Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
23. dub 2009

No asi jo Katrin, čas začíná být pro mě nepřítelem, tak budu dělat a podstupovat, co budu moci

katrin111
23. dub 2009

ahoj martinko jj konecne mi spadl balvan ze srdicka fakt vcerejsek hnus a jeste jednou hnus....to nepreju nikomu...........tak to je fajn katy ne?????

rona2
autor
23. dub 2009

Teda vy zase perlíte 😀
Ještě,že k tomu kajochovi teď delší dobu nepůjdu jinak bych to tam nedala. 😀 😀 😀

kat77
23. dub 2009

Spasinko, taky jsem to celé prokecala 🙂

katrin111
23. dub 2009

rony takze ted na to uplne kasles???a nechas tomu volny prubeh?????? 😉

rona2
autor
23. dub 2009

Spasi nakoupíte hambáče a bude keckat a hned u toho popapkáte. 😉

kat77
23. dub 2009

Katrinko to víš, že je fajn dělat pro to maximum, ale čas tikáááá

Roni, já s ním budu 6.5. a věř mi, že se culit budu 😀 😀 😀

beruska81
23. dub 2009

ˇjo katrin půjde na krytí poprvé, tak snad bude úspěšnější než já, nebo budeme těhu obě 😀
Já jsem 31.7. a jsem lvice 😀

katrin111
23. dub 2009

jj berus budete obe tehulky........... 😉 😉 😉 😉

rona2
autor
23. dub 2009

Pokud by mi to vyšlo na nějakou dovolenou tak to zkusím ještě mám 2 pokusy letos,ale jinak tomu nechávám volný průběh.Kartářka mi řekla,že budu těhu a doktoři mi v tom nepomůžou a věřím tomu. 😉

zelenka
23. dub 2009
zelenka
23. dub 2009

Ahoj holky, všechny vás moc zdravím, jak sami vidíte IUI nevyšlo a tak 27. máme zase příjít a prý vymyslíme, co dál, tak jsem sama zvědavá.

katrin111
23. dub 2009

jj romi ver kartam.............to je fakt!!!!!holky moje zlate ja se pro ted loucim,jdu se oblect a jdu pro samika,pak se pripojim ale nevim kdy se zase tady dostanu..............paaaaaaaa

rona2
autor
23. dub 2009

Beruško tak to jsi narozená jak můj brácha. 😉
Kat nesmutni mi se blíží 31 rok a teď jsem zjístila,že už za necelý měsíc,toto letí! 😀

rona2
autor
23. dub 2009

Katrin mám to taky tak malý mě už vyhání a že mám jít už vařit,tak jdu.Dělam jen palačinky a to je rychlovka.

beruska81
23. dub 2009

katrin pá
jo je super mít narozeniny v létě, právě na toto léto chystáme u nás velkou akci, jsme veliká rodina a moje segra a ještě 2 bratranci máme narozeniny v rozmezí týdne, takže budeme dělat velkou pařbu, sejdeme se všichni bratranci a sestřenky, je nás 20, takže akce jak blázen, samozřejmě všichni odhlasovali, že to bude u nás, tak už teď mám z toho nervy 😀

beruska81
23. dub 2009

rono mňam palačinky,dala bych si 🙂

kat77
23. dub 2009

Milé kelišky, mám tu takový návrh na ten srazík cca 10km za Odrama, ve Švamlově Mlýně v Klokočůvku. Je to opravdu hezký výlet do okolí Oder pro holky z OV. Termíny dám raději dva (jedná se o soboty)a vy se pod něj podepište, který by byl lepší:

23.5.09 30.5.09

beruska81
23. dub 2009

nic já taky na chvíli mizím, ještě se mi suší prádlo na šňůře a odpo to musím vyžehlit, mám toho asi 6 praček, nebudu čekat na Marka až to vyžehlí, toho bych se taky nemusela dočkat 😀

beruska81
23. dub 2009

já bych radši brala toho 30.5. 🙂

kat77
23. dub 2009

Holky já zrovna dělám kuřecí vývar a pak bud dělat rizotko...mňamky 😝

rona2
autor
23. dub 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Milé kelišky, mám tu takový návrh na ten srazík cca 10km za Odrama, ve Švamlově Mlýně v Klokočůvku. Je to opravdu hezký výlet do okolí Oder pro holky z OV. Termíny dám raději dva (jedná se o soboty)a vy se pod něj podepište, který by byl lepší:

23.5.09 30.5.09

30.5. Beruška
30.5. Rona

Ostatní ať se připíšou. 😉

kat77
23. dub 2009

taky se mi zamlouvá toho 30týho, bude i tepleji, mohly bychom se jít podívat k tý skále, napít se svěcené vody no a jestli by holky souhlasily, můžeme se pak přesunout do Tošovic na bobovku atd...je tam taky krásně

rona2
autor
23. dub 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Která pravidla porušuje: | Zruš Milé kelišky, mám tu takový návrh na ten srazík cca 10km za Odrama, ve Švamlově Mlýně v Klokočůvku. Je to opravdu hezký výlet do okolí Oder pro holky z OV. Termíny dám raději dva (jedná se o soboty)a vy se pod něj podepište, který by byl lepší:

23.5.09 30.5.09

30.5. Beruška
30.5. Rona
30.5. Kat77

Ostatní ať se připíšou.

kat77
23. dub 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Milé kelišky, mám tu takový návrh na ten srazík cca 10km za Odrama, ve Švamlově Mlýně v Klokočůvku. Je to opravdu hezký výlet do okolí Oder pro holky z OV. Termíny dám raději dva (jedná se o soboty)a vy se pod něj podepište, který by byl lepší:

23.5.09 30.5.09

30.5. Beruška
30.5. Rona
30.5. Kat77

rona2
autor
23. dub 2009

Kat musí tam být poblíž mekáč. 😀 😀 😀 😀 😀

kat77
23. dub 2009

hmmm...Roni zklamu, ale nejbližší MC je v OV... 😀 😀 😀

kat77
23. dub 2009

Plánujeme s přítelem, že pojedeme do OV do Ikei, možná by to vyšlo v pondělí odpo, jak pojedeme z Polanky, nebude tam někdo nakupovat 😀

kat77
23. dub 2009

Když jsme tam byli v Polance před 3 týdny, brali mojemu krev pro kontrolu, ty holky tam neumí nabírat krev, až na po 6 mu to nabrali a to ještě musel jít na spermigram 😀 😀 😀 , ruce už ho bolely, ale i ty sestry z nás už nemohly, to bylo zase představení 😀 😀 😀

kat77
23. dub 2009

a hned na to, byl darovat krev v NJ a hned na poprvé a bez problémů. Mě tam taky na 3x odebíraly sestry krev

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru