Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
31. říj 2009

Tak už mám převlečenou postel, umytou koupelnu a záchod.. ale fura ještě přede mnou 😅

Holky, co dneska vaříte? 🙂 já si včera navařila dopředu, dělala jsem segedín, strašně ho zbožňuji, ale včera jsem ho vařila poprvé 😀 😀 povedl se, až na to mírně rozvařené masíčko, ale co, horší by bylo kdyby to bylo tvrdé že? 😀 😀 😀

sido
31. říj 2009

jj holky v úterý to bude 14 dnů od OPU tak uvidíme jestli mrcha dorazí 😉 stále věřím že už na dlouho ne 🙂 já peru povlečení a manža bude věšet a venku protože sluníčko krásně hřeje

kasa
31. říj 2009

Sido neboj ona se ta dálnice ještě ukáže. 🙂

radule82
31. říj 2009

Kde jste holky? 🙂

sido
31. říj 2009

no taky koukám že si asi užíváte sluníčka venku co? 🙂
radul: kolik dní po ET jsi dostala MS?

radule82
31. říj 2009

Sido, já měla ve čtvrtek ET, a 11 den v pondělí dorazila taková slabá MS, a v úterý se to rozjelo...

kasa
31. říj 2009

No já jsem dneska ještě doma až zítra půjdeme na hřbitov,tak čajčkuji a láduji se ovocem a koukáme na básníky. 🙂

sido
31. říj 2009

radul ty jsi měla jít hned duhý cyklus na KET?

sido
31. říj 2009

zajímalo by mě jak to probíhá asmen tady něco psala že se berou nějaké léky jestli to neklapne tak bych chtěla jít na KET co nejdříve máme zamražené 4 prvojádra 😉 a vy jste měli zamražené už větší embryjka? a kolik? vím že vám to nějak nedopadlo dobře ☹

radule82
31. říj 2009

Já ob cyklus jsem měla KET, Et v červenci, Ket v září 🙂
probíhá to tak, že jsem akorát brala utrogestan a to bylo všechno, až jsem měla folík v dostatečné velikosti, to samé u sliznice, tak jsem přijela do OL, tam dali pokyn do labiny a čekala jsem na to, jak to dopadne..
Měla jsem tři zmražené, byli myslím 12 a 11 buněčné a 8, pokud se nepletu 🙂

sido
31. říj 2009

a co se stalo to se všechny přestaly vyvíjet?

katrin111
31. říj 2009

ja jsem taky doma byla tady mamka tak mi umyla okna a ja tedka jeste vysavala a taky cucim na basniky....za chvili dorazi i mi kluci...........

radule82
31. říj 2009

No při rozmražení se rozpadly..

radule82
31. říj 2009

Katrin, tak okna na mě taky čekají, ale stále přes ně vidíme, tak to je dobrý 😀 😀 ... byly umyté v březnu, tak si myslím, že to chvíli ještě počká a umyju je před vánocemi 😀

kasa
31. říj 2009

Tak mi umyl okna před 2 měsícem Peťa,já jsem na ně po mém pádu v práci měla zakázané lézt 😀 😀 😀 😀 .Tak uvidíme,možná je necháme až po vánocích. 🙂 Já jsem nakonec u básníku vytuhla.

katrin111
31. říj 2009

ja uz je mam taky umyte az zase do jara 😀 😀 😀 ty jo mam take nervy chlap uz prisel se samikem a honem utikal za brachou do hospody.....to jsou moje nervy.jeste tedka jak jsem na rozpadnuti 😠 😠 😠 😠

kasa
31. říj 2009

Ti chlapi by někdy zasloužili,doufám,že má u sebe aspoň telefon.Člověk nikdy neví kdy to přijde.No můj tip,příští sobotu v Havířově pijeme na zdraví malého Domči. 🙂

katrin111
31. říj 2009

jj tel.ma.............nn jetse se maly nenarodi tomu neverim ze by se mu uz chtelo na svet ale vubec bych nebyla proti 🙂

kasa
31. říj 2009

No třeba to vyjde.Nic Baník začíná ,jdu fandit.

bellka
31. říj 2009

Ahoj berušky, jdu vám popřát krásný večer🙂 ani nedočítám, páč jsem totálně KO, tak už jdu do pelíšku a zítra zase na ňu😉 Dobrou nocku a krásné sníky, berušky🙂

radule82
31. říj 2009

Ahoj Bellinko 🙂 Tobě taky zlatíčko pěkně sny a krásně se vyspinkej a načerpej síly do dalšího dne 😉 🙂

j.cien
31. říj 2009

Ahojky,tak jsem si privezla neterinku na noc 😉 ,Petr uz je take doma a vsichni 3 hrajeme ted scrable 🙂
Poho vecer vsem a Sido tobe stesticko!!!na dalsi testovani 😉

radule82
31. říj 2009

Ahoj Cienko 😉
.. chtěla jsem tě poprosit, jestli by jsi mi neposlala recept na ten tvuj ořechový řez 🙂

j.cien
31. říj 2009

Radulko IP 😉

asmeena
31. říj 2009

ahoj holky, narychlo jsme odjeli do Jeseníku pomáhat stěhovat babičku, která je zatím v nemocnici, ale v úterý ji pustí a už není schopna se sama o sebe postarat, tak si ji mamka stěhuje do baráku. Tak jsme dnes kmitali jak blázni. Babička bydlela v sedmém patře paneláku a skříně se nevejdou vůbec do výtahu, tak se vše snáší a je to šílená makačka.
A teď si vás jdu dočíst.

asmeena
31. říj 2009

sido: raději se nestresuj testama, je to zbytečné.Uvidíš, že bude vše dobré, ještě je pořád čas.
radul: ty jsi před KETem brala nějaké léky? Já ve Fertimedu nic nebrala, tak jsem si říkala, že budu moci hned na KET, ale doktor mě teda zaskočil, když mi napsal, že musím přijet protože musím začít brát léky.

asmeena
31. říj 2009

tak jsem myslela, že vás zvládnu dočíst, ale jsem tak unavená, že to nedávám. Záda mě šíleně bolí a začíná bolet i spodek, tak doufám, že už není na cestě mrcha, mohla by počkat až do toho úterý jak mám jet za machačem.
Ale díky cienko za info, když bych to dostala zítra nebo v pondělí, tak hned volám Machačovi a zeptám se ho jestli by mi řekl co mám brát a zkusila bych se domluvit v lékárně. 😉 Nechci ztrácet zase další měsíc, na Vánoce chci být už na tuty těhulka 😀

miky123
31. říj 2009

Ahojky holky,

asme:s těma lekama sem nazorny příklad,mi se to taky stalo ,a uhradila jsem celou davku léku a lekarnice(viděla jak sem byla ve stresu )tak mi říkala že stačí když ji recept dodam do konce měsíce 😉

Takže neboj,stačí se jen domluvit 😉

asme ,jak ted zvladaš toto obbdobí ,kvuli alergiim?Mi říkal Dr.že nejhorší to bude v letnich měsících,a já bych řekla že ted trpím vic,neumim si představit že bych neužila tabletku ☹

Du vas dočíst.

radule82
31. říj 2009

AS: brala jsem jen Utrouš 🙂

radule82
31. říj 2009

Kelišky, pro dnešek končím, tak Vám všem přeji krásnou noc 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru