Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rozi.nka
17. dub 2009

3000 příspěvek přeje všem velké pupíčky s mimískama 😵 😵 😵

rozi.nka
17. dub 2009

katrin tys mě trumfla 😠 😀

katrin111
17. dub 2009

jeeeeee to uz mame tolik?????taky preju konecne uspesne ivf a iui............... 😵 😵 😵 😵

katrin111
17. dub 2009

jooo???ja to nijak nesleduju tak nevi ktera bije............ 😀 😀 😀 😀 parecku jednou mi rekla moje sousedka co ma 2 deti naprosto prirozene ze......to jsem byla na vysetreni na hsg a ona nato..........kdo umi ten umi,kdo neumi musi chodit po doktorech..tak od te doby si davam pozor na hubu...........

rona2
autor
17. dub 2009

Párečku to já jsem řekla pravdu a hned mě donutilydo nemocenské tak už si 6 měsíců užívám doma. 😉

parecek
17. dub 2009

já už se pro dnešek loučím, jdu plnit páničkovské povinnosti za pejskem 😀 Pořád by si jen hrála. Tak se zatím mějte krásně.

rona2
autor
17. dub 2009

Katrin tak to je pěkně hnusné. 😠

rozi.nka
17. dub 2009

katrin někteří si nevidí do huby.. a většinou jsou to ty které se jen otřou o trenky a jsou v tom 😠

katrin111
17. dub 2009

jj papa parecku,,,,jo rony pekny hnus...........to jsou prave ti kdo to nezazil...........ja i kdybych byla plodna jak cigoska tak to nekomu ani nepovim je to lidska hyena..........cos papkala romi?????

rona2
autor
17. dub 2009

Párečku tak papa. 😉

rona2
autor
17. dub 2009

Manža byl v KFC tak jsem měla kuřátko.A už mě od tud vyhazujou ach jo. 😠

parecek
17. dub 2009

katrin tak to je opravdu neuvěřitelný. Já slyšela názor, že když to nejde, tak by se ani po doktorech chodit nemělo, že je to proti přírodě 😠 Prostě kdo to nezažil, tak tomu nemůže rozumět.
Zase jedna ta moje kolegyně se taky dlouho snažila tak trochu ví.

rozi.nka
17. dub 2009

parecku tak ahoj a pozdravuj pejska 🙂
já jsem dnes byla s Bibi vytáhnout stehy, tak tam má jizvu jak... jsem zvědavá jestli se jí to schová pod chlupy nebo půjde vidět. dostala včelku proti vzteklině a je uražená 😀
holky neuvěříte, já už jsem ty chipsy sežrala 😕 a nejhorší na tom je, že bych ještě něco snědla 😠

katrin111
17. dub 2009

jj dneska se uz s ni ani nebavim jen se na schodech pozdravime a to je vse...ani nevi ze jsem tehu.........ale jak ona byla tehu tak uz asi zapomela jake mela problemy a malou...rekli ji ze bude asi postizena tak musela do olmiku na vysetreni anastesti to byl plany poplach............

rozi.nka
17. dub 2009

KFC??? mňááááám 😀 katrin nebo MCdonald 😉

katrin111
17. dub 2009

to jsou proste debilove........rozi jsi sikulka i bibi..mnam rony to bych si taky nechala libit...ja bych dala hambace z mekace aspon 3...........

rozi.nka
17. dub 2009

katrin já si cvrnknu, v tomhle jsem stejné 😀 😀 😀

rona2
autor
17. dub 2009

Rozi jen papkej ať roste pupík. 😉

katrin111
17. dub 2009

jj tak me stve ze tady u nas mekac neni...holky vite co..zitra si zajedem do meka...........co rikate????bude nas malo tak by to nevadilo.....jen hambacek a pak hura do taurusu!!!!!!!to bych byla happy........

rozi.nka
17. dub 2009

pupík už roste a vůbec mu není hanba 😀 jsem zvědavá o kolik bude větší tentokrát, předminule o týden a minule o tři dny, macek jeden 😠 😀

katrin111
17. dub 2009

i domu bych si vzala zasobu hambacu...vite co mi zitra cienka priveze???lizatka pro zehulky.jsou proti nevolnostem........

katrin111
17. dub 2009

jj ja taky ted vypadam jak v 8.mesici........ 😀 😀 😀 😀 😀 to je hruza............

katrin111
17. dub 2009

uz tak jsem tank a budu jeste vetsi........... 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
17. dub 2009

katrin ty mě s tím mekáčem ubíjíš 😠 já bych tak jedla a doma nic není ☹ zas půjdu na kyselé okurky, jako vždy v největší nouzi 😀

katrin111
17. dub 2009

jeee rozi ty budes mit matyska?????nebo??????to je mile.........

rozi.nka
17. dub 2009

rona už nás nemohla poslouchat tak utekla ☹ 😀

rona2
autor
17. dub 2009

Katrin místo hambáču budeš zítra lízat lízátka. 😀

katrin111
17. dub 2009

ty brdo ten mekac musi zitra vyjit....to me bude srat ze budu v ove a mekac nenavstivim??????????to teda ne!!!!!!

rona2
autor
17. dub 2009

nene jsem tady,ale za chvíli mě vyhodí,čekám kdy dorazí manža a řekne,že tady pořád sedím a on nemá šanci.

katrin111
17. dub 2009

rony lizatko mi hambac nenahradi 😀 😀 😀 😀 musim se trumfnout,jak jsem cekala samika tak jsem jich sezrala 8 sice ne na raz ale behem odpoledne jo.......

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru