Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
23. čer 2009

Vypadá to,že jsem tu sama ,tak zatím pa pa Peťka 🙂

kasa
23. čer 2009

Tak koukám a stále nikdo nikde,holky co podnikáte,venku je tak hnusně,teď jsem se vrátila od kamarádky z kávičky a asi si pustíme nějaký hezký film,nebo si zahrajeme karty,nebo si zahrajeme jengy,to jsou kostky,které se postupně vytahujou a staví se z nich komín,prostě černá hodinka,nic jiného než relaxovat se nedá,tak pá pá už aby bylo zase teploučko. 🙂 pa pa Peťka

hnedoocka23
23. čer 2009

ahoj holky,jdu vás dočíst 😉

j.cien
23. čer 2009

Ahojky Ocko,jak se citis?

hnedoocka23
23. čer 2009

no,dneska to je docela dobrý 🙂 nechci to zakřiknout,ale taky dotedka jsem jenom ležela a pospávala 🙂
Evíku:tak ještě jsi celá 🙂 tak tedkom jenom sexujte a sexujte 😵
Verlis:to je dobře,že si k nám nakoukla,jak bude nejhůře zas napiš 😉 IP

j.cien
23. čer 2009

Ocko prosim te,jak dlouho po laparce jste nemeli sexovat?Ja jsem se
nezeptala. 😉 Kajosa

hnedoocka23
23. čer 2009

DR.v Bohumíně mi řekl až do další ms..a Jaroš mi na to řekl,že to není pravda,že po týdnu už můžeš,taky záleží,jak se cítíš...měsíc po laparce je nejvyšší šance 🙂

j.cien
23. čer 2009

No uz mame po akci 😉 tak me napadlo,at neco nepohnojim 😖 😀 to brzo,ze?? 😀
Stejne to bylo naslepo,ovulku mam mit az za 4dny...ach jo,clovek furt jen pocita dny...je to pakarna...at chci nebo nechci,stejne si hned spocitam jestli to ma vubec cenu sexovat 😀 😀

Co tvuj uklid?Manza to zmaknul?? 😉

evcaa
23. čer 2009

katrinko od elanu pojedete jakoby pryc z centra zpatky smer ostrava 😉 😉

jj holky ja ho umorim toho meho milacka 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
23. čer 2009

Evi takze na dalsim sraziku ty uz budes mamina a Ocka bude nase vzorova IVf tehule 🙂

evcaa
23. čer 2009

jj marti doufam ze pro me pak nejaky ten srazek udelate 😀 😀

hnedoocka23
23. čer 2009

holky,jsem se nablajzla...ted jsem škrapkala čika a asi jsem mu našla klíštatko,musím to říct manžovi...
jinač úklid se nekonal,jsme oba leželi 😀

j.cien
23. čer 2009

jj,Evco to si pis!A podle posledniho to vidim na McD 😀 nebo to spachame v Havu,at to mas nejlbliz mamino 😉

Ocko to je tim picasim...nic se nechce delat,ja jsem uplne marna...akorat jsem si posmakla na obed,presadila jsem pokojove kytky a valim se s Kerinkou a konikuju 🙂

Kdepak mame ostatni,Asmme,Verco,Rono a spol?????Katrin!!!Nespi 😀

hnedoocka23
23. čer 2009

pro srazík jsem pro holky 🙂 v mekáči 😀

evcaa
23. čer 2009

marti to by bylo super nebo bych to musela resit nejakym dovozem a odvozem teda pokud by mel jirik cas ale uz se na vas mocinky tesim milacci moji 😉 😉

nic holky jdu pojist a lehnout si nakonec jsem vubec nelezela byli jsme u tchanovcu a tak to jdu ted napravit loucim se s vama a dobrou noc preje Evka a Danik pac a pusu na cumacek posila vam vas milacek

no vylozena evicka basnirka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
23. čer 2009

cien: tak s tím počítáním to mám na stejno a sex je jen v inkriminovanou dobu. Pořád si říkám, že už se vykašlu i na měření bazální teploty, ale to je pro mě zase dobré, že vím kdy přesně přijde mrcha.

hnedoocka23
23. čer 2009

ahoj asmeen 🙂

hnedoocka23
23. čer 2009

ted jsme čikovi vytáhli pěkně velké klíště sakra,jen zakvičel..hned jsme mu dali kapku za krk..kapku frontline neměli,tak dali nějaký advantix..není tam psané,že na něn nemůžeme 12hod šahat,tak nevím..

asmeena
23. čer 2009

verlis: tak to je škoda, že vám to tak blbě dopadlo, ale nevěš hlavu a naber energii do dalšího snažení
kasi: tak ty si mi udělala chuť s řízkama a kávičkou

cien: já jsem se ptala Kájoše na to sexování abychom třeba nepropásli další měsíc a řekl, že můžu klidně hned, tak snad po dvou dnech už jsme to zkoušeli. 😉

asmeena
23. čer 2009

ahoj očko
chudák čiko, to klíště mu vůbec nezávidím

kacza.b
23. čer 2009

ahojky kelisky

asmeen ktery den od mrchy jsi sla na tu hydrolaparku? a rikas ze ti bylo druhy den uz dobre jo.
a jaky jsi mela pocit kdyz jsi se vzbudila po narkoze?

asmeena
23. čer 2009

Děvčátka a když se k tomu nikdo nemá, tak co kdybychom spáchali srazík 11.7. v MC donaldu ve Futuru?

kacza.b
23. čer 2009

jo co se tyce sraziku ja souhlasim 🙂

kacza.b
23. čer 2009

taky jsme zrovna davali barunce kapky za krk,tak trucuje v chodbe a zjistuju ze je teda nechutne rozmazlena 🙄

asmeena
23. čer 2009

kaczi: z toho si nic nedělej, naše Sárka je taky rozmazlená, prostě je máme místo dětí.
a kolikátý den jsem šla na hydro přesně nevím, asi hned po měsíčkách a po probuzení mě jen trošku tlačilo břicho, ale pak v pohodě. Dělal mi to ještě Vodička ten byl úžasný a šikovný.

kacza.b
23. čer 2009

no nad tim jsem taky uvazovala,kdo to jako bude delat 😒 a hned po mesickach mas na mysli tak ten 6 den?

kacza.b
23. čer 2009

asmeen a co vysledky s imuna jeste nedorazily?

asmeena
23. čer 2009

ty budou asi až za dva týdny, jsem zvědavá, ale stejně jestli něco najdou, tak to asi stejně nezměním pokud nebudu brát nějaké léky a pokud mi doporučí kortikoidy, tak je nechci a budu to zatím řešít homeopatikama

kacza.b
23. čer 2009

no snad to dobre dopadne drzim palecky,ale zase na druhou stranu proc to nejde kdyz jste oba zdravi?
ja aspon vim proc nemuzu mit deti prirozenou cestou,ale takhle .....

hnedoocka23
23. čer 2009

pro srazík jsem pro,to už budu vědět jak jsem na tom a budu mít i po odběrěch 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru