Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
14. lis 2009

Já myslím, co myslím, jsem přesvědčená, že domněnka je správná, co správná, je to tutovkaaa😉 tiše, ale z celého srdíčka gratulujuuu🙂

j.cien
14. lis 2009

Mas dnes volnaska Belli?Nebo te zas ceka ta nocni hnusarna...?

hnedoocka23
14. lis 2009

snad už budeme z další ko chytřejší 😉 docela mě štve,že tam není Kája...ale byl tam sympoš doktor z Ol...

Marti,týdny ti fakt rychle naskakují,to je paráda 🙂 🙂 holky,děkuuujjjiiiii 😵 😵

j.cien
14. lis 2009

Ocicko opatruj se a za chvili me dozenes!!! 😀 😀 😀

j.cien
14. lis 2009

Holky OMG OMG,ted mi to doslo!!!OMG-ja jsem ted na rade s porodem! 😀 😀 😀
Jeste Sweety je vlastne prede mnou 😉 😵 uz jsem se lekla 🙂

bellka
14. lis 2009

Očko, asi to takhle mělo být a už bude vše v nejlepším pořádku, moc Ti to přeju🙂 Marti, dneska mám nočňucha zrušeného, ale zítra mě nemine, OMG. Večer si jdeme s holkama sednout, tak aspoň pokecáme😉 jj, holka zlatá, uteče to a budeme netrpělivě očekávat cieňátkaaa🙂

j.cien
14. lis 2009

😵 😵 😵 jen at se jim u mne libi a vydrzi az do jara pekne v brisku 😵 spis v bubnu 😀 uz zacina poradny vykukovat 😕 a kozeny moje..OMG,vidim to tak na 90 D 😀 😀 😀

hnedoocka23
14. lis 2009

taky se opatrujte holky 🙂
bellko,pěknou zábavu večer... a Marti,ty hezky odpočívej a povídej si s broučkama....přeji všem krásnou pohodovou sobotu 😉

pipinka666
14. lis 2009

Ahoj, včera jsem měla sliznici 7mm☹ a právě, že mám strach, protože jedno IVF už máme za sebou a to jsem jí měla taky nízkou i když mi dali nějáké hormony a hodně lidí mi pak říkalo, že to nevyšlo právě kvůli té sliznici:-/
Já vím, že ptát se Dr. na bylinky neni úplně dobrý🙂 A myslíte, že bych ho měla pít po ET? Děkuju moc

j.cien
14. lis 2009

Pipi nevim presne,ale kolem 10 je snad sliznice OK,tak musis verit,ze jeste do ET doroste!!!
Po ET bych kontryhel uz nepila...

Holky prosim,kdyz neco vyhrajete na MMBna aukci,tak ten prodejce vas kontaktuje na meljika nebo kam??

radule82
14. lis 2009

Baf... jsem tady 😀 😀 😀

adrim
14. lis 2009

Radul jsem se lekla 😀 Pipi a kdy jdeš na ten ET? Jestli si to už psala,tak se omlouvám,ale pokud je teď 7 mm,tak do ovulky by růst ještě měla,předpokládám že na to nejdeš dnes nebo zítra..?
Taky bych kontryhel pila jen do ET.
Cien ano, já párkrát na MMB nakoupila a vždy mě kontaktovali na maila a většinou hodně rychle. Teď už ujíždím na mmb spíše na receptech 😀

adrim
14. lis 2009

Jé tak já si to přečetla,že jdeš zítra, tak držím palečky aby to do zítřka narostlo 😉

evcaa
14. lis 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

j.cien
14. lis 2009

Pipi ma zitra teprv OPU,tak do Etiku ma min.2dny cas,tak snad sliznice jeste naroste 😉 ,jo-je to boj 😲

Holky zlate,uz vam popreji dobrou nocku,bo jsem zas nejaka marna a uz se tesim do pelechu..Keri ma srajdu..OMG,snad me tu rano nebude cekat prekvapeni 😝 ,ona dupa totiz nesteka,jen tak potichocku knuci,kdyz potrebuje...a to ji pres dvere neslysim...

hnedoocka23
14. lis 2009

hezký večer všem 😉 jdu do postele a k telce....
už druhý den mě pálí žáha,asi mě jebne 😀

asmeena
14. lis 2009

Zdravím z Jeseníku.
pipi: já jsem měla po kontryhelu dokonce nižší sliznici než normálně. Ve fertimedu mi dali po ET estrofem, který byl na růst sliznice.

j.cien
15. lis 2009

Krasnou nedelinku holky 🙂
U nas pro zmenu zatazeno 😖 ,tak se dost nudime-mam tu mamku,ale nudime se obe 😀 😀 😀

radule82
15. lis 2009

Dobré ránko děvčata kelišácké 😀

kasa
15. lis 2009

Krásnou a pohodovou neděli. 🙂 🙂 🙂 .
Pipi tobě přeji úspěšné OPU.
Očko,neboj příště už určitě budou vidět obrysy i srdíčko.Budu na tebe myslet.A možná to pálení žáhy,je jeden z příznaků těhu. 🙂 🙂
Stále musím myslet na Katrinku a Domíska. 🙂 🙂 .Hlavně ať jsou zdraví.
Holky a co dneska podnikáte? 🙂

hnedoocka23
15. lis 2009

ahoj holky,pohodovou neděli přeji 🙂 ještě chvíli budu na netu a pak jdu vařit..
kasi,na utz jsem měla gestační vak+žloutkový váček...tak uvidíme v pátek,zda prdola porostl 😉

kasa
15. lis 2009

no tak to tam už určitě bude ,já jsem minule taky měla jen gestační váček a teď už byl brouček i se srdíčkem vidět po 14 dnech.A byl to zážitek.

kasa
15. lis 2009

Jdu koukat na kdopak to mluví. 🙂

hnedoocka23
15. lis 2009

no můžeme se doma jenom modlit 🙂 taky se dívám..je to taková oddechovka

kasa
15. lis 2009

To jo,ale já mám nějaké divné hormony ,už bulím i u komedie. 🙂

hnedoocka23
15. lis 2009

hormony v těhu..o tom mi nemluv 😀

hnedoocka23
15. lis 2009

jdu vařit oběd....večer možná kouknu...odpo jdu k babi a pak za kámoškou...tak se mějte 😉

bellka
15. lis 2009

Ahoj berušky, přeju vám krásnou neděličku🙂 pipi, po ET žádné bylinky NEPIJ! A věř, že tentokrát to prostě vyjde, na slzy je vždycky času dost. Hodně štěstí Ti přeju🙂

radule82
15. lis 2009

Kelišky nevíte náhodou kdy pustí naši maminku Katrinku domu? 🙂

bellka
15. lis 2009

Ahoj Radulko🙂 tak na to jsem taky myslela, kdypak už budou s Domískem doma🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru