Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
14. kvě 2009

Asmee jestli budu ted tehotna,tak snad zavolam TV NOVA at prijedou na ten super mega zazrak 😀 😀 😀

asmeena
14. kvě 2009

ty si kača, proč by to byl přechod. 😖
cien: a ty jsi byla za celou tu dobu co se snažíte na nějakém vyšetření, že by ti našli příčinu třeba endošku, policystické ovária nebo tak něco? Nebo je právě vše O.K?

j.cien
14. kvě 2009

Ale bude prd,beztak to dostanu zrovinka v utery,co jdeme na koncert Haberace 😠

asmeena
14. kvě 2009

tak jsem ten tvůj vzkaz trošku nepochopila, psala jsi něco o pekárně.

jo tak hned Novu?

asmeena
14. kvě 2009

to znám, to bývá zákon schválnosti. A kolikátý jsi DC?

j.cien
14. kvě 2009

Asmee,pred 13lety jsem byla na laparo+konizace cipku,potom asi pred 7let laparo +endoska+zjisteni pruchodnosti-coz se nezjistilo,protoze pres ten zuzeny cipek neslo ten katetr s kontrastni latkou zavest....
Tak OK nejsem + spatne spermio a k tomu pres 10let nechraneny styk....no TRAGED 😀

asmeena
14. kvě 2009

nejhorší je, že si možná ty stavy navozuješ sama a díky tomu i ta mrcha mešká. Protože pochybuju, že kvůli femigardu by se ti to tolik opozdilo a nebo je tak zázračný, že ti stačila jenom troška a hned jsi těhu.
I katrin ho brala občas a vidíš je těhule.

j.cien
14. kvě 2009

Asme jsem magor jak to ted ctu-ta prvni laparka s konizaci byla kvuli odstraneni ovar.cysty!

Jsem 29dnu po IUI a 35den cyklu/jinak mam od narozeni 😀 cyklus co 28dnu 😀 /

asmeena
14. kvě 2009

no já jsem zavedla jen občasný sex od tohoto měsíce, zatím jsme se milovali jen třikrát a už to neřeším, předtím jsme to zkoušeli skoro každý den a to možná není taky dobře. Ale jak si teď měřím BT, tak jsem zjistila, že jsme se milovali před ovulkou a ovulku jsme propásli a to docela dost. Ale kašlu na to, aspoň ušetřím za test a nebo budu mile překvapena.

j.cien
14. kvě 2009

Asmee to fakt nemyslim,ze jsem tehu...to je jen moje zbozne prani,ale realita jsou ty snehobile testy....
Jsem proste jen TRAGED +PSYCHOUS 😀

asmeena
14. kvě 2009

a možná že se ti cysty na vaječnících dělali pořád a jak teď bereš ten femoš, tak už se ti nedělají jako mně a folík krásně praskl a konečně se ta jedna silná nejbojovnější spermijka zavrtala. 😀 a test tě pouze napíná.

asmeena
14. kvě 2009

cien: tak to máš děsivou kombinaci ty náš tragédku. 😀

asmeena
14. kvě 2009

jsem se dívala včera na nějaké ostravské noviny a bylo v nich, že má Radim Uzel nějakou besedu v ostravě, tak jsem si říkala, jestli si tam nezajdeme udělat koníkovský srazík. 😀

j.cien
14. kvě 2009

jestli jo tak volam Borhyovou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a Kajos bude hlavni hvezda vecernich zprav 😀 😀 😀 😀

j.cien
14. kvě 2009

😀 😀 Jj,uzel je supr,na jednom seminari loni jsme se strasne opili a rikaly jsme mu pak s holkama Radime 😀 😀

j.cien
14. kvě 2009

Asme Femigard jsem si koupila ted uz po netu,vysel na 270.- tak mam zasobu na cele 3 mesice 🙂

asmeena
14. kvě 2009

a kde jsi ho koupila tak levně, pošli mi prosím do IP odkaz. To bych ušetřila

j.cien
14. kvě 2009

Asme objednala jsem si ho na lekarnu primo od hemann.cz

asmeena
14. kvě 2009

aha, tak to máš super, to já si tak nemůžu udělat, že?

j.cien
14. kvě 2009

To nevim,mozna kdyz vezmes vice kusu,tak maji lepsi cenu.Bralal jsem jich 8ks,jeste i pro kamosku

asmeena
14. kvě 2009

už asi v práci končíš, že? Tak přeji pěkný zbytek večera

asmeena
14. kvě 2009

a nemůžeš mi je taky objednat? Vzala bych taky tři.

j.cien
14. kvě 2009

Asme muzu,ale pri 3ks je tam postovne,ktere neni az pri obj. nad 1500.- myslim...

jj,ficim domu,Petr s Keri pro mne dnes prijeli a uz cekaji tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

verlis
14. kvě 2009

Hojkyyy holky, dostala jsem se na net jeste ted doma, manza maka, tak se flakam 😉

Jakpak se mate? vsechny stimulantky a ETcky utekly? 😀 😀 😀

asmeena
14. kvě 2009

asi ano verlis, já už jsem jen samotná snažilka, dávám si rok pauzu, ať se z těch hormonů trošku vzpamatuju, myslím, že za poslední rok už toho bylo až, až.

verlis
14. kvě 2009

Veru, tak hlavne abys ( te ) byli v pohode, protoze to je nejdulezitejsi v tomhle pripade. Rika se ze cas vsechny rany zhoji, tak snad to tak bude. 😉

asmeena
14. kvě 2009

to doufám, jedeme ještě 10.6. na imunologické vyšetření do Brna,.

verlis
14. kvě 2009

Aha, tak at to dopadne dobre 😵

Holka je to zkratka dlouha pout 😖

asmeena
14. kvě 2009

a ty jdeš zítra na OPU?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru