Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
6. kvě 2009

KAczi a ta darkyne,je nejak vic vysetrena nez ostatni holky,co stimuluji na IVF?
Jako myslim jestli je u ni nejaka vetsi jistota,ze ty vajicka jsou kvalitnejsi nez treba tvoje??

j.cien
6. kvě 2009

A Kaczi darkyne ti da jen 1 vajicko nebo treba klidne 6 a muzete mit i mrazacky pripadne???

j.cien
6. kvě 2009

A kolik te to teda bude KAczi stat???A tu FN uz nebude teda zkouset vubec??

j.cien
6. kvě 2009

Kacziiiiiii ?! KDe jsi???????????????????? 😉 🙂 😀

kacza.b
6. kvě 2009

no maji vysetreni genetiky,a na pohlavni nemoci a takove co my. a ja myslim ze vsechny budou lepsi nez ty moje. ja mam spatnou genetiku takze tak no.... musim doufat ze budou lepsi nez moje!!!!

kacza.b
6. kvě 2009

no vic vajicek,taky doufam ze mi zustane nejaky ten mrazacek. mela jsem telefon tak jsem se zakecala.

FN zatim odkladam na druhou kolej,fakt to tam na me nepusobilo vubec dobre....

kacza.b
6. kvě 2009

jo a cena 55-60 tisic.

kacza.b
6. kvě 2009

jdu se psem tak tady ted nejsem...bobek porad se mi tady lituje a tuli se,ale hoji se ji to hezky uz to nema ani tak natekle...

kat77
6. kvě 2009

ahoj holky...
kaczi neomlouvej se, já jela před tebou, taky jsem spěchala, můj potřeboval auto 😉

Holky tak příští týden v pá mám IUI

kat77
6. kvě 2009

Roni...no dnes jsem byla tak vysmátá, že určo si Jarošek řekl, co jsem si zkuřla 😀 😀 😀 😀 a bavili jsme se o koníkovi a říkal: No holky jetšě že to nečtu.. 😀 😀 😀 😀

kat77
6. kvě 2009

Kaczi všimla jsis té nové sestry v tom zeleném, ta co jsem ti říkala, že pila "KEFÍR" 😀 ? Tak ta dávala pěkné "kapky" těm sestrám, je to asi nějaká vrchní, nebo nevím...stavila je tam pěkně do latě

kacza.b
6. kvě 2009

jo a sobkovi porad davala do kupy pocitac 😀 a kvuli me karte je tay chudaky sjela.kat ja myslela ze parkujes vedle me. ja tam byla skoro hodinu tak jsem si rikala ze snad na me necekas.

kacza.b
6. kvě 2009

loucim se,padim na odpoledni. tak krasny zbytek dne....

kat77
6. kvě 2009

Jarošovi taky nešly ukládat čísla diagnoz atd...tak tu sestru taky tak nějak důrazněji upozornil

j.cien
6. kvě 2009

HOlky tak Kubik ma nakonec "jen"streptococa na 4+++.....a to ma vybrane jedny antibiotika,tazke dostal ted druhe,jine..........

kat77
6. kvě 2009

tak to je "dobré" cienko, chudák

j.cien
6. kvě 2009

jj,ale je to lepsi varianta nez ta monoza....to je pak sila....

Zase bude lip,deti jsou radost,ale i obrovska starost....a my,co je nemame,se pak silene bojime o ty nase pejsky,ze jo? 😀

spasinka
6. kvě 2009

Kaczi, tak to je naprd, že Ti nedá slevu, ale aspoň se Ti věnoval a je dobře že z něj máš dobrý pocit.
Marti, mononukléozu jsem měla, fakt nic moc, teda mi bylo po pár dnech v nemocnici dobře, jen je pak blbá ta dieta...každá nemoc je fuuuuuj 😠

j.cien
6. kvě 2009

jj,nemoci jsou hnus!!!

kat77
6. kvě 2009

holky je tu někdo? 🙂

kat77
6. kvě 2009

Cienko, tu IUI dělá Jaroš přímo v tý ordinaci v POlance?

rozi.nka
6. kvě 2009

ahoj kelišky tak vám jdu napsat jak jsme dopadli na té genetice.
doktor byl s náma hotový raz dva a během 10min jsem měla vypsané papíry na odběr plodové vody, riziko downa máme 1:160, je to z krve co jsem byla na tom NT screeningu.
uronila jsem dvě slzy a šli jsme na fifejdy na zákrok, tam nás bylo asi osm párů, všechno mladí lidi jako my což jsem čuměla.
nebylo to nic příjemného ale pro miminko všechno, za tři týdny budou výsledky. teď musím dva dny jen ležet tak nakouknu až pak někdy. jen jsem vám chtěla napsat jak jsme dopadli 😉
včera jsem si pobrečela a dnes už to beru, že to nějakl dopadne, samozřejmě doufám že to dopadne dobře. jediné pozitivní na tom je to, že budeme na 100% vědět co čekáme 😅
přeju vám krásný a hlavně pohodový den 😵

kat77
6. kvě 2009

Rozinko to bude dobré, jsem ráda, že myslíš pozitivně a tak v tom pokračuj 😉

katrin111
6. kvě 2009

ahoj holky,konecne kluci odesli,sli si zahrat na hali ping pong...............rozi niceho se neboj to bude dobre....jen nechapu ze jsi mela ty vysledky ze skriningu dobre i tu krev a tedka tohle?????????

kat77
6. kvě 2009

Ahoj Katrin, jak pak se cítíme? Jestli jsi už četla, tak příští týden v pátek podstupuji IUI, od tohoto pátku 2x denně clostilbegyt

katrin111
6. kvě 2009

takze podle trippu je to taky podezreni,protoze tu pises ze to je z te krve ze skriningu................katy iui se dela v polance vte ordinaci.bude ti tam asistovat laborantka

katrin111
6. kvě 2009

jj katy cetla jsem to a budu drzet pesti 😉 ja jsem doted lezela a trosku jsem si zdrimla...............pozoruju ze mam porad hlad..............a co ty????jak se mas????

rozi.nka
6. kvě 2009

jo katrin je to z výsledků krve ze screeningu, přitom sám screening vyšel ukázkově tak tomu nerozumím.
triply ještě nemám a stejně budou taky s nálezem 😒
no uvidíme, díky za podporu holky 😵
mažu do postele, Kuba už nadává 😖 zase se ozvu 😉

kat77
6. kvě 2009

aha, no já u něj byla v Polance už několikrát, ale veškerá vyšetření mi dělá ve Fulneku, tak jsem nevěděla, jak to tam chodí, děkuji za info...ptala jsem se ho dnes na kolik procent to vidí u nás tu IUI, tak říkal 10-15%...vím že je to tak normál, ale chtěla jsem to vědět jak jsme na to my

katrin111
6. kvě 2009

aha rozi je to hnus ale neboj bude to ok...............jj bez si lehnout 😉 kamoska taky byla minuly tyden ve stredu na tripply a vysledek uz mela vcera

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru