Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
8. lis 2009

Taky přeji dobré ráničko 🙂

Evi, takže dneska bude premiéra, tak to pak pisni jak to Danulka přijal 😉

evcaa
8. lis 2009

no urco napisu se tesim jak kdybych mela jist ja poprve ze lzicky jsem fakt silenec 😀 😀 😀 😀

j.cien
8. lis 2009

Dobre ranko,na noc jsem se nacpala grepem+500mg vit.C+oscillo+zazvor.caj a vykloktala jsem si cajovnikovym olejem 😝 ,ale si to trochu pomohlo 😉 ,teplota po rano 37,v noci zadna krev,ale ted rano jsem jen malinko zametla,ze jako jeste vytru..ale zacla jsem spinit,tak lezim..NIc cerstveho nastesti...jen hneda,asi zbytek od vcera.
Takze dnesek opet v leze..a v pondeli radeji brnknu Kajosovi,jestli je to OK...

j.cien
8. lis 2009

Pekny den vsem,dekuji za palusky,jste zlaticka moje a MVR a jdu lehat a nevstanu,az 15.5na porod 😉 😀 😀 😀

Evi a tesim se na Danulku,jak se bude ksichtikovat na kasicku 😉 😵

hnedoocka23
8. lis 2009

ahoj holky,přeji krásnou neděli pohodovou 🙂
Marti,co to čtu?? 😕 tak polehávej a kašli na uklízení..

evcaa
8. lis 2009

ahoj ocko 😉
martinko ty me stves co furt pokousis osud kruci pisek mas lezet 😠 😠 😠 😠 nestvi me bo prijedu a nalozim ti na holou tak ze si az do 15.5 nesednes 😀

hnedoocka23
8. lis 2009

😀 😀 😀

evcaa
8. lis 2009

marti kazdopadne volej kajosovi slibujes a kdyz rekne prijedte tak pojedes jinak te tam odtahnu ja kdyz peta je na tebe kratky 😀

hnedoocka23
8. lis 2009

holky,jdu vařit,ikdyž se mi zrovna dvakrát nechce 😒

kasa
8. lis 2009

Krásný den všem.
Marti určitě Kajošovi zavolej,a zajeď tam,aspoň si budeš jistá ,že jsou broučci v pořádku.
A hlavně jenom lež.
Evi tak malý dneska začíná s kašičkou.A zítra s mrkvičkou,tak to už se těším na fotečky. 😀 😀 😀
Jé zrovna stává Peťa tak mu jdu udělat snídani. 🙂

beruska81
8. lis 2009

Krásnou neděli holky, cienko radši opravdu lež, já vím, že se mi to kecá 🙂
My se dneska s malým chystáme domů, no uvidíme jak to bude dál. Těch 5 dní co jsem byla u našich jsem si většinou jen užívala, hlavně alkoholové dýchánky. Včera jsme to zakončili u Krajewského, vypili jsme s kámoškama 3 láhve vína, byla jsem docela jetá, ale bylo super. Holky mají taky problém s otěhotněním, tak jsme suprově pokecali.
Evičko ať malému chutná, když jsme začali dokrmovat my, tak tu mrkev měl úplně všude, byla to sranda 😀

radule82
8. lis 2009

Ahojte holky, tak co dneska vaříte? já jsem původně plánovala udělat řízek ondráš, ale po včerejší žranici 😀 dělám jen kuře a bramborovou kaši 😉

kasa
8. lis 2009

No já jsem rozmrazila kuřecí řízky,a chtěla jsem jít už je pomalu dělat,ale Peťa mě vyhodil z kuchyně,že jsem vařila včera,takže on bude vařit dneska. 🙂 Tak to mám dneska bez práce. 🙂 🙂

kasa
8. lis 2009

Kde jste holky? 🙂

katrin111
8. lis 2009

ahoj holky ja si chvilku zdrimla a tedka tady sedim pac nemam kde jit...............manza zabral obyvak a samik ma v pokoji kamarada.me neni moc dobre od zaludku............a nudim se a nic me neba...rano jsem vyzehlila a vyprala takze zase zitra budu zehlit tedka jeste peru behouny co mame v chodbe...............marti holka ty se setri a urco volej kajovi evi teda danik se ma urco delal ksichtiky co???? 😵 😵 😵 my meli k obedu jeste ze vcera gulas a knedliky...........berusko ahoooj moc na tebe myslim at to dobre doma dopadne 😉 babky pojdte tady bo se unudim........az mam strach to tady psat 😀 😀 😀 😀 😀

radule82
8. lis 2009

ahooooj Katrinko 🙂

katrin111
8. lis 2009

ahoj radulko,ja se nudiiiiimmmm co ty????

hnedoocka23
8. lis 2009

katrin,ty už to máš za pár 😵

hnedoocka23
8. lis 2009

už se těším na fotečky Dominička 🙂 a jak se cítíš??už asi neohrabaně,vid?....

hnedoocka23
8. lis 2009

musím jít něco dělat..čeká mě vysávání,vytíání a večer u superstar něco vyžehlím,at mám klideček celý týden..zítra jdu ještě do práce.. 😉
holky,hezký zbytek dne a příjemný večer všem..pá 🙂

katrin111
8. lis 2009

jee ahoj ocko,jj za par.............citim se mizerne fakt uz je toho na me moc.nic me nebavi jsem protivna no hruza!!!!!! 😀 mej se pekne a davej na sebe pozor paaaa

radule82
8. lis 2009

Katrinko, taky se docela nudím, tak jsem si ted pustila nějaký válečný film 🙂

katrin111
8. lis 2009

to me neba valecne filmy...................ach jo to je v dupce nemam do ceho pichnout.teda mam ale nechce se mi nic delat

radule82
8. lis 2009

uz vim, ze jsem se ptala, ale kdy mas termin?

katrin111
8. lis 2009

radul mam to napsane v pase..termin mam 17.11. a podle utz 16.11. 🙂

radule82
8. lis 2009

takze mozná že se poštěstí a třeba to bude o něco dřív u příští týden 🙂

katrin111
8. lis 2009

jejda kez by.to by bylo super ja jsem sama zvedava jak to bude................

kasa
8. lis 2009

Tak koukám ,že to tady konečně ožilo.No v Hrabůvce je úplná mlha a tma.teda Peťa říkal,že to bude spíše smog než mlha.Chystáme se na chviličku ven a večer u superstár budu asi taky žehlit 🙂 🙂
Jinak doufám ,že je Martince lépe.
Katrinko ,neboj příští týden už se určitě dočkáš. 🙂 🙂 🙂 A budeš mít broučka u sebe. 🙂 🙂 Už se těšíme na fotečky.To víš jsme kelišky zvědavé. 🙂
Já už začínám být pomalu nervozní co se ve středu dovím.Snad bude vše v pořádku.

kasa
8. lis 2009

A co Samík už se těší na brášku. 🙂

kasa
8. lis 2009

Kamarádka měla termín taky až příští týden a předevčírem se ji narodila malá. 🙂 Ta má zase pro změnu 2 holčičky. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru