si je taky určitě pořídila, ale kdybych si měla koupit dvě, tak by to bylo asi dost drahé. Ale co bychom pro děti neudělali, že?

asmeena
17. říj 2009

radul: a uvidíš, že vyletí někdo jiný 😖 A nechápu proč vyhazují jednoho čecha a jednoho slováka. To mi přijde nespravedlivé, pokud jsou lepší slováci, tak ať vyhazují jenom čechy nebo naopak.

Ježiš, já mám strašnou chuť na bramborák 😲

j.cien
17. říj 2009

to bylo strasne a to mam hudebni hluch!!! z KOLA VEN a fofrem 😠

asmeena
17. říj 2009

jsme se tady nějak rozdrbaly 😀 😀 Už to zase najíždí do starých kolejí. 😀 😀 😀

j.cien
17. říj 2009

Bramborak,Asme...MNAM!!!

radule82
17. říj 2009

Asmee, bavila ses ted o podložkách, které se dávají do postýlky, aby sledovaly dech dětí? Tohle má od bratrance přítelkyně a říkala, že je to senzační věc... vím, že nové to je dost drahé, ale dá se to i půjčit. Včera mi říkala sestra, že třeba na Sosně v Třinci to půjčují 🙂))

asmeena
17. říj 2009

cien: uděláš a pošleš 😀 ?

smilers
17. říj 2009

asmee u nas je mamepujcene z nemocnice,to bych ja ty rikas nove nedala 😎

radule82
17. říj 2009

Další holčina Fandra to tam Ill nandala..

j.cien
17. říj 2009

Jj,Sosna to Radulko fakt pujcuje 🙂 kamoska to mela pujcene 😉
Ja se cpu burakama...sakra,same aflatoxiny ...OMG,uz dost

asmeena
17. říj 2009

a to půjčuje každá nemocnice?
Jé mám natočení budík, že si mám dát Utroš, tak letím. 😉

radule82
17. říj 2009

Asmee, víš proč si myslím, že to vyhazování je ted takhle.... aby ve finále bylo stejně zpěváků jak holek tak kluků z ČR i SR, proto československá superstar 🙂 a pak už to půjde po jednom 🙂

radule82
17. říj 2009

Cienko, v tomhle máme výhodu... papkame buraky a je nám dobře a nějaké aflotaxiny.. fuj to je slovo ani neznáme 🙂)))

j.cien
17. říj 2009

As nevim ,jestli kazdy spital a kazdemu miminku..to asi ne,ale ta kamoska je diabeticka,tak nevim,jestli na to brali treba ohled...asi je to indivindi 😉

smilers
17. říj 2009

asmee ja myslim, ze urcite,zkus seoptat,coja vimu nas se pujcuji i odsavacky mater.mleka

j.cien
17. říj 2009

Asmee si to uziva s Utrousem 😀 😀 😀 ja uz ho ted polyam,pac me to strasne svedilo...po tom zavedeni 😝

radule82
17. říj 2009

Cien, ale musím ti říct, že není lékarnice jako lékarnice - lajcky řečeno.. milášek totiž bere na spermoše Selzink a vitamín E.... byla jsem v Kaufu v lékarně a říkám, že chci vitamín E a ten Selzink, koupiím a jdu domů... a včera jsem byla v jiné lékraně a říkám to stejné, nejdříve vytáhne Selzink (ten stejný co mám doma).. a říká mi: ale Vitamin E už nemusít kupovat, ten už je v tom - denní dávka.... tak jsem vzala jen ten Selzin a šla jsem.... 🙂

radule82
17. říj 2009

Cienko a slyšela jsi o těch těhu seminářích, které pořádá Sosna v Třinci?

j.cien
17. říj 2009

no to vis,to je v kazdem povolani...nekdo je pasivni a nekoho to bavi,tak poda vice informaci a ne jen hodit krabicku za recept..

Holky ten BEndik spiva fajn,ale vypada jak z materske skoly..takove miminko 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru