Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
1. lis 2009

Pro mě taky adopce je uplně ta nejposlednější možnost.. když jsme se o tom s přítelem bavili a nevyšli by hrazené IVF (to jsme ještě nic nevěděli o Nativu)... tak dřív než adopce by jsme volili možnost dárce spermii...

radule82
1. lis 2009

dala jsem si novou fotečku 😎 😀

evcaa
1. lis 2009

jeje radulko krasna fotecka a holky me jen vzdy nastve jak nekdo mluvi a nevi o cem ☹ ☹ 😠 😠

radule82
1. lis 2009

To abyste na mě lépe viděly 😀 😀 😀

radule82
1. lis 2009

Na markíze začíná pohádka z pekla štěstí, tak se jdu kukati 🙂

evcaa
1. lis 2009

bez radusko ja koukam na tristana a isoldu

evcaa
1. lis 2009

nic prciny se loucim na chvli jdu se natahnout k tv dokud danula spinka 😉 jeste prijdu

kasa
1. lis 2009

Tak se omlouvám,že jsem to napsala,já jsem to nemyslela špatně,jen jsem nechtěla ,aby Siduš ztrácela naději,a vím ,že vlastní dítě je nenahraditelné,ale taky vím,že ti opuštění drobečkové si taky zaslouží lásku,kterou možná ještě nepoznali,a třeba mi s přítelem to hodně pomohlo,myšlenka,že opravdu sami nezůstanem.
Tak se ještě jednou omlouvám,nemyslela jsem to špatně.Mám kamarády co mají 2 svoje kluky a 2 holčičky odoptované,a vztahy jsou mezi nimi úplně úžasné,ikdyž chviličku to trvalo,než si získali důvěru holek.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Posílám sluníčka,pro potěšení .

kasa
1. lis 2009

Radulko fotečku máš úžasnou. 🙂

evcaa
1. lis 2009

kaso ona ani ta adopce neni jednoducha a kazdy neni jako ty a tvuj pritel nekdo proste adopci nechce vis myslim ze bys mluvila uplne jinak kdyby sis zazila to co naprosta vetsina holek tady nebo na kterekoliv jine diskusi tys prakticky otehotne v porovnani s nami tady hned
tady hoky cekali a cekaj ne rok ani ne dva ale pet set i jedenact let takze myslim ze lecktere nepomuze ani to slunicko ktere tak rada posilas
mozna to nemyslis spatne ale vubec netusis co holky zazivaji

denne mluvim s belinkou a nazory ohledne adopce naprosto odmita protoze treba pro ni je jeiji vlastni dite nadevse na svete

sido
1. lis 2009

holky mockrát dík 😉 já si furt říkám že to jednou vyjít musí 😉 je sice dost kruté že si s náma osud tak zahrává ale my jsme malí páni co se má stát se stane 😒
radulko moc pěkná fotečka 🙂

j.cien
1. lis 2009

Jj,Evi,to mas naprostou pravdu!
Kdyby nebyl takovy rozdil mezi adoptovanym prckem a tim vlastnim..kdyby to bylo jakoze JEDNO,tak se zadne CAR neuzivi a kojenaky a decaky zeji prazdnotou!!!
Je to tezke,kazdy si to musi prozit sam a to co zazijes,te nekam posouva...a pravda je,ze kdo ma za sebou takovou dlouhou a zatim ne moc stastnou pout za miminkem...tak jemu tyhle rady fakt nepomuzou...zni to pak trochu jako fraze...

j.cien
1. lis 2009

Radulko krasna fotecka 🙂
Tak mam po obede a mam trochu vycitku,pac mi to nedalo a jak jsem videla tu spoust...tak jsem asi hodku plela v jahodach..OMG,byl tam prales jak svina,tak snad mi to brouckove odpusti 😉

evcaa
1. lis 2009

jj martinko mas pravdu fraze ☹

evcaa
1. lis 2009

ale samozrejme chceme s beliskem podotknout ze vsem tehulkam to prejeme a majdince hodne pomaha kdyz ty ciselka vidi jak tyden po tydnu poskakujou 😉 neeee aby jste si to tehulky spatne vybavily 😀

evcaa
1. lis 2009

ja kdyz nevim co napsat kdyz tady ma nekdo negativni testik tak jo sakra volim slova a vertsinoiu mi stejne prijde ze takova bolest nejde utisit to vim ze svoji zkusenosti 😒

j.cien
1. lis 2009

😉 jj ,vsak si rozumime 😉 🙂
a ja nikdy nezapomenu,jak byla Belinka zlata,kdyz jsme spolu byly v OC a ona plakala,ze KET nebude a pres svou bolest mela tolik hezkych slov a povzbuzeni pro mne 😉 ,klobouk dolu...a vim,ze to bylo uprimne,to se pozna 😉 🙂

kasa
1. lis 2009

Já vím ,že to není jednoduché,a nejsem necita,vím přesně co většina holek,tedy myslela jsem si pro mě nových kamarádek prožívá,my jsme v rodině prožívali to samé u sestřenice,které nakonec pomohli ve ferťasu,ale myslím,že ji právě tehdy pomohlo hlavně to,že se rozhodli pro adopci,a do posledního pokusu šli už s tím,že si nějakého broučka adoptují,a tak se Kamča zcela odprostila od myšlenek ,co když to nevyjde a zadařilo se a dneska má po 12 letech snahy doma Simonku.
A taky vím,že ještě nemáme vyhráno,sice se nám zadařilo hodně brzy,ale vím,že je ještě hodně brzy na radost,a bojím se každý den ,aby se něco nestalo,protože mi taky hrozí předčasný přechod a přítel je už starší a má taky vcelku problémy,takže jsme šťastní ,že se nám zadařilo,a děkuji bohu.
Hodně jsem byla ráda,že jsem vás našla ,a ráda vás mám,ikdyž se znám s vámi jen díky PC,ale teď je mi vcelku do pláče,protože z toho co jsem si přečetla ,mě asi vnímáš jako necitu a to rozhodně nejsem.Tak tedy bez sluníček přeji všem krásnou neděli a všem se omlouvám.

sido
1. lis 2009

kasi neblázni já to nijak nepřebírám 😉 jsme tady aby jsme psaly tak jak to cítíme ty to prostě cítíš tak jak jsi napsala 😉

sido
1. lis 2009

já ti taky přeju tak jak všem ostatním že ti to vyšlo 🙂 mi to vyjde taky možná trochu později než jsem čekala a vím to že na mě jednou taky dojde a usmějou se na mě ty dvě čárky 😉

sido
1. lis 2009

my jsme o adopci ještě vůbec nemluvili je to podle mě strašně vážná věc když se do toho jednou dáš tak to musíš dotáhnout až do konce a myslím si že my dva na to že bychom si pořídili cizí dítě nejsme připraveni. Neříkám že bych do toho nikdy nešla ale ještě nenastal čas aspoň u nás ne.

bellka
1. lis 2009

Ahoj berušky, tak teda, i když jsem v práci, musela jsem nakouknout a popřát vám všem krásnou nedelinku. Nechci, ale musím se taky vyjádřit. Všichni co mě znáte, moc dobře víte, že bych nikdy nevypustila z pusy něco, co nemyslím opravdu vážně. Takže můj názor je, že někdy méně, znamená vice. Tím chci říct, že nemusím reagovat na vše, ale to neznamená, že mě nebolí něčí neúspěch nebo...

evcaa
1. lis 2009

Kaso ne ja te neberu jako necitu to sis tak vylozila ty ja jen rikam ze slova techto chvilich nejsou utechou at jsou jakkoliv pozitivni a taky pokud sis to precetla pozorne jsem napsala ze to TEHULKAM prejeme a to myslim opravdu vazne je mi jedno jestli si otehu po mesici cï roce kazdopadne ti ze srdce preju at toho drobka donosis a tehu at dotahnes do uuuuuuplneho konce a zavrsis to miminem v naruci a to tady preju vsem bez vyjimky tim padem i tobe

evcaa
1. lis 2009

ja jen nekdy premyslim jak muzes vedet jak se citi holcina ktera ma za sebou 9 neuspesnych pokusu IVF to nevim ani ja asi vis o cem mluvim (tema RODINA)

evcaa
1. lis 2009

ale tim v zadnem pripade nechci rict ze jsi NECITA a jestli jsem se te nejak dotkla tak se ti mohu jen omluvit

evcaa
1. lis 2009

nic jdu za jirkou hrabat listi danulu si vzala na prochajdu thyna

evcaa
1. lis 2009

zas nekouknu paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

evcaa
1. lis 2009

ne nekouknu ale naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakouknu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bellka
1. lis 2009

...že bych neměla radost, když má někdo //na testíku, prostě tohle všechno prožívám na plné obrátky. Chci říct, že jsme na jedné lodi a na nějaké pošťuchování není ani čas ani místo. Každá jsme jiná a máme různé názory a někdy méně znamená více a život je strašně krátký, než abychom si ho znepříjemňovaly samy. Přeju pěkný den a hlavně MVR.

adrim
1. lis 2009

Já myslím, že to Kasa určitě myslela dobře, ono je fakt těžké reagovat citlivě,protože i když to člověk přeje jak nejvíc to jde,tak to zkrátka neovlivní ☹ My měli taky to štěstí,že se zadařilo přirozeně,ale v momentě,kdy nám řekli,že má manž. azoospermie,tak jsme tomu už téměř nevěřili..A mně třeba téma adopce tehdy drželo dost nad vodou,jenže my máme v rodině dvě adopčátka - ne teda od jednoho páru ale od švagra a od strejdy a obě byla přidělena jako miminka,takže nás už ani nenapadá myšlenka,že by byla "cizí".. Každý jsme fakt jiný, mně tohle drželo nad vodou,že je to možnost,že nezůstanem navždy úplně bez dětí a někdo o tom ani nepřemýšlí i když má za sebou mnohem víc.. A jsem strašně vděčná,že jsme to vše nemuseli podstupovat.Je fakt,že když už mám své vlastní,tak se na to dívám trochu jinak,když jsem ho neměla, tak jsem neměla s čím porovnávat..Pořád Sidě držím moc moc palce ať se // objeví...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru