Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
10. čer 2009

kaczi a co ty,celý den jsi spala?to jsem se tě chtěla zeptat,ty teda zůstáváš ve fertimedu?

kacza.b
10. čer 2009

no spim na etapy,no spis se jen snazim spat 😀 rano jsem varila,pak jsem asi 2 hodinky spala a odpoledne kolem 4 h dalsi pokus o spani no des bes 😒 uz se tesim az se vyspim v noci o vikendu.

a ve fertasu zustavam

kacza.b
10. čer 2009

je dobre ze jsou takove nalepky,namalovat bych to asi nezvladla a tak je to jednoduche 😵

hnedoocka23
10. čer 2009

počkej v těhu,se naspíš ažaž 😀 a proč nechceš do FN?jestli se nechceš tady o tom bavit písni do IP 😉

hnedoocka23
10. čer 2009

asmeen je asi unavená z cesty,tak šla zalomit..

kacza.b
10. čer 2009

jdu do te darkyne a zustavam ve fertimedu

hnedoocka23
10. čer 2009

jo,to jsem věděla,že budeš mít darované vajíčka..vyjde to...moc si to zasloužíš,už bylo dost něštěstí 😔

kacza.b
10. čer 2009

všechny si to zasloužíme!!!!

hnedoocka23
10. čer 2009

tak tak.........

hnedoocka23
10. čer 2009

ty jo,já jsem napchaná..snědla jsem takovou kopu zeleniny se sýrem že funím....zítra ráno musím vstát už o půl7 ☹ jdu na přeodp.vyšetření.....

kacza.b
10. čer 2009

tak to uz budu doma a zitra jdu spat hned jak prijdu jsem zvedava jestli usnu 😅

nic loucim se udelam Tomasovi na zitra svacu a za chvili pofrcim

tak dobrou noc kelisky

hnedoocka23
10. čer 2009

Kaczi měj se..at ti to uteče v práci 🙂 pá

hnedoocka23
10. čer 2009

holky,hezký večír všem,jdu pověsit prádlo,do vany,do postele a k telce...bude top star..zítra ahoj.. 😎

j.cien
10. čer 2009

Ahojky,
sotva sem vlezu,tak uz tu nikdo neni...
Asmee,kde se toulas???

Ocko super fotka 😉
Kaczi to je asi pakarna,delat nocni..ale na vsechno se da zvyknout 😉
Spasi,Verco-žijete???

kacza.b
11. čer 2009

dobre ranko kelisky

cien me nocni ano moc nevadi,mam je radeji nez ranni....a hlavne je na nocni bozsky klid a nikdo neprudi a ja si muzu cist a nocni mi rychle utikaji. akorad v patecni nocni nenavidim 😠 ,ale ted treba nejdu 🙂

asmeen te porad vyhlizim a ty nikde,doufam ze mas pro nas jen same dobre zpravicky. tak ja jdu hajat a az se vyhajam tak uz urcite pisnes.

ocko jeste dodelej co mas pak uz budes jen odpocivat a pupickovat,ja to tak nejak citim ze to ted vsem vyjde ze uz smula zahnana 😉

preji krasny a uspesny den vsem!!!

kacza.b
11. čer 2009

a co rona ta uz tu taky pekne dlouho nebyla 😕

asmeena
11. čer 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem včera nenakoukla, ale byla jsem nějaká unavená.

Tak imuno probíhalo v pohodě. Vzali nám krev, manžel dal spg a s tím vším jsme jeli na druhý konec Brna do laboratoře - zabloudili jsme, takže jsme málem nestihli dojet ani do dvou hodin, které jsme měli na to, aby nám neumřelo sperma (dorazili jsme s krvi a spg do laboratoře po hodině a půl, tak doufám, že to k něčemu bude). Budou nám vyšetřovat snad všechno. Trošku mě postrašila s celiakií, že to může být taky jedna z příčin neplodnosti. No tak jsem zvědavá. Výsledky za měsíc.
Jeli jsme pak do Olympie a já si koupila akorát jedny boty. Moc mě potom nebavilo lítat po obchodech.

asmeena
11. čer 2009

očko: tak super zprávičky, to bude vajíček. A máš pěknou novou fotečku. 😉

asmeena
11. čer 2009

Očko: teda byteček je úplně jak z katalogu. A to akvárium je úžasné. Taky bych brala takový prostor v kuchyni.
A koukala jsem, že tam máš nějaké schodiště? To máte jako nějaký dvojpodlažní byt? A nemáš strach, že ti Čiko propadne těma šprušlema na balkóně?

larri
11. čer 2009

ahoj asmeenko,kde ma ocko fotky,ja jsem zvedava. 🙂 ☹

kacza.b
11. čer 2009

asmeen co je ta celiakie,ci co? a kdy budou vysledky? doufam ze vam tam pomuzou a ted to pujde raz dva i bez IVF 😉

kacza.b
11. čer 2009

taky hledam ty fotky 😕

j.cien
11. čer 2009

Dobre ranko,takze Asmee vysledky za mesic...to cekani me teda nebavi....ja chci vsechno HNED A HNED A HNED 😠 😠 😀 😀

katrin111
11. čer 2009

krasne ranko holky moje,ocko LIly aAllen je britska zpevacka.......kaczi uz se citim mnohem lip nez predtim,nevolnosti ustoupili jen nekdy mi je jeste ouvej ale da se to prezit,jen v sobotu jsem chytla desnou migrenu a to jsem i zvracela.............asmenko neboj vse bude ok a vam se zadari prirozene,larri ocka ma fotecky v albicku taky jsem je zhledla a jsou kraSNE 😉 ZA CHVILI JDU KE KAMOSCE BUDEME DELAT BRAMBOROVY SALATEK TAK SE TESIM..........

hnedoocka23
11. čer 2009

ahoj holky,dobré ráno 🙂 já už jsem vzhůru od půl7..byla jsem na krev a odevzdat moč,odpo budou výsledky..hned ráno jsem zašl na prochajdu a jsem k.o.nohy jak mě bolí a mám je těžké..a břiho mám pěkně nafouklé a cítím se pořád plná..at už to je zamnou,nechci hormony už ani vidět 😠 😠 snad to k něčemu bude...
Asmeen:já to věděla,že jsi byla unavená,tak snad ti výsledky dopadnou dobře 😉 a co je to celikálie?nevím...
a jaké boty sis koupila?barvičku...manža si něco koupil...?
Na ten balkon se mě ptá každý,nepropadne,on si dává velkého majzla a má strach..ale v zimě,kdy je to namrzlé,ten spodek zadělávám...to schodiště patří k bytu,jdeme jakože(do bytu)do prvního patra...byvaly to kdysi kanceláře a manža si to udělal podle sebe,takže máme samostatný vchod 😉
holky,fotky jsem posíllala na meil...tady je nenajdete...

larri
11. čer 2009

aha a ja se tesila ☹

holy,muze mi byt zle z utrose? zavadim si ho,ale mota se mi od vcerejska hlava a je mi divne.ted jsem na chvili spala,ale jsem jak oblbla.

hnedoocka23
11. čer 2009

já utroš nensáším,připadám si po něm jak zfetovaná a pořád bych spala...prý,aby ti nebylo zle,je lepší ho polykat,ale zavádění je účinnější,tak si vyber 😀

larri
11. čer 2009

tak aspon vim,ze to ucinkuje,mam naspanych tolik hodin....

ocko,nechces dat aspon nejake fotky do albicka?

hnedoocka23
11. čer 2009

IP larri

hnedoocka23
11. čer 2009

jdu vařit holky,pak to vidím na postel 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru