Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
23. dub 2009

jeste ne romi,pred chvili teprv usnul samik a ja tu tedka resim ex..................manza sel na kulec tak jsem mu pripravila teplou veceri...........

rona2
autor
23. dub 2009

Teda ten se má a ex zlobí?

rona2
autor
23. dub 2009

Malý ten šel taky před chvíli spát a ráno brzo vstáva,nevím po kom je tak čiperný. 🙂

katrin111
23. dub 2009

jj skoda mluvit..........musela bych by\t sprosta................. 😠

katrin111
23. dub 2009

jj ja jsem taky zvedava jak rano bude samik vstavat do skolky................

rona2
autor
23. dub 2009

To ti věřím,ale hlavně se nenervuj ,mysli na mimíska. 😉

katrin111
23. dub 2009

jj myslim a ty ostatni veci jsou pro me banalni.......................

rona2
autor
23. dub 2009

Hoď to za hlavu,magory nepředěláš.

katrin111
23. dub 2009

jj to jo.............uvidim co se z toho vyvrbi...............

rona2
autor
23. dub 2009

Doufej,že nic.

katrin111
23. dub 2009

z me strany ne.........

katrin111
23. dub 2009

co jinak???dneska kosa.byly jsme u kamosky.............

rona2
autor
23. dub 2009

Dneska bylo fakt hnusně,celý den jsem se klepala zimou.

katrin111
23. dub 2009

jj taky mi byla zima...................i ted..za chvili pujdu do sprchy a do postylky...........

rona2
autor
23. dub 2009

Pááá a dobrou noc. 😉

beruska81
24. dub 2009

Dobré ránko holky, nějak nemůžu spát, spasinka už je určitě někde na cestě, moc na ní myslím.
Ráno mě vzbudila sms od kamaráda, rozchází se s ním holka po 9 letech, mají 2 děti(3 a 4 roky), ona si našla jiného, a on je z toho úplně marný,pořád jí prosí ať si to rozmyslí, ale ona nic, je to taková mrcha. Je to ta, co teď v poslední době byla 2x na potratu. No a teď nám ráno psal sms, že s ní máme promluvit ať neblázní, no ale já s ní mluvit nechci a manža ten už vůbec.Oni furt řeší takové problémy,pořád jim říkám, že hlavní jsou děti, ale na ty oni myslí až v poslední řadě ☹
Jinak mě dneska opět pobolívá břicho,ale možná je to nervozitou,když jsme chodili na iui, tak to bylo v pohodě, teď mám nějak větší strach. 😒

luciana101
24. dub 2009

dobre ranko,berus tvyho kamarada je mi lito ale takovy je osud hlavne kdyz ma takovou mrchu.drzim pesticky,takovy pocit taky mam kdyz nevim co me presne ceka ale to asi kazdy ale neboj vsechno bude o.k.a spasince drzim taky pesticky.

j.cien
24. dub 2009

Dobre ranko vsem 🙂 v 9 jde Spasi na OPU,tak to se uz neozvu,pac nemubu moci psat,protoze budu drzet palce 😀 😀

katrin111
24. dub 2009

dobre ranko holky......berus to je hnus ale co,jednou se ji to vrati a jeste bude brecet!!!!!takove mrchy maji stesti a nevazi si toho...........taky myslim na spasinku.......berus a kdy ty jdes na punkci?????neuveris ale zdalo se mi dneska o tobe....v tom snu jsi mela uz 2 deti,to druhe byla holcicka 😉 😉 😉 😉

beruska81
24. dub 2009

katrin tak to je super, holčičku bych si hodně přála 😵 😵 😵
Já jedu dneska na půl druhé do Olomouce a měla bych se všechno dozvědět, dneska jsme snad píchali poslední injekci, takže to vidím na neděli nebo pondělí.
No napsali jsme tomu kamarádovi, že my jí volat nebudem, že nestojí za to jí přemlouvat, a on nám napsal, že se nezlobí, že si nás váží, jsme jeho jediní opravdoví kamarádi, až jsem ukápla slzu 😔

katrin111
24. dub 2009

jj dobre jste mu napsali............nekteri lidi opravdu nestoji zato je premlouvat.........takze dneska ani nejdes pro obed do skolky ze????? 😀

beruska81
24. dub 2009

ale jdu pro obědy, v 11, takže to stihnu
je 9:00 spasinka jde na to, držím palečky 🙂 🙂 🙂

beruska81
24. dub 2009

musím jít ještě vyleštit skla na terárku, Marek se rozhodl, že vyčistí zvířatům domeček tak mě hned zaúkoloval, jídlo už jsem jím nachystala, tak teď jdu na ty skla 😀

kat77
24. dub 2009

Krááásnýýý slunný den vám všem keliškám 🙂

Spasince od rána držím pěsti a na berusku taky myslím 😉
Roni a Berus, pokud by jste o víkendu jeli do toho Klokočůvku a Tošovic, tak určo dejte vědět, vzala bych i Lucianku a mohli bychom se sejít na chvilku 😉

beruska81
24. dub 2009

ahoj kat, dám ti vědět jestli tam pojedem, nevím co bude, to krytí mám domluvené až na úterý, ale zdá se mi, že už dává tomu našemu psovi ocas na bok, tak to znamená ovulku, no počkám do zítřka jak se bude chovat a když tak budeme muset nakrýt dřív.
Já jsem se okoupala, namalovala, manžel jel do Vítkova pro malého. Jedou z Opavy busem,ale nemají pak další spoj k nám.
Mamča asi pojede do Olmíku s náma 🙂

beruska81
24. dub 2009

jsem zvědavá na spasinku,doufám, že dá cien hned vědět jak jí napíše 😉

kat77
24. dub 2009

taky jsem zvědavá na Spasinku, už to má ale za sebou a určo je to dobrý 😉
a kdypak jedeš?

beruska81
24. dub 2009

pojedeme po dvanácté,teď čekám na mamču a malého.
Dneska to vypadá, že bude krásně. 🙂

beruska81
24. dub 2009

nic musím jít, malý už je tady, večer pá

j.cien
24. dub 2009

Holky Spasi psala,ze jeste zmatena z narkozy,zatim od Mudr.nic nevedela,ale sestra rikala,ze vajicka byly 🙂
Dali ji neco od bolesti,ze ji ted rozbolel ten vajecnik..tak uz to ma za sebou a ted jen drzet palce,at se vsechna vajicka krasne oplodni a at je z ceho vybirat na ET !
🙂

Berus tobe preji dobre zpravy na dnesni kontrole !

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru