Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
29. čer 2009

kdy si byla na tu krev poprve? melo by to stoupat asi tak obden jednou tolik. takze ted uz bys tam mela mit nejaky ten tisic...

larri
29. čer 2009

ne,ja byla poprve minulou stredu a mela jenom hcg 147 a ted 244.Stoupa to hrozne pomalu,kdyby to klesalo byla bych klidnejsi.
Na tu pohotovost jsem sla hlavne kvuli tomu,aby to nebylo mimodelozni.Mam oba vejcovody nepruchozi,ale mam je.

Zitra jdu do caru,tak jsem zvedava,jak tam dopadnu.Tam jsem strasne spokojena.

kacza.b
29. čer 2009

larri drzim palecky!

evcaa
29. čer 2009

larri ja vim ze na UTZ jde neco videt az od hodnoty 1000 HCG to bude ok uvidis

martin72
29. čer 2009

Ahojky všichni.
Dnes je pro nás dva ten nejhorší den.
Dr.Jaroš nám oznámil,že bohužel jse od minulé kontroly nic nezměnilo,
už by to mělo být daleko větší a měli by být vidět obrysy plodu.
Byli jsme a jsme totálně vyřízení a teď doma jsme to ořvali 😢
Promiňte,že budu sprostý,ale je to kurva nespravedlivé.
Vím,že je vás tady spousty z podobným osudem,ale je to podpásovka.
Něco jako rána na žaludek,ale to má do toho daleko.
Renča jse musí u svého gynekologa objednat na revizi.
Takže ať vám ostatním to vyjde.

hnedoocka23
29. čer 2009

larri,no vidíš stále doufej holka....držím pořád palečky a uvidíš zítra,co ti řeknou v CARU 🙂
martine a renco,je to opravdu nespravedlivé a je mi to líto,ani nevím co na to napsat,slova jsou asi ted zbytečná..ale jsem s Vámi a držte oba navzájem...kdyby byla spon nějaká naděje 😉

beruska81
29. čer 2009

Ahoj holky martine je mi to hrozne lito nevim co napsat,larri drz se

hnedoocka23
29. čer 2009

co se to tady poslední dobou děje ☹
mě bolí dneska dost záda..tak nevím..

larri
29. čer 2009

Martine,moc mne to mrzi,protoze ja taky nepocitam s dobrymi vysledky.Hcg jde jenom pomalicku nahoru a ted jsem si na netu nasla,ze to vetsinou znamena potrat nebo mimodelozni.
Chytrejsi budu zitra az prijdu z car.

Jsem zvedava jak dopadnu,kdyz mi vcera na pohotovosti rekl dr.,ze tehotna nejsem,embryjka odesla.Nechce mi brat nadeji,ale bohuzel je to tak.Ale vim,ze je neco spatne,jinak by se mi hcg nezvedlo vubec a testy bych nemela porad pozitivni.Neverim,ze bych mela v moci jeste zbytky hormonu,kdyz 12 den byl test negativni a pozitivni zacal byt az 16 den.

Ja jsem byla tak v pohode,kdyz jsem zjistila minuly vikend,ze je test negativni.Poplakala jsem si a rikala si,ze pujdu bojovat dal.Ale to,co prozivam ted je na mne moc.
Je mi z toho divne a je to vsechno opravdu o psychice.

Uz aby se narodil Danecek a bylo tady veseleji.
Omlouvam se,ze vam tady davam hodne negativnich zpravicek,ale ted mi moc pomahate. ☹

hnedoocka23
29. čer 2009

larri,já se ti ani nedivím,to by bylo moc na všechny....je mi to strašně líto,že to dopadlo takhle sakra 😔 😢 ani nevím,čím tě rozveselit,sama jsem tak trošku v pr......
je to boj a my ho jednou dobojujeme 🙂

hnedoocka23
29. čer 2009

no nic jdu si dělat ty nehty..všechny věci od segry jsem si donesla tady 🙂

kacza.b
29. čer 2009

zrovna jsem se vratila s prochazky se psem a koukam zase jedna spatna zprava 😔

martine,renco to je kurna pech 😢 drzte se a budte si oporou.

larri ty si urcite zajdi k doktorovi,drzim palecky.

ocko snad aspon ty budes mit dobre zpravicky!

sido
29. čer 2009

pěkné odpoledne teď konečně vysvitlo sluníčko tak doufám že to vydrží 😉 co ty očko už jsi testovala 😉 já teď přišla z práce a nejradši bych se opila jak jsem se zase nervla s tchánem no začínám být na ně alergická 😝 kdybych našla jinou práci tak uteču hned ale teď jen doufám že co nejdřív zapadnu abych už nemusela mezi ně ☹ ví co si zažíváme a že bych měla být v klidu a oni nám házejí klacky pod nohy 😠 no nic věřím že se jim to vrátí a i s úrokama 🙂

martin72
29. čer 2009

Ahoj holky.
Tak jsme se z Renčou rozhodli,že jdeme znovu do toho.
Takže koncem září,by jsme to měli nanovo začít.

hnedoocka23
29. čer 2009

holky // čárky tam stále jsou..ale nevím jestli je silnější,ty ostatní testy jsem vyhodila nebudu to porovnávat..ukáže se mi vždy max.do 5min a je stejná na šířku jak druhá,ale ní´é tak výrazná aby to šlo nafotit,tak budu doufat,že zítra bude už hezčí 😉

j.cien
29. čer 2009

Martine!!To je smutne,takze revize...to je smula,moc me to mrzi...drzte se!!!

j.cien
29. čer 2009

Martine se zenou-to je spravny pristup!!jeden neuspech nic neznamena!!!
Podruhe to urco VYJDE!!!! 🙂

Ocko hlavne,ze jsou tam obe!! 😉 🙂

hnedoocka23
29. čer 2009

jojo a hlavně že neslábne 🙂
Martine a renco:hodně štěstí do druhého pokusu 🙂 září je tady brzy...

larri
29. čer 2009

Martine a Renco,tak se budeme podporovat v zari,ale ted tady musime myslet na holky,ju?
Muzu se zeptat kolik vam je let? Ja o vas moc toho necetla,tak se nezlobte.

martin72
29. čer 2009

Ahoj Larri.
Renča má 28 a mě je 37.

larri
29. čer 2009

Martine,jste oba super,ze se takhle podporujete.Tebe strasne moc obdivuji,ze se nebojis s nami o tom bavit
Ja mam letos 36 a tohle bylo moje druhe ivf,ale prvni s transferem.Takze mam jeste dva pokusy,snad budou stacit. 😉

martin72
29. čer 2009

Já jsi myslím,že by tady měli psát i chlapi.
Vždyť se o ty mimča budou starat taky.
A jak jse budou rádi chlubit 😅

larri
29. čer 2009

No,ale chlapi o tom mluvit moc nechteji.Ja vcera na tom mojim poznala,ze ho to mrzi,ale moc se o tom nechtel bavit.
Ja uz tady psala,ze nechtel jit se mnou na tohle ivf,proste se sprajcl a nepujde.Ale ja si zasla pro injekce,zacala pichat a to vis,ze sel.

Vcera,kdyz jsem plakala,tak slibil,ze pujdeme na dalsi a to taky hodne pomuze.Hlavne zacal o tom mluvit sam.

Ja bydlim v Praze,ale pochazim z Opavy a budu se hlasit porad k Opave,proto se pripojuji ke Keliskam.

rencav
29. čer 2009

larii. držím palečky, snad to nebudeš mít ak jako já. Hcg jsem taky ze začátku měla hodně malé poprvé jen 35 pak 516 a potom 2054 a poslední teky malé jenom 5249. takže mě to taky málo rostlo ale těhotná jsem byla. Podle Jaroše se to málo vyvíjí proto to nízké hcg.

asmeena
29. čer 2009

Zdravím všechny,

reni a martine - moc mě to mrzí, ale jste si jeden druhému oporou a určitě teď načerpáte přes léto dostatek energie do dalšího pokusu.
Larri: tobě držím pěstičky a tajně pořád doufám, že bude překvapení

evi: ty už běž rodit, ať máme první pořádné baculaté kelišátko. 😉 Si stejně myslím, že při těch bouřkách se Daník lekne a vyleze. 😀 Už jsem tě typovala na dnešek.

cienko: a jak se cítíš ty po lapárce?

sido
29. čer 2009

ahoj lidičky je mi líto reni a martine že vám to nevyšlo ☹ ale jak psala asmeena jste na to dva a musíte se navzájem podporovat 😉 můj manža to nějak zvlašť neprožívá ale bůh ví co cítí vevnitř 😅 myslím že ženskou to bere vždycky o něco víc hlavně pro to že musí teba podstoupit revizi 😢 já už to mám taky jednou za sebou tak vím o čem mluvím tenkrát mi bylo jako by mi umřel někdo hodně blízký a to jsem byla teprve v 8. týdnu 😢 ale všechno jednou přebolí a zase bude dobře 😉

sido
29. čer 2009

holky chtěla jsem se zeptat nevíte něco o přípravku fytotonik a vitatonik? četla jsem že po něm otěhotnělo spousta holek

asmeena
29. čer 2009

sido to neznám. Já akorát beru femigard a poslední dobou to jeho braní docela flákám. Ale určitě vím, že se mi díky tomuto přípravku přestaly tvořit cysty.

j.cien
29. čer 2009

Asmenko ahoj 🙂 ,rada te tu vidim 🙂
Jak jste poridili v IKEA?A co Dita,pokecali jste trosku?

Ja se citim po laparo stejne jako pred 😀 ,jen mam navic 2male jizvicky,jinak zadna zmena...Jarosek mi rikal,ze vejcovody jsou sice pruchodne,ale nejsou zdaleka mlade,krasne,pruzne,zdrave....ale to ja vim,taky uz nejsem mlada,pruzna,zdrava 😀 😀
Femigardek beru pravidelne,asi ani neudelam po 3mesicich tu pausu...nevim,co myslis?
Nechci delat pauzu zrovinka pred IVF..budu brat nonstop 😉 treba to neco pomuze 😵

Je mi lito,ze ted je tady zase plno smuly...je to hnusne,ze ani ty vytouzene // jeste neznamenaji uspech....

Dnes jsem ze zvazila a jsem rada,ze jsem pred ten volny tyden nepribrala 😉 sice jsem nezhubla,ale aspon jsem se nevyzrala 😀

asmeena
29. čer 2009

cien: se spas nebylo moc času pokecat, protože jsme byly obě na řadě u pokladen a bylo potřeba zaplatit.
a co se týká toho femoše, tak já ho beru teď už půl roku v kuse a nehodlám přestat. 😀 Když jsem totiž minule udělala pauzu před IVF, tak se mi udělala znovu cysta.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru