Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

spasinka
23. dub 2009
rona2
autor
23. dub 2009

Hezké dopoledne,jdu vás jen pozdravit a jdu pokračovat s malým v učení.Obdivuju ty učitelky!!!

spasinka
23. dub 2009

Beruš, nečertím, už jsem to zase spravila 🙂

beruska81
23. dub 2009

kde je dneska kat?katy kde jsi? 🙂
katrin zítra jedu do mekáče, se těším jak malé děcko 😀

rona2
autor
23. dub 2009

Hezké dopoledne,jdu vás jen pozdravit a jdu pokračovat s malým v učení.Obdivuju ty učitelky!!!
Katrin tak to je fajn,že je vše v pohodě,buď v klídečku a nestresuj se ničím. 😉

beruska81
23. dub 2009

rono tak příjemné učení, já už se na to fakt těším až se budu učit s malým, nemám moc trpělivosti 🙂

katrin111
23. dub 2009

ahoj romi jo jsem stastna jak bleska....to ti nezavidim to uceni.a jak je honzikovi???uz to ma lepsi???berus to ti zavidim.taky bych ted pozrala v meku a konecne bych si dala ten šejk.........

katrin111
23. dub 2009

ja taky nejsem moc trpeliva co se uceni tyce............jeste rok a pak nam to taky zacne........... 😒

beruska81
23. dub 2009

tak já si dám šejk i za tebe 😀

beruska81
23. dub 2009

no vlastně jo, samík půjde brzo do školy co 🙂 no já jsem zvědavá, jak ten náš čert bude zvládat školku, to budu pořád na koberečku že zase něco provedl 🙂

katrin111
23. dub 2009

jj dej i aspon 3 hambace.................taky nektery vikend zajedem s manzou a samikem do meka................dneska az prijde samik ze skolky tak si udelame aspon jahodovy koktejl šejk to sice neni ale aspon neco.............

katrin111
23. dub 2009

jeste mame pred sebou rok skolky a pak ta skola................taky jsem zvedava jak to bude zvladat zatim se do skoly tesi,ale kdo vi co bude za rok.........

spasinka
23. dub 2009

Holkýýýýýýý, kde je v Olmíku mekáč? Třeba Romana ukecám, aby tam se mnou zašel 🙂 Jste mě s tím úplně zkazily, v pondělí nebo kdy se mi o těch hambáčích i zdálo 😀

katrin111
23. dub 2009

spasi to ti holka neporadim.ja olmik vubec neznam ale urco na namesti a nebo taky v nejakem velkem nakupnim centru............

kat77
23. dub 2009

Ahojky holky zlatýýýý, přeji hezký den, i když je tajk pošmourno 🙂

beruska81
23. dub 2009

spasi je to v oc haná, víš kde to je?

rona2
autor
23. dub 2009

Je to na silné nervy ta škola a je tam plno věcí kterým sama nerozumím to jsme se snad ani nikdy neučily,včera jsme s manžou na to hleděli oba.A to je teprve ve druhé třídě,děsím se co bude dál.
Jinak neštovice se strácejí a myslím,že už v pondělí bude moct do školy.

katrin111
23. dub 2009

ted hraje na mtv enrique a ciara uplne to zboznuju tak mam tady diskosku............ 😀

beruska81
23. dub 2009

z ferťasu pojedeš směr mohelnice, doprava, pak na velké křižovatce vlevo, a pak asi po 2 km se dáte na směr brno, myslím, že tam je i cedule směr mekáč

katrin111
23. dub 2009

tak to je super ze uz to bobek bude mit za sebou...................jj maj tam tezke uceni..........

verlis
23. dub 2009

Hojky ctu o mekaci a zrovna mam chvilicku, tak mekac je bud na vypadovce na Brno, nebo primo na namesti, kousek od fertasu, 🙂

Jinak ja dneska nasadila HA na jeden cyklus a asi 18 kvetna mi vychazi zacatek stimulky 😉 Nebo tak nejak okolo 20 .5. 😵 😵 😵 Takze se to blizi milovymi kroky 😉

beruska81
23. dub 2009

rono toho se taky bojím, že ničemu nebudu rozumět,snad to nějak zvládnem
je fajn, že už je malému dobře 🙂

kat77
23. dub 2009

Roni, sna jsem naštěstí žádný neměla 😀 😀 😀 , ale ještě teď se chechtám. Psala mi nějaká Miky, že Jarošek prý má jen jednoho kluka, tak nevím, ale asi to bude pravda, když jí to říkala nějaká sestra v Bílovci, tak že si může nadělat dalšííííííí nee? 😀 😀 😀

beruska81
23. dub 2009

jo v centru je taky, ale já radši do oc haná, je tam i kfc 😀

kat77
23. dub 2009

Berus a Spasinko, moc na vás myslím a budu i po další dny 😉

katrin111
23. dub 2009

ahoj verlis akaty......hm tak to kajik teda neni moc plodny.......... 😀 😀 😀 😀 nebo spis nema cas delat deti.......... 😀

kat77
23. dub 2009

😀 😀 😀 😀 ...katrinko já se zase chechtááááááááám

beruska81
23. dub 2009

holky už se nám blíží i krytí naši Julči, v úterý jí manža poveze do Ostravy, do nějaké chovné stanice, paní má 5 jorků, zůstane tam 2 dny a pak zase pro ní pojedem. Bude nás to stát 1000,-Kč, což je super cena. Jen se trochu bojím jí tam nechat, je pořád s náma, jenom když jsme na dovči tak jí máme u našich, no snad to zvládne a budeme se všichni těšit z krásných štěňátek 🙂

kat77
23. dub 2009

Holky taky zbožňuji mekáč, když jedeme do Ov, tak se tam vždycky stavíme a dáme si 😝

katrin111
23. dub 2009

aha berus ty to beres jednim vrzem joooooo?????????? 😀 😀 😀 😀 jj katy taky me tema KAJA rozesmal 😀 😀 😀 😀 borok ted asi operuje dnes ma operacni den atak se mu asi škyta......... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru