Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
27. dub 2009

holky,jdu si vyžehlit tu moji kebuli,vypadám jak kdybych prošla elektrickým proudem 😖 😲 a pak jdu k brášinovi do kuchyně pomoct,zase nějaká akce.. prozatím pápá 🙂

rona2
autor
27. dub 2009

Taky jdu něco dělat,jen povysávám a vytřu,jinak to tady jde.A pak vyrážím do ulic.

beruska81
27. dub 2009

já si dneska užívám odpočinku, nemusím nic dělat, já prala včera, takže jsem to jenom ráno pověsila, takže veget.

rona2
autor
27. dub 2009

Očko pááá a ať se ti dobře pracuje. 😉

rozi.nka
27. dub 2009

očko až se červenám 😅 děkujem za pochvalu 😵
katrin ty jsi šikulka, mě se do ničeho nechce a do uklízení se musím vyloženě nudit 😝
holky dneska jsem stoupla na váhu a mám 68kg a přitom ještě ve středu tam bylo 66,5 😕 jsem jak vorvaň 😀

hnedoocka23
27. dub 2009

jdu tam jen na dvě hodky 😉 v kuchyni mě to baví..pá všem

rona2
autor
27. dub 2009

Já peru od rána,venku je pořádný vítr a tak to rychle proschne.

hnedoocka23
27. dub 2009

to roste rozinečka 🙂

rona2
autor
27. dub 2009

Rozinko to už bude jen vyšší a vyšší číselko na té váze,ale pak to půjde zase dolů neboj. 😉

katrin111
27. dub 2009

ocko pozdrav brasku 😉

rozi.nka
27. dub 2009

jj, jako z vody, je skoro o dva týdny napřed 😕 😀 ale hlavně zdraví, že 😉
ať ti to s bráchou rychle uteče 😉

j.cien
27. dub 2009

No vitr byl u nas v noci sileny !!Nemohla jsem ani spat,jak to hucelo a rano nam plaval v tom cerstve vycistenem bazenu 😉 nejaky obal z lednicky !!! 😠

rona2
autor
27. dub 2009

Katrin víš,že jsem na to myslela jestli to nenapíšeš. 😀

katrin111
27. dub 2009

rozi kasli na vahu hlavne ze mimco roste............ja jsem sama,manza ma ranni a samik je ve skolce tak se mi takhle uklizi nejlip..............a bylo uz na case.ja pokud mi neni zle tak uklizim................odpoledne zas bude plny dum tak to budu jen odpocivat................maly ma kolo v servise tak dneska pro nej s manzou jdou........

rozi.nka
27. dub 2009

rono mě to dost šoklo, protože jsem se vzbudila a měla jsem břicho jak blázen. ze dne na den. šla jsem na wc a pak na váhu a tam takový šok. hned jsem to psala Kubovi a rovnou jsem mu poslala mmsku tak byl v šoku 😀
na smsku mi odpověděl, no vidíš jak nám krásně roste a na mmsku mi odepsal no ale až tak moc?? 😀

katrin111
27. dub 2009

jo???? 😀 😀 😀 romi ty me znas 😉 😉 😉 u nas taky silny vitr jak svina...........

rona2
autor
27. dub 2009

Taky mě ten vítr zbudil a hned jsem šla kuknout jestli všechny stromky na zahradě jsou vcelku.A naštěstí jsou.

katrin111
27. dub 2009

rozi hod fotecku....me ale taky rychle se zvetsuje bruch............

rozi.nka
27. dub 2009

cien třeba to bylo znamení, že si máte koupit novou ledničku 😀
to mě se vítr netýká vůbec, v noci jsem spala jak zabitá a tady to stejně moc neprofoukne mezi panelákama 😒

rona2
autor
27. dub 2009

Rozi jen ať roste a užívej si to,je to krásné a počkej až to začne kopat to bude tvůj úplně hotový. 😉

spasinka
27. dub 2009

Ahoj, Kelišky 🙂
Je to naprd, tak jsme se těšila, že se aspoň tento týden vyspím a nic, zase jsem v práci 😀
Cien, nejsem statečná, jen se snažím být realista. A od pátku mi pořád zní od Elánu: na tvári lahký smiech hlboký v srdci žal...i když vím, že oni to tam zpívají naopak, tak na mě sedí spíš tohle.
Rony, to je moc dobře, že se Ti v práci líbí, jsi klidnější, máš doma všude kytičky a to by bylo, aby teď nebylo, že? Za chvíli budeš naše další těhule 😉
Beruško, nestresuj se, neboj se, všechno dobře dopadne a Ty prolomíš tu naši IVF smůlu!!!
Rozi, bříško krásné, mimi krásné, všechno je nádherné, tak ať to tak pokračuje dál 🙂
Ty se Katrin, taky opatruj!!
Tak snad jsem zareagovala na všechny co jsem chtěla a všechny ostatní moc zdravím a přeji krásné slunečné pondělí 🙂

rozi.nka
27. dub 2009

katrin máš ji tam 🙄 😀

katrin111
27. dub 2009

ahoj spasinko,ty jsi nase bojovnive.....statecna jsi.....smekam.............sikulko drz se a priste uz to VYJDE!!!!!!!!

spasinka
27. dub 2009

Ahoj, Larri. Tak já asi jako jediná jsem na tom hormonálním profilu nebyla ani jednou 😒 Tak nevím podle čeho mi ty hormony dávají 😖

rozi.nka
27. dub 2009

nechápu proč mají hodní lidé tolik smůly 😔

rona2
autor
27. dub 2009

Spasinko hlavu vzhůru,třeba to tak mělo být a příště se to povede,uvidíš.Jen si to dává na čas,ale bude. 😉

katrin111
27. dub 2009

ROZI KRASNEEEEEEEE............

rozi.nka
27. dub 2009

no nádherné 🙄 😀 ne, dělám si srandu. jsem ráda, že vyskočilo aspoň je vidět, že nejsem klustá ale těhotná 😵

rona2
autor
27. dub 2009

Rozi no teda,to je bříško! 😉 Krásně rostete holky. 😉

rozi.nka
27. dub 2009

víte co je největší sranda, že tady u kelišek všechny mluvíme o mimísovi jako o holčičce a já ještě vůbec nevím jestli nemá náhodou pinďu 😀 😀 no ale doufám, že nemá 😎
děkujem za pochvaly 😅 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru