Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
1. lis 2009

Nic jdu koukát na telku ,za chviličku jsou stáři tak už se těším,a ještě čekám na telefon od segry. 🙂 Tak krásný večer všem.MVR

adrim
1. lis 2009

My jsme byli dnes v Maxu a dali si malou pizzu společně tak na chuť, v tu sobotu bych se přišla taky představit, mně malý cca od 12ti do 15ti usíná a spí,ale aspoň na chvíli bych přišla. No a teď ještě dělám palačinky ať si tu superstar užijem 😀 A já jsem z těch co si svatbu také neužili, jen kvůli tomu že jsem byla prostě ze všeho nervozní, no hrůza 🙂 A kolikrát jsem pak manž. řekla,že se chci vdávat znovu a všechno to ještě jednou prožít,tak říká,že si můžem udělat ještě jednu svatbu,ale to by nebylo ono 😀 Mně to docvaklo,když jsem si sundávala ty krásné šaty,že je po všem...

kasa
1. lis 2009

No já se teď těším na ségřinou svatbu ikdyž to už v té době budu asi jako slon v porcelánu,protože ji má 29.května 2010,ale zrovna dneska říkala Kamča,tak aspoň nám pohlídáš Simču a půjdete si spolu brzy lehnout a my zapaříme i za tebe.Mooooc se ,ale těším,a ségra 2 krát tolik,o to víc,že je tak daleko,tak říkala,že i proto chce svatbu s celou velkou famili,ať si nás všechny užije. 🙂 🙂 🙂 .No my si ještě na tu naši svatbu počkáme,ale není kam spěchat. 🙂 🙂 🙂

radule82
1. lis 2009

Já se vždycky chtěla brát v květnu 🙂))

radule82
1. lis 2009

No nic holky, jdu si zachumlat do pelíšku a budu koukat na superstar, přeji vám krásnou noc a pohodový pracovní týden 😉 😀

kasa
1. lis 2009

No ségra to chtěla nejdříve 1.5.,ale to byl problém,že neměl čas fotograf co ho chcou mít na svatbě,tak se pak rozhodli pro toho 29.5.,kdyby to měli toho 1.5 tak by to bylo přesně do roka a do dne. 🙂 🙂 🙂 ,ale myslím,že na tom zas až tak nezáleží,hlavně ,že se mají rádi a jsou si navzájem velkou oporou ,ono to ani jinak nejde,když jsou tak daleko. 🙂 🙂 🙂 A Oli je opravdu zlatíčko,jak mluví o ségře tak se úplně rozplývá.Tak máme radost. 🙂

kasa
1. lis 2009

Tobě taky Radul. 🙂

j.cien
1. lis 2009

Kelisky zlate jdu vam poprat poho vecer 🙂 a nekdy je treba
vypustit paru z papinaku
😉 😀 a zase bude dobre!

Kasi asi to fakt myslis vsechno dobre..ale nekdy to dost blbe vyzni...vis,ono je neco jineho,ze nejaka tva sestrenice resila svou neplodnost 11let a ty "s ni" a vsechny ty pocity "znas"....neznas,to bys je musela zazit sama,na vlastni kuzi...ja ti moc preji,ze se vam povedlo najit// a at ti to cele dobre dopadne 😉 a ver mi,ze ja vim,jake to je a jak mi bylo,kdyz mi nekdo po x letech snazeni rekl at se nebojim,ze "staci jen pozitivne myslet"....to zas bylo k placi mne...
Holky vsechny MVR,snad se nikdo nebude na mne zlobit,ze jsem napsala svuj nazor k vasim prispevkum...a vychazky mam 14-18,ale prizpudobim se vam,jak se to hodi ostatnim 😉

beruska81
1. lis 2009

holky tak mi manžel oznámil, že si dáme pauzu, brečeli jsme u toho oba dva, on teď šel se sousedem do hospody to probrat, jsem úplně na dně, nevím co bude, ve středu se na čas s malým stěhuju k našim, holky promiňte, potřebovala jsem to někomu říct ☹

j.cien
1. lis 2009

Berus!!!!uplne mam husi kuzu...to jsem necekala...chudacku,nevim,co rict..

bellka
1. lis 2009

Berušky, jdu popřát dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte🙂 Marti, nenapsala bych to líp, souhlasím s každým slovíčkem a ta pára se někdy fakt musí vypustit a pak je zase dobře😉 Beruškooo, nevím co říct, snad manžel dostane rozum a ještě si o tom popovídáte, držím pěstičky, ať Ti to dobře dopadne. Dobrou nocku a šťastný vstup do nového týdne🙂

smilers
1. lis 2009

berusko moc me to mrzi ☹ ja doufam, ze tvuj manzel dostane rozum co nejdriv aby vedel, ze ma doma tu nejlepsi zenskou pod sluncem, od ktere se pauza opravdu nedava, drzim t ☹ moc palce, at to stehovani je opravdu jen na par dni 😔

bellka
1. lis 2009

Jé, si říkám, že mi něco nesedí a Radulka se Smil mají nové foteškyyy🙂 sluší vám to, takové jste veselejší🙂 papapa a dobrou už opravdu😉

smilers
1. lis 2009

bel 😎 dekuji a radus to opravdu slusi, taky preji dobrou 😝

j.cien
1. lis 2009

Dobrou holky a Berusko kez by ta pausa mezi vama byla jen kratoucke klopytnuti a za nim zase uz jen laska!!

j.cien
1. lis 2009

Smil slusi vam to vsem 4holkam 😉 ,to to leti,za chvili budou mit rocek!!! 🙂

evcaa
1. lis 2009

holky jeste nacuhuju marti mam na to stejny nazor jako ty jen jsem to neumela tak napsat aby tak vyznelo jasne a strucne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no hotentot 😀 😀 😀 😀

berusko je to boj a ja ti preji a v tom boji zvitezis 😢 😔 a ja ti budu drzet pesti a kdykoliv budes potrebovat napis at uz do IP nebo na kona a pokud budeme moct pomuzeme ze jo holky?! berusko drz se vim ze si rikala ze se nemas jak dostat do havirova ze to mas z ruky ale nechces to preci jen zkusit ? 😔 😔 😔a je tad yopet situace kdy jen pozitivni slova nepomuzou ☹ ☹

kasa
1. lis 2009

Takže ještě jednou ,MVMMMR.A jsem ráda ,že tu jste.A budu se snažit reagovat trošku opatrněji.

smilers
1. lis 2009

cien jezis ja se cervenam cece 😅 dekujeme moc, jj leti to hrozne 😵

evco jasny, i kdyz ja mezi Vas jen sem tam napisu 😉 ale rada pomuzu

evcaa
1. lis 2009

tak dobrou s kobrou danula uz chrni jdu si umyt chachulu pac dneska bude s tatkou asi vyvadet jak za mlada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kasa
1. lis 2009

Smill jsi skvělá jak to všechno zvládáš,holky jsou úžasné,sleduji každý tvůj nový příspěvek.Měj se krásně.Ahojki. 🙂

adrim
1. lis 2009

Beruško posílám hodně sil...

smilers
1. lis 2009

kasi jak uz jsem rikala, skvela je hlavne ma rodina a mnzel, ze to se mnou vubec vydrzi, pac jsem dost nervak😀 a neboj taky vas tu sleduji, jen Vam tu nechci moc zasahovat, tak pripsivam jen sem tam🙂 nic jdu do hajan, deti zase buri, tak dobrou

kasa
1. lis 2009

BEruško taky na tebe moc myslím a posílám pohlazení

kasa
1. lis 2009

A věř bude líp.

beruska81
2. lis 2009

dobré ráno holky moc vám všem děkuju za podporu, ani nevíte jak moc si toho vážím. Manžel přišel v pět ráno, probíral to se sousedem, ale názor nezměnil. Nevím pořád jsem z toho v šoku, je pravda, že procházíme krizí, ale tohle jsem nečekala, snad bude líp. Musím jít, naši přivezou malého tak ho půjdu zavést do školky 🙂

asmeena
2. lis 2009

berus: drž se, určitě bude líp. Uvidíš, všechno se vyřeší. Moc na tebe myslím.

Jo ten můj problém s léky je vyřešen, protože jsem to dnes dostala, tak jsem volala Dr. a ten mi řekl ať beru estrofem a ten mám doma - Jupííí.

bellka
2. lis 2009

Dobré ranko, berušky, přeju všem krásný den a hlavně šťastný vstup do nového týdne🙂 beruško, držím palušky, ať to vyřešíte brzy a hlavně se šťastným koncem. Asmee, tak paráda, problém vyřešen a hurá pro sněhurečku maličkou🙂 kdo máte dneska kontroličku, ať dopadne na 1*.

katrin111
2. lis 2009

krasne ranko vsem,berusko holka nase zlata to me dost prekvapilo..................hlavne se drz,vim ze je to tezke ale marek si aspon uvedomi co doma ma..............moooc ti drzim pesti at to co nejdrive skonci a bude zase dobre.........matyaska mas u sebe a to je nejhlavnejsi...............

bellka
2. lis 2009

Ahoj Katrinko, vidím, že číselko zase poskočilooo a i u Martinky🙂 no nic, asi si na chvilku změním tu snž, ať vím, jaké to je, kurnik šopa.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru