Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
29. dub 2009

pockej podivam se ale vim ze to bylo 13.den po iui moment..........

katrin111
29. dub 2009

29.DC

katrin111
29. dub 2009

a ty jsi ktery den cyklu??????????

spasinka
29. dub 2009

Krásný den, Kelišky 🙂
Očko, přesně jak píšou holky, poraď se s doktorem a zbytečně se nestresuj. A přeji, ať nová práce vyjde 😉
Rony, prostě si dneska musíš koupit mama test a tam budou // jak vyšité 🙂
Beruško, držím palečky!!!!

rona2
autor
29. dub 2009

Dneska 29dc,ale na tom testu ani stín.

katrin111
29. dub 2009

tak jak ja...rony kup si fakt ten mamatest nebo nejaky vic citlivy....buhvi cis to koupila,ja taky mela prvne nejaky smejd co tam nebyl ani naznak a na mamatestu to bylo videt............

katrin111
29. dub 2009

ahoj spasi............. 🙂

katrin111
29. dub 2009

beruška nas napina...............

rona2
autor
29. dub 2009

Tys to měla už na tom prvním vidět slabě né? Já ještě počkám a pak koupím mamatest. 😉

katrin111
29. dub 2009

ja mela nejaky tam byl jen naznak tak mi manza koupil jiny tam nebylo nic tak jsem jeste nato koupila mamatest a tam to bylo trosicku lepsi................

spasinka
29. dub 2009

Rony, moc Ti to přeju a byla by to fakt děsná prča, bys vytřela doktorům zrak!!!

katrin111
29. dub 2009

nekomu to jde videt driv a nekomu zase pozdeji ale fakt zalezi na kvalite toho testu...............

beruska81
29. dub 2009

holky tak se stal zázrak 😵 😵 😵 vajíčko se oplodnilo, vyvíjí se a je dobré kvality, zítra jedu na ET, jsem ráda, i když ještě není vyhráno 🙂
Děkuju že jste se mnou 🙂

larri
29. dub 2009

Berusko,radci nebudu nic psat,ale potichoucku ti drzet pesti. 😉

spasinka
29. dub 2009

Beruško, nádhera!!!! Tak vidíš, už jsi nedoufala!!!
Takže držím pěsti a palce všechny čtyři!!! Zas mám husí kůži 🙂

katrin111
29. dub 2009

BERUŠ TO MAM OBROOOOOOOOOVSKOU RADOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SNAD UZ PROLOMIS TY LEDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beruska81
29. dub 2009

spasi ty jsi po et zůstavala tam na tom pokoji kde jsem byla po opu?vůbec nevím co mě zítra čeká 😔

katrin111
29. dub 2009

JSME TI RIKALY ZE STACI JEDNO JEDINE 😉 😉 😉 😉

beruska81
29. dub 2009

díky holky, já tady zase bulím, jsem ráda, že vás mám, děkuju 😵 😵 😵

spasinka
29. dub 2009

Beruško, buď můžeš zůstat na tom pokoji, nebo jestli pojedeš i s manželem a on tam bude chtít taky zůstat, nahoře jsou pokojíky, kde můžete být spolu. Pokud tam zůstaneš sama, nezapomeň si vzít jídlo a pití na zítřek!

spasinka
29. dub 2009

a taky zítra už si vezmi svoji noční košili. A ten nocleh tam stojí 300,- Ať jsi dole nebo nahoře...i smanžou 600,-

beruska81
29. dub 2009

spasi díky, co je lepší zůstat dole nebo jít nahoru?

spasinka
29. dub 2009

Vím, že Michi doporučili zůstat dole, já byla nahoře, protože Roman byl se mnou. V jiných centrech se chodí domů po hodině. Sobek říkal, že embryo má na uchycení 3 dny a pak už mu neublížíš...takže pak si z toho vyber, co je nejlepší 😒 Myslím, že záleží úplně na jiných faktorech 😉

spasinka
29. dub 2009

Beruš, písla jsem Ti do IP

beruska81
29. dub 2009

no já se na to zítra zeptám, spíš bych chtěla mít soukromí než tam ležet v pěti lidech,moje segra tam ale třeba byla úplně sama,tak fakt nevím co je lepší.

beruska81
29. dub 2009

spasi prosím tě to ubytování se platí hned zítra nebo mi to odečtou z té zálohy, oni by mi jí vlastně měli vrátit, jen odečíst narkozu, tak ať vím kolik si mám vzít peněz.

spasinka
29. dub 2009

Beruš, všechno platíš už zítra. Odečtou Ti narkozu, jestli budete dávat AH, tak ten stojí 3500 a ubytování 300,-. A ještě Ti dají utrogestan asi 4 balení a ten teď, myslím, stojí jeden 75,-, takže sumasumárum za všechno (pokud budeš mít AH) 4.600 🙂
Jak jsem psala, já jsem šla nahoru, Roman tam zůstával, ať nemusí zpátky do Třince a druhý den zase do Olmíku. Ale byla jsem na OPU i na ET se stejnýma holkama a ty byly super, takže s nima bych klidně zůstala i dole, jenže tohle dopředu nikdy nevíš 😒

spasinka
29. dub 2009

tak Ti ještě 400-, vrátí a můžete jít do mekáče 😀

verlis
29. dub 2009

Ahojky nezlobte se ze vas takhle zanedbavam, ale chci se zeptat kolik si mame nachystat penizku na stimulku, jdu tam pred dobiranim HA a sestra nevedela, at nevypadame jak pitomci a vytahneme si z karty pred tim dost penez 😅

Jinak uz 11.5. mame prvni konzultaci a prave asi vyfasnu vsechny ty spreje a injekce 🙂 a schvalene uz teda meme od ZP tak jsem rada 🙂

beruska81
29. dub 2009

no my asi nebudem dávat AH,ale uvidíme, no to nám teda moc nezbyde. ☹ Ale co, asi tam zůstane i manža a skočí mi do meka pro něco dobrého 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru