Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
24. dub 2009

Kat ještě nevím kdy podniknem tu cestu tam k vám,manža jde zítra do práce a kdoví kdy dorazí,tak uvidíme co bude,když tak ti písnu smsku. 😉

capenka
24. dub 2009

holky v Úterý jdu poprvé k Sobkovi co nás tam čeká

rona2
autor
24. dub 2009

Já ti neporadím u Sobka jsem naštěstí nebyla,ale určitě vás čeká pohovor a nějaké vyšetření,jak tebe tak partnera.

j.cien
24. dub 2009

ahojte Kelisky !
Rozi Luciana je super,sice mne hned napadla ANNA K 🙂 ,ale jinak zadnou jinou neznam 😉

Berus netrap se,nejake vajicko snad bude OK a fakt na mimi staci 1 kvalitni !

Myslim ted na ty 2 vaja od Spasi a moc jim preju,at jsou uz spermousi poradne zavrtani a at v nedeli probehne uspesny ET !

Jsem dnes KO,makala jsem na zahrade,pak jsme cistili bazen...tak se uz tesim do pelechu...

j.cien
24. dub 2009

Rono hodne stesti do nove prace !!Jak to ,ze nastupujes uz zitra???Myslela jsem ,ze az od kvetna...

asmeena
24. dub 2009

rony: tak úspěšné vykročení do nové práce a možná to bude nový dobrý začátek a cesta k miminku. 😉 Možná už nebude ani zapotřebí lékařů.

asmeena
24. dub 2009

Teda cien: to jsis dnes teda pořádně mákla, ale aspoň to budete mít kolem domečku krásné a v létě si to tam budeš v bazénku užívat.

j.cien
24. dub 2009

Ahoj Asmee !
MOc diky za F.,uz poctive popijim 🙂) a tesim se na vysledek !
Verco na to imuno te objednal Kaja nebo ses sama ??

j.cien
24. dub 2009

Vis co s tim bazenkem...podle mne je to totalni blbina za spoustu penez....ale Petr vzdy o bazenu snil,takze si tim splnil sen...ja jsem v nem loni byla snad 2x...ale on denne tak 3x 😀 tak at si to uzije milacek 😀

j.cien
24. dub 2009

Nikde nikdo...tak to balim a hura,zitra konecne nemusim do prace !!!

Tak dobrou holky 😉 😵

rona2
autor
24. dub 2009

Holky děkuji,zítra jdu jen tak na brigátku ať vím co mě čeka. 😉

rona2
autor
24. dub 2009

Tak dobrou holky,jdu do hajan,protože vím,že tomu spaní moc nedám,budu se pořád budit ať náhodou nezaspím. 🙂 Páááá.

beruska81
24. dub 2009

Rono tak dobře zítra vykroč do nové práce 😉
Malý už spí,manžel taky, a mě se nechce ☹

ivomal
24. dub 2009

Kuk, promiňte - jen vzkaz pro Berušku - mrkni do IP🙂

katrin111
25. dub 2009

dobre ranko kelisky,dneska jsem tady prvni 😉 😉 😉 dneska mi je uz fajn..vcera to byl horor,usla jsem v 8 a vstavala az rano v 8.takze jsem se nedivala a ni na ducha..............jee romi hodne stesti v nove praci,marti co ja bych dala za bazen.........taky bych v nem mohla byt porad.................

katrin111
25. dub 2009

capenko,u sobka te ceka pohovor,rozeberete vas problem pak te vysetri a manza da vzorecek at vi na cem je..........prohmata ti prsa.........nekdy i muzum delaji takovy prohmat varlat..........pokud jsi baculka bude ti porad rikat at hubnes........to je asi tak vse.........porad vam bude rikat "se ptejte"

beruska81
25. dub 2009

dobré dopoledne děvčátka, katrin toho sobka si vystihla perfektně 😉
rozhodla jsem se, že něco upeču,manža má dneska svátek, udělala jsem mu zeleninový salátek a k tomu mu upeču nějaký zákusek,bude sice brblat, že zase přibere,ale co.
Kat do toho mlýna nepojedem, malý pořád otravuje že chce opět do zoo, tak zítra toho využijem,že budem v Olomouci a pojedeme tam 🙂

beruska81
25. dub 2009

Katrin to je fajn, že už ti je dobře 🙂
Já bych taky chtěla bazén,ale měli jsme tady chlapa na bazény a když nám řekl 150000 bez zastřešení, tak jsme to vzdali. Naši mají obrovský bazén, v roce 05 si ho jeli koupit do Mountfieldu a bylo kolo štěstí a mamča vytočila 100%,takže ho mají zadarmo. Je suprový, zapuštěný v zemi, no prostě hawai,taťka ani nechce jezdit na dovolenou,prý všechno co potřebuje má doma 😀

katrin111
25. dub 2009

ahoj berus,tatkovi se ani nedivim........taky by me to nikam nelakalo kdybych mela svuj soukromy bazen a ne hlava na hlave............marek se ma ze ma svatek..to bych si nechala taky libit..............

larri
25. dub 2009

Berusko,je mi to lito,ale jeste neni konec.Bojuj az dokonce.Ja mela 5 vajicek a nevydrzelo ani jedno.Ty muzes mit jedno a bude to,to nejsilnejsi.Ja se uz tesim az zacnu pichat,aspon vim,ze se neco deje.Ale jeste mam minimalne mesic cas.Pri 1.IVF jsem rikala,co kdyz otehotnim,tak se u mne zmeni to a to atd,hlavne v praci.No a ted rikam,ze ted otehotnim.Poprve to bylo co kdyby a ted rikam ze budu.Dokonce jsem na OPU mela stejnou nocni kosili,kterou jsem mela pred 4lety na operaci s cipkem,pak na laparce.Vzdycky to dopadlo spatne,tak uz ho nechci.A to jsem tu kosili mela opravdu jen 3krat na sobe.Prinasi mi smulu,takze budu kupovat novou.Jinak nocni kosile nesnasim. 😠

Berusko,dokud se neco deje,tak se snaz myslet pozitivne.Kdyby to bylo moc spatne,tak to prerusi.Mne to chtela doktorka prerusit kvuli cysty,ale pak rekla,ze bud mi cysta vajicka znici nebo jich muzu mit 10 ukazkovych.
Budu na tebe myslet,ale nic neni ztraceno.

beruska81
25. dub 2009

Larri díky za podporu. Tady ti držím palečky ať se druhé ivf podaří. No uvidíme co bude zítra, zase budu trochu chytřejší. Jen mi nejde do hlavy, že u iui jsem brala clostyl a měla jsem většinou 2-3 foliky velikost kolem 22mm, takže vyrostly, no a teď né, jsem z toho jelen. Navíc jsem včera byla v té ordinaci nalevo, kde úřaduje Sobek a tam je zastaralý UTZ, skoro nic jsem tam neviděla, když chodím do té druhé ordinace, tak tam vidím všechno perfektně.
Jinak jsme už po obědě, udělala jsem jenom pizzu,malému nelezla, teď ještě Marečkovi dělám tvarohovou bábovku,tak uvidíme jak se povede.
Katrin ten bazén je super, já tam trávím skoro celé léto, miluju léto, vedro, opalování, koupání. Malý je ryba, tak ten to zbožňuje taky,už by tam nejraději vlezl teď. 🙂

kat77
25. dub 2009

Ahojky holky🙂

Je to dnes ale nádherný den. Berus uvidíš, že to bude zítra naprosto v pořádku 😉
Roni, pisni jak bylo v práci🙂

kat77
25. dub 2009

Berus, dnes je kousek od Oder Jiříkova jízda na Vítovce, je tam plno koní atd...tak jen takový návrh, jestli by se to malýmu líbilo 😉

beruska81
25. dub 2009

Ahoj Kat, koně je jeho velká záliba, teda i Markova, moje taky, ale nejezdím, poněvadž by mě kůň neuvezl. My na koně chodíme skoro denně, jeden náš známý je tady chová.
Nevím co budeme dneska dělat, ale řeknu o tom manželovi a uvidíme.

beruska81
25. dub 2009

o té Jiříkovce vím,jezdíme sem tam na různé dostihy a akce s koňmi, uvažujem, že si koně pořídíme,ale nevím, je to hodně starostí 😉

spasinka
25. dub 2009

Ahoj, holky 🙂
Konečně jsme doma a naštěstí jsem nemusela moc dočítat. Všechno vlastně víte od Cien, měla jsem jen 2 vajíčka, spermio byl fakt ukázkový, pohyblivost lepší o 100% než minulý týden v Polance(63 %), 28 milionů, prostě jsme se rozhodli, že když jsou jen 2 vajíčka, že jim dáme šanci takhle. Dneska jsem volala do Olmíku, ale neoplodnily se. ☹ Možná se to prý do zítřka změní, moc tomu nevěřím. Probírali jsme to teď cestou domů v autě, ptala jsem se Romana jestli nelituje, že jsme nedali ICSI, říkal že ne, že pokud zítra nic nebude, máme pokus k dobru. Holky, teď to tu píšu tak klidně, ale včera jsem bulila strašně moc, dneska taky, jsem dost v prdeli.
A k tomu spermiu, i Vodička říkal, že ten výkyv je abnormální, jestli nebyl předtím Roman nějak nemocný nebo co. A mi říkal, že když minule jsme měla jen jednon embryo z 5 a teď jen dvě vajíčka, že problém bude asi i jinde, tak jsem získala pocit, že nás příště budou tlačit do darovaných. OPU dělala Koutná, tentokrá jsem i trošku krvácela a ta bolest vaječníku byla hnusná, hnusná, takže mi pak anestezioložka dávala prášek.
Zítra jedem do Olmílu, Beruš, na kolik jedete? My tam máme být 9,10.
A nestresuj se, kvůli tomu, co se stalo mi, uTebe to bude utčitě všechno v pohodě!!!!!

kat77
25. dub 2009

to je sqelé 🙂
je to tam vždycky fajn, moc lidí a koní🙂

kat77
25. dub 2009

Ahoj Spasinko...teda to mě mrzí, že to tak probíhá ☹ snad se to do zítřka změní, držím stále tobě a berusce pesticky

evcaa
25. dub 2009

ahoj holky pridala jsem foto pupiku a ted umyvat veci a balit do krabic at to po malovani a oknech muzu jen vytahnout se mi nechce a jeste jsem si uz hned na startu narazila pupik o roh krabice neclezla jsem se do futer

spasi neee to je mi lito ale mozna se tam najde nejaky boovnicek jako u nas jeste neves hlavu berusko 😢

beruska81
25. dub 2009

Spasi, nevím co mám napsat, moc na tebe myslím, snad se něco oplodní. Moc ti to přeju, já jsem taky včera celý den bulela a vlastně i dneska, všechno se sere.
Zítra tam máme být na 10.00, tak se tam možná potkáme. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru