Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
20. dub 2009

ahoj holky tak jsem po 3 hodinach zpet a s dobbrou zpravou dr rikala ze mam glykemickou kricku uplne normalni a ze ma takzvanou propustnoust ledvin proste to nekdy v tehu dela ledviny propusti cukr do moce drive nez by mely ufff ulevilo se mi jdu kouknout na foto bobani 😉 😉 😉

rozi.nka
20. dub 2009

krásné ráno kelišky 🙂
teda fotek málo, kaczka nikde a katrinin utz taky nikde 😠 jinak fotka z mekáče mě opravdu potěšila 😒 😀 😀
katrin a zkoušela jsi něco sníst? mě bývá ráno zle od hladu a když se najím tak je to ok 😉
kaczko držím pěsti s dietkou a ještě mi řekni co je to šmakoun 😕

evcaa
20. dub 2009

katrin to je mi lito ze je ti soufl to ja vubec neznam tuk tuk tuk a na foteckach ti to slusi bam vsem akorat kacka chybi 🙂

rozi.nka
20. dub 2009

evcco jsem ráda že ti to dobře dopadlo 😉

j.cien
20. dub 2009

Ahojteeeeeeeeeee!
Srazik byl super,fakt jsem si to drbani uzila ! 😉
Jste vsechny super nazivo,tak jako na konovi 😀

Spasi hodne stesti do Polanky!Berus tobe take !

Krasne pondeli vsem!

evcaa
20. dub 2009

marti dekuji za blahopranicko ke krasnemu dni vypada to ze bude ok dnes jdu cvicit do tehu cvica 😀 😀 😀

princ
20. dub 2009

Dobré ráno,
hlásím se po delší době. Včera jsem byla v olmíku ve fertasu a mají tam nového doktora, ani nevím jak se jmenuje. Pan doktor Vodička odchází do zahraničí. Jinak byla jsem odjednaná na 8:45 a z olmíku jsme odjížděli ve 12, takže dost silné kafe pro mě i manžela, byla jsem vždycky zvyklá že během hodinky se všechno zvládne.
Jinak jsem byla na IUI a nový pan doktor se pořád řehnil a na všechno se ptal docenta Sobka, ten tam taky stál na demnou. Laborantka ta měla záchvat smíchu, podívali jsme se na sebe ... nejde to popsat. Jinak mě to šíleně bolelo, nikdy předtím jsem neměla takouvo bolest.
Jinak jsem cestou potkala 3 čápi, tak doufám že z toho něco bude.
Přeji vám příjemný sluneční den 😉 😉 😉 🙂

j.cien
20. dub 2009

Evi to je fajn,ze se v tehu citis dobre a ze vsechno nakonec dopada dobre,s tim cukrem a tak...no parada 🙂

evcaa
20. dub 2009

jj dekuiji marti jsem stastna jak blecha konecne se to vyresilo 😉

j.cien
20. dub 2009

To je krasa Evi,ze te mame,jsi nase jedina uspesna IVFacka 😀 😀 ,skutecna,existujici a to je nase MOTIVACE 😀 😉

beruska81
20. dub 2009

ahoj holky, cien mluvíš mi z duše, evca je důkazem, že to jde 🙂
Evi prosím tě jak ses cítila při píchání fostimonem,bolelo tě břicho nebo tak něco?

evcaa
20. dub 2009

berusko citila jsem se tak ze musim kazdou chvili prasknout strasne me bolel podbrisek a tahly me vajecniky po OPU se mi ulevilo akorat fakt doporucuji moooooooc pit vypila jsem i tri litry vody za den

evcaa
20. dub 2009

jeeee dekuji holky moje ste me moooocinky potesily berunky moje sedmitecne 😉 😉 😉

beruska81
20. dub 2009

no já právě necítím skoro nic a to dneska píchám šestý den, trochu mě to znepokojuje, sice mě trochu pobolívá břicho, ale né nějak extra, už ať je zítřek a vím na čem jsem 😒

hnedoocka23
20. dub 2009

ahoj holky,teda foteček je opravdu málo...a hlavně jsem se těšila,že uvidím ty tváře,které ještě neznám..a vono nic... 😅

hnedoocka23
20. dub 2009

princ,tak když jsi tak trpěla,tak snad to vyjde 🙂 polanka je prý v červenci zavřená,tak mě asi nový doktro nemine...uvidíme...

katrin111
20. dub 2009

rozi jak se najim tak je to ted snad jeste horsi.ale dala jsem se na uklizeni bo jak lezim a nic nedelam tak mi je snad jeste hur...........takze makam..........jinak evicko super ze to mas v poradku..........ja jsem ted volala na vysledek odberu hormonku na stitnou zlazu a mam to zhorsene tak mi zmenila davku a odpoledne tam musim jit....tak snad se to zlepsi 😒

spasinka
20. dub 2009

Krásné pondělí a příjemný start do nového týdne 🙂
Evi, připojuji se k holkám, je to super, že je všechno tak jak má a nemusíš se stresovat 😉
Beruš, držím zítra pěstičky!!
Princ, s Vodičkou jsi mě teda nepotěšila. On už tam vůbec není? ☹ Myslela jsem, že i ještě udělá OPU a ET ☹

Tak jsem dneska byla v Polance, mám zase 7 folíků, vypadá to, že OPU bude v pátek. S Jarošem jsme si pokecali, a neuvěříte!!!!! Oni už dneska požívali PC!!!! 😀 😀 😀

hnedoocka23
20. dub 2009

Evičko,testík dopadl parádně,to je fajn..další dobrá zpráva.. 🙂

hnedoocka23
20. dub 2009

spasi ahoj,pěkná úrodička..v pátek budu moc moc držet palečky..a hlavně při ET...VYJDE TO!!! 😵

katrin111
20. dub 2009

princ to je moc dobre znameni ze te iui bolela,me taky skoro jsem tam omdlela ale vysledek stal za to......... 😵

katrin111
20. dub 2009

ahoj spasi krasna urodicka..neni mozne,oni to fakt ctou ze pouzivaji pc a ne komunisticky psaci stroj 😀

hnedoocka23
20. dub 2009
spasinka
20. dub 2009
hnedoocka23
20. dub 2009

luciikovi to nevyšlo??!!!!! ☹ to já nevím..

beruska81
20. dub 2009

spasi pěkná úroda, držím palečky na pátek
Princ s tím Vodičkou jsi mě taky nepotěšila, já k němu pořád chodím, myslela jsem, že mi OPU bude dělat on, zítra se na to musím zeptat 😒
katrin mě bylo blbě celých 9 měsíců, první čtyři byly nejhorší, to jsem blila celý den, pak už to bylo jen jednou denně.

spasinka
20. dub 2009

jee, Očko mě předběhla 🙂
Díky holky, snad to nějak dopadne, hlavně dobře 🙂
A viděla jsem si do karty a minule jsem měla embryjko 2c, to znamená dvoubuněčné? Není to málo?

hnedoocka23
20. dub 2009

a neměla jsi spasi spíše dvě céčkové????

hnedoocka23
20. dub 2009

já měla napsáno v kartě 3b,c.

hnedoocka23
20. dub 2009

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru