Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciik
20. dub 2009

Romi, to víš, dnes je poslední díl ošklivky 😉

beruska81
20. dub 2009

tak ošklivka skončila, trochu mě to zklamalo, mohli dát ještě jeden díl.
Holky už jsem našla nápadníka pro naší jorkšíračku, pojedeme do Ov na Fifejdy 🙂

beruska81
20. dub 2009

halooo je tu někdo 🙂
Nevíte holky jestli je v Olmíku možnost připojení k netu?

beruska81
20. dub 2009

no nic jdu si lehnout, jsem dneska nějaká unavená a ráno musím brzo vstávat, pá 🙂

kacza.b
21. dub 2009

krasne ranko kelisky.

ty co dneska maji neco duleziteho tak hodne stesticka!!!

ta osklivka me teda zklamala,celou dobu je osklivka a kdyz uz je s ni kocka tak je tam jen par minut a taky to mohli mohli vic rozmaznout 😠 taky ocekavam jeste aspon jeden dil 😅 jak to bylo dal.... 😀

berus ja mam pocit ze verca tady psala ze je v olmiku pripijeni na net,ale na 100% to nevim. at ti to dneska dobre dopadne!!!

jdu vyvencit Baju a ficim do rachoty 😉

asmeena
21. dub 2009

Dobré ráno kelišky, tak moje BT klesá, takže je jasné, že mrcha dorazí. Už se přestávám radovat z představy, že by to mohlo v tomto cyklu vyjít. ☹

beruska81
21. dub 2009

dobré ránko jdu vás jenom pozdravit, za chvíli fičíme směr Olomouc, asmeen zatím nezoufej, mrcha ještě nedorazila 🙂

luciana101
21. dub 2009

ahoj berusko,drzim pesticky 🙂

katrin111
21. dub 2009

krasne ranko holky,berus moc ti drzim pesticky a t to dobre dopadne a jen same pozitivni zpravy......akorat tady u toho snidam.....nanuka jahody v cokolade 😀

spasinka
21. dub 2009

Dobré ránko 🙂
Beruško, držím palečky a pak napiš!! Třeba se fakt uvidíme v Olmíku při OPU 😉
Asmeen, neraduj se předčasně a ani nestresuj předčasně!!! Třeba to ještě dobře dopadne.
Katrin, Ty máš teda fakt těhotenské chutě 😀
Včera jsem se taky dívala na Oškllivku, jediný díl, co jsem teda viděla celý a taky teda závěr nic moc 😠
A večer mě pak tak bolel ten vaječník, jsem myslela, že mi fakt všechno popraskalo, ale prý mě to tak boello i při první stimulaci, já už ani nevím 😅

luciik
21. dub 2009

Dobré ránko všem 🙂
Beruš, držím paluchy 😵
Dnes jdu zase jezdit, asmenko nechceš se přidat 😀 😉

kat77
21. dub 2009

Dobré dopoledne vám všem holky...berus držím pěsti ať je vše OK, asmeenko nezoufej a mysli jen a jen pozitivně🙂
Katrin teda to je ale snídaňka😀 no já měla dnes vyjímečně sladké koblihy a taky dobrýýýý

j.cien
21. dub 2009

Ahojte !
U mne nic noveho,tak vas je zdravim a preji slunickove uterycko 😉 🙂

kat77
21. dub 2009

Ahojky Cienko, taky Ti přeji hezký den a vypadá, že hezký opravdu bude.

Ahoj Lucianko, ty seš taky z Oder? a jméno? jestli teda to neva..

katrin111
21. dub 2009

holky me je dneska vyjimecne dobre,ale tukam at to nezakriknu...akorat varim gulasek.za chvili jde manza do prace to bude klidek.........ve 12 jdu pro samika do skolky..........

katrin111
21. dub 2009

dneska to tady opet zije 😠

spasinka
21. dub 2009

Ahoj, Cien a ahoj Kat 🙂
Holky, mě ten vaječník už tlačí a pobolívá, už ať je fakt pátek 😒 Dneska ráno jsem si skočila do nemocnice na krev a moč, zítra si vyzvednu výsledky, tak snad je to ok.
A v sobotu nebo neděli už budem mít doma asi novou televizku, tak si pustím nějaké prima filmy a 3 dny se ani nehnu 😀

beruska81
21. dub 2009

nazdar holky tak jsme zpátky, cesta byla ok, čekala jsem ani né 5 minut, dneska tam skoro nikdo nebyl. Koutná příjemná, potěšila mě, počítala foliky a napočítala jich 18 - 20. Jsou velké 11mm. Na kontrolu zase v pátek, ještě 3 dny budu píchat, pak asi kontrola ještě v sobotu, a v neděli bysme už tam měli zůstat a v pondělí OPU. Ptala jsem se na to spaní tam a ona říkala, že při OPU se doporučuje aspoň jednu noc, ale po ET tam prý musím zůstat. Dneska jsem platila jenom 60Kč 🙂

katrin111
21. dub 2009

spai tak to je super ze se roman konecne rozhoupal a budete mit novou telku 😀 😀 😀 beruš tak to je pekna zpravicka..to je dobre ze to tak pozitivne dopadlo 😵

kat77
21. dub 2009

Ahojky Beruško, tak to je sqelé info, jsem ráda, že to máš vše v pořádku.
Spasinko töbě se to už také blíží, tak ať ti to dobře dopadne 😉

kat77
21. dub 2009

holky já dnes budu dělat bramborový placky, dostali jsme s mojím na to takovou huť, tak to budu dělat...mňaaamky...

beruska81
21. dub 2009

no doktorka říkala čím víc foliků tím líp, nesmí jich prý být zase nějak extra moc, tak snad to bude stačit i na nějaké mrazáčky 🙂

beruska81
21. dub 2009

my dneska máme koprovku s bramborem a vajíčkem,nám vaří školka

evcaa
21. dub 2009

Ahoj holky zdaravi vas kinder vajicko 😀 😀 😀 😀 😀

asme na tehu cvico jsem zacala chodit az ve 30tt takhle se zacina a co se tyky teploty tak nehazej flintu do zita nic neni straceno 😵 😵 😵 😵

beru to je super zpravicka jen at rostou folici jedni 🙂 🙂 🙂

spasi a tobe prji at to dopadne stejne jako u berunky 😉 😉 😉

evcaa
21. dub 2009

my mame na obed kvetak ted jsaem spucla kus syroveho mnam

daisy.k
21. dub 2009

Ahojte holky,

chci se zeptat,kolik platíte ve fertimedu za léky?(puregon,gonal...)

beruska81
21. dub 2009

ahoj evi díky, kinder vajíčko je dobré,já už jich mám někdy plné zuby, my jich máme plný šuplík, malý je zbožňuje, hlavně to překvapení, už nevím kam mám ty figurky dávat. 😀

kat77
21. dub 2009

Ahoooj Evcooo...
květáček bych si taky dala, asi ho zítra půjdu koupit, už jsem ho dlouho nedělala 😝

spasinka
21. dub 2009

Beruš, tak super, to je úrodička 🙂 Já měla mezi 15-18 mm. Mi včera říkal Jaroš, že oni to doporučují, ale nikdo mě nutit nemůže, tudíž po ET po 4 hodinách jedu domů.
jj, Kat, blíží, už to chci mít za sebou, vaječník tlačí a tlačí 😠

beruska81
21. dub 2009

ahoj daisy, já ti neporadím já stimuluju fostimonem a ten je grátis 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru