Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
6. lis 2009

Ahooooojte holky 🙂) tak už jsem konečně dorazila na koníka 😎

Jsem ted snědla velice dietní večeri - topinky s česnekovou pomazankou z tesca 😀 😀 😀 😀

radule82
6. lis 2009

Tak jsem se dala do pečení Vídenského zákusku 😎 😝

Kde jste Kelišky 😅 😅 😀 😀

adrim
6. lis 2009

Ahojky, Kasi holky teď někdy psaly,že je to ve 14 hodin, já pokud mi to vyjde,tak se na chvíli přijdu taky ukázat, akorát by to bylo určitě o něco později, protože malý ve 14 h bude buď spát nebo mít aspoň polední pauzu bez spaní jako dnes a pak oběd,tak to se vždy vyhrabem až tak po 15. hodině. Má to být teda v tom nekuřáckém oddělení jo?

kacza.b
6. lis 2009

co je holky kde vsechny jste 😕

j.cien
6. lis 2009

Holky na zitra se tesim 🙂 a fajn Adrim,ze prijdes taky 😉 lamala jsem i Ocku,ale nemuze,ale na pristi pry uz urco dorazi 🙂
Radulko tak zase delas mnamku 😉 ,no ty jsi uz ted dokonala zenuska pro sveho muzika 😵
V televizi dnes same blbiny...tak to balim a jdu do pelechu,jsem nejaka grogy po te prochajde..OMG,uz nic nevydrzim a fučím jak tehotna pani jezkova 😀 😀
Tak dobrou nocku vsem+MVR 🙂

kacza.b
6. lis 2009

martinko ahojky,pisnu ti do IP tak cekej

radule82
6. lis 2009

jééé kaci 🙂 nová fotečká 🙂)))

kacza.b
6. lis 2009

jj radul,zmena je zivot.

kacza.b
6. lis 2009

OMG tomas mi udelal kavicku a ja ji jeste nevypila a uz musim za chvili frcet do rachoty 😒

evcaa
6. lis 2009

karinko kde mas foto 😕 😕

evcaa
6. lis 2009

aaaaaaaaaaaaa tady a zblizkaaaaaaaaaa

evcaa
6. lis 2009

nic holky loucim se dobrou s kobrou 😀 😀

kacza.b
6. lis 2009

paa evco dneska prosim zase tech 20 minut,jo. minule to moc pomohlo 😉

radule82
6. lis 2009

Kaczi, at ti ta smena rychle utece 🙂

evcaa
6. lis 2009

TAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak kelisky jdu vam oznamit ze srazik se rusi z ruznych duvodu 😀 😀 😀 😀 😀 tak priste na vlachovce lejdyz 😀 😀 😀 😀

evcaa
6. lis 2009

Damy pridala jsem foto a ted uz pa jdu cumet na 60 sekund

radule82
7. lis 2009

Dobré ránko Kelišačky 🙂

Tak kukám a kukám, co nám Evča poslala za zprávu 😅 ☹
Holky, tak to musíme co nejdříve znova naplánovat 🙂

Já idu posnídat, něco málo pouklízet a pak přijedou naši a jedem za tchánovcema na chatu 🙂

radule82
7. lis 2009

Vy snad ještě spinkáte 😀

radule82
7. lis 2009

Deset hodin a pořád nikdo 😅 😠

kasa
7. lis 2009

Tak jsem se právě dočetla,že srazík je zrušený,tak snad příště,rádá vás všechny poznám.
Ahoj Radulko já už nespím,ale právě jsem dorazila z dětské noci,tak si půjdu hodit spršana,a tím ,že srazík padá,tak to na chviličku asi zapíchnu,Peťa právě jde pomoci kamarádovi s počítačem,tak se nemusím honit.
No ,musím ,ale dneska to tady trošku pouklízet.Děti byli dnešní dětskou noc moc hodné,ale to bude i tím ,že jich bylo nakonec jen 12. 🙂 Tak hezký den všem,ikdyž upršený a brzy se snad uvidíme. 🙂

kasa
7. lis 2009

Jé Evi teď jsem skoukla fotečkya musím říct ,že malý je opravdu úžasný. 🙂 Takové zlatíčko. 🙂 🙂 🙂 🙂

j.cien
7. lis 2009

Ahoj Kelisky,dnesek je divny...pro mne uz od1.25rano..to jsem se probudila a na prosteradle 2krvave skvrny..tak jsem se rozklepala,ze se jdu oblict a jedeme do spitalu...na zachode jeste trochu taky,ale nakonec jsem si vsugerovala,ze to prejde a lehla jsem zpet do postele.Ted jsem vstala a zatim nekrvacim,tak nevim,co mam delat...nenavidim spitaly,ale pokud to zase zacne,budu tam muset zajet ☹
Tak tu lezim a modlim se,at miminecka se mnou zustanou!!!

kasa
7. lis 2009

Neboj Marťásku,myslíme na tebe a držíme vše co máme,snad bude vše v pořádku.Pro jistotu bych ,ale raději zavolala a zeptala se,ale četla jsem si v knížkách co jsem dostala od sestřenky a bylo tam napsané,že se to stává,během prvních 3 měsíců.Neboj broučci už se tě snad nepustí.Raději se dneska šetři a nic nedělej,ale pro jistotu si zavolej .Držím vše co mám,ať jsou broučci v pořádku.

radule82
7. lis 2009

Cienko bobečku, zustanou!!!!!!

radule82
7. lis 2009

Cienko, jak jsem psala, moje sestra tohle taky mivala první tři měsíce, je fakt, že taky vždy letěla na kontrolu pro jistotu... u sestry to bylo i silné krvácení.... dr. jí říkal vždy že se musí šetřit... tak Cienko taky odpočívej!!!!

edvi
7. lis 2009

Ahoj holky, prý tady chodíte některé do Fertimedu do Polanky. Můžu se zeptat na podrobnosti? Jak jste tam spokojené, jak to probíhá, na co se jezdí do Olomouce, co udělají v POlance.... Jsem po neúspěšném IVF v OV a chceme zkusit fertimed na další pokus.

j.cien
7. lis 2009

Jj,holky...ale ja uz zacala 4.mesic...a Radulko to pak tvoje sestra prisla o to miminko?? 😢

evcaa
7. lis 2009

Ahoj holky IP

Marti prosim te premyslej o tom co jsem ti napsala mam o vas strach ☹

radule82
7. lis 2009

nene Cienko, to byla ta mladší, ta měla těhotenství uplně bezproblémové a jak to dopadlo... ta starší tak krvácela... ted už je v polovině těhotenství 🙂

katrin111
7. lis 2009

ahoj holky,evi ja zadnou IP nemam 😅 martince jsem psala do IP snad to bude ok.moc na ni myslim........

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru