Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

spasinka
23. čer 2009

to jsou teda extrémy, nad tím se snažím nepřemýšlet. Mi spíš vrtá hlavou, jak to že jeden týden měl R. 8 mil. a za 2 týdny měl 28 milionů a o 100% lepší kvalitu. Proč mi nikdy nedělali před IVF hormonální profil, proč mi dávali ten zkur....dlouhý protokol, když se mi osvědčil ten krátký, atd.atd....
Minulý týden, jak jsme si psaly ty smsky, se Roman ptal, s kým si píšu a jsme mu říkala, že s Tebou, že si byla na laparce a on se teda hodně divil, proč až teď, když do Ferťasu chodíš od ledna. A mi říká, ať se rozhodnu jak chci, že se mnou půjde kamkoliv. To zní hezky, že 🙂

evcaa
23. čer 2009

Ahoj holkky hlasim se jako kinder vejce porodni cesty nejsou absoulutne pripraveny pro porod tudiz me poslali domu protoze by to mohli vyvolavat treba i tri dny a pak by se mohlo stat treba i neco moc spatneho a oni si to nelajznou a proto mam prijit pristi pondeli a uvidi se hold maly je jak kliste nechce se mu dolu a proto nam byl doporucen kazdodenni sex a co nejvice orgasmu 😀 😀 😀 prej ho tim vypuzdime dnes mi zkousel delat hamiltnuv hmat bolelo to a stejne se mu nepodaril takze tred spinim mozna bych rekla i mirne krvacim tak musim zavolat do spitalu jestli je to normos

a ja si holky zase rikam ze to tak ma asi byt necham to konovi ma vetsi hlavu ale doufam ze se o nas pri porodu postaraji kdyby byl danik nejak extremne velky protoze dnes jsem byla u nejakeho dr janicka a ten rikal ze vzhledem k me panvi je vaha v normr tak si vyberte 😒 😒 😒

j.cien
23. čer 2009

😀 Evci ty jsi nase luxusni kindervajco 😀 😀anecek si dava nacas 😉 tak ted supky dupky sexikovat 😀

verlis
23. čer 2009

Ahojky tak hlasim ofico neuspech z prvniho IVF 😖

No meli jsme 28 vajuch, cast jsme meli oplodnenych ICSI a cast IVf, ty co byly IVF se neoplodnili ani jedno, a injekci vsechny jen zustaly tri a blbe kvality, takze dneska to dopadlo tak jak jsme predpokadali. Zadni mrazacci, nic. Jak tady psiete je to taky divne, ale asi cim vic vajicek, tim horsi kvalita, nevim no.

A jdeme dal...... 😉

capenka
23. čer 2009

ahoj holky ,nemáte stím zkušenosti jak jsem včera psala jak jsem dopadla,že člověk nereaguje na prokol,já tedy na synarel což just akorát jsem začla špinit až pomalu krvácet,to mění potom ten protokol nebo co ?,že prý to je pro mě slabé ty léky

evcaa
23. čer 2009

jj marti musime musime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vypudit danika z nory

capenka
23. čer 2009

do šlaka koukám je to v prčících Kelišky samý neúspěhy jsem taky tak zdrclá

verlis
23. čer 2009

Jojo cap nejaky divny obdobi 😖

j.cien
23. čer 2009

Verlis tak to je skoda!!Z tolika vajicek a ani 1nezbylo na zavedeni?!!
To je fakt´smula.. ☹

katrin111
23. čer 2009

ahoj holky evi teda ja myslela ze uz to budes mit kazdou chvilku za sebou................co to je ten hamiltnuv hmat???jak jsem sla rodit tak mi na prijmu dr.taky strcil az nekde do krku pres spodek ruku a bolelo to jak svina.......to je ono???

katrin111
23. čer 2009

evi jestli je ten hmat co jsem tady popisovala tak mi po nem odesla ta plodova zatka a tudis jsem se otevrela na ty 3 prsty tak mi timto zaval porod......myslim ze i sexem tomu pomuzete a davam maximalne do nedele a danik bude venku 😉 jinak jestli mas prehled,nevis jake kocarky maj v elanu????

evcaa
23. čer 2009

katrinko zalezi jakej typ kociku mas na mysly maj tam takovy ty hodne malinky a vzhledem k tomu ze budes mit zimni mimi potrebujes asi neco vetsiho ne??? ten muj se ti nelibi mas na mysli nejaky jiny typ treba neco jako implas border???

nevim delal neco s cipkem ale prej se mu to nepodarilo ted trochu spinim a trosku me boli brisko ale zadna tragedie ale asi to bude to same

Hamiltonův hmat

Hamiltonův hmat – bimanuální stlačení dělohy. Jedna ruka je zavedena do vaginy, druhá tlačí přes stěnu břišní A. Hamilton

katrin111
23. čer 2009

ja nevim evi jaky typ........hlavne ne drahy tvuj je pekny ale mam predstavu o jinem neco jako tako jumper nebo dorjan danny sport............ale hlavne cucim na velikosti..................jj to je urco ono ten hmat

kasa
23. čer 2009

Ahojki holky,Evčo tobě hlavně posílám spoustu pozitivní energie,ať vše u porodu vyjde a brzy se nám pochlubíš nádherným Danečkem,Kati já jdu teďkom taky na hydrolaparoskopii,mají podezření ,že mám něco na vaječnících tak uvidíme jak dopadnu,ale taky si na to budu brát dovolenou,nemocenská se nevyplatí.Už se ,ale těším hlavně na normální dovolenou ,ta mi začíná 11.7. a jedeme na týden na Sukenickou,na pobyt rodiču s dětmi,pořádá to moje kamarádka co má dětskou hernu ve Špalíčku v Hrabuvce,tak už se moc těšíme.Takové malé s tebou mě baví svět. 🙂 .Jinak včera jsem musela konstatovat ,že se člověk asi nesmí moc snažit ,protože se mi vrátila po 1měsíci do práce kolegyně,je to sice cikánka,ale hodně slušná,nicméně ve 42 letech 5 násobná maminka a 6 násobná babička no a byla na operaci se žlučníkem a po 4 dnech ,po operaci,rengenech atd,ji oznámili že je těhotná,ale musela jít na potrat,kvůli těm všem zákrokům,každopádně už děti neplánovali a přišlo to jen tak z čistého nebe.
Tak asi opravdu se nesmíme moc snažit a třeba se stane zázrak.Všem přeji krásný den ,no nic musím končit,jdu vařit obidek.tak pá pá peťka

katrin111
23. čer 2009

ahoj peti 🙂

evcaa
23. čer 2009

kaso dekuji jsi zlaticko

katrin takove kocarky jsem videla v elanu ale jinak jestli vis kde je v Havirove mestsky urad tak primo v nem je maly obchudek s kocarkama a tak by stalo za to se mrknout 😉

katrin111
23. čer 2009

evi nevim kde je u vas mestsky urad..............zkus mi to popsat a nekdy tam s manzou sjedeme mrknout..ceny tam jsou prijatelne???

katrin111
23. čer 2009

rony tedka mame stejny pocet prispevku,ale uz o jeden vice 😀 😀 😀

evcaa
23. čer 2009

je to jak bys jela od elanu smerem na velky rondl a po leve strane bude velka budova a po prave divadlo tak pujdete do te budovy a hned od cesty je videt takovy maly kramek s mimi vecma 😉 😉 ceny jsou tam ok ale neni nad polsko tam je obr vyber a ceny jedna basen 😎 😎 nic jdu si lehnou jsem najaka bolava papapa

rencav
23. čer 2009

ahoj evi.
Podle doktora Janíčka to tak neber, já mám s ním hroznou skušenost. Kvůli němu jsem měla špatně udělaný císařák. Nechal mě 9 hodin trápit a při tom věděl že syn nemá správnou polohu tak mě měl vzít hned a to neudělal. Takže uvidíš co a jak, halvně držíme i s manželem palečky.

Po včerejší kontrole v Polance se Hcg zase o něco zvedlo. Tak doufáme s manželem že je to v pořádku.

beruska81
23. čer 2009

ahoj holky těhulinky, rozebíráte kočárky jo, hned bych si dala říct 🙂
Očko v tu sobotu sem tak na tebe myslela, říkala jsem si kdo ví, jestli tě tam někde nepotkám, ale neviděla jsem tě, bylo tam moc lidí. Většinou jezdím nakupovat v pátek, ale tentokrát jsme jeli v sobotu, malý pořád chodí do dětského koutku a o víkendech tam mají vždycky nějakou akcičku, ani jsem nevěděla, že tam bude Grilmánie.

katrin111
23. čer 2009

aha diky takze od elanu doleva nebo doprava nevim kde tam je big rondl.........

kasa
23. čer 2009

Tak mám ještě chvilku čas,řízky se smaží,a Peťa se pustil do dělání polívečky,tak 2 se v kuchyni motat nemusíme. 😎 ,Dneska si dovolenkuji,tak jsem nemusela vstávat ve 4 hodiny,ale až o půl 7,byli jsme ve fakultce u sexuoložky,napsala Peťovi nějaké léky a taky viagru ,tak to třeba pomůže,uvidíme.Jsem ráda,že to chtěl řešit.Máme problém od samého začátku,ale věřím,že čas vše zpraví. 🙂 .No ono sex z druhé strany není všechno,ale důležitý je. 😎 .Tak se mějte,jdu zkontrolovat řízky. 🙂

katrin111
23. čer 2009

jéééé ahoj berus,jak je???? 🙂

beruska81
23. čer 2009

ahoj katrin, díky za optání, jde to, nic nového se u mě neděje. A co ty mamino, už máš půlku za sebou, hrozně to letí.

kasa
23. čer 2009

Tak řízky se smaží ještě minutku a je hotovo,Evi není zač,určitě to dobře dopadne a za chvilku budeš Danečka svírat v náručí,já si zatím pochovám aspoň neteřinku,ve čtvrtek přijde k mamči Kamča i se Simonkou,to je taková naše motivace,Kamča s Vojtou si taky vytrpěli a nakonec se dočkali.Jdu papat.tak pa Pe´tka 🙂

beruska81
23. čer 2009

za chvíli jsem zpátky, malý něco potřebuje

beruska81
23. čer 2009

jsem zpátky a tady asi nikdo není, no nic jdu na chvíli ven, přestalo pršet tak toho musíme využít, někdy se zase objevím. Evi držím palečky u porodu 🙂

kasa
23. čer 2009

Tak jsme právě doobědvali ,koukáme na telku,a chystám se ke kamarádce na kávičku. 🙂 ,tak se zatím všichni mějte krásně,a někdy na kávičce u Mc donalda ahojki,ráda Vás poznám osobně.pa pa

kasa
23. čer 2009

Ahoj Beruš,jsi ještě tady?
Sice se ještě moc neznáme ,ale to nevadí 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru