Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
29. čer 2009

dneska mam nocni tak az se probudim at jsou tady zitra odpoledne same dobre zpravicky!!!

a na 15h jdu ke kartarce tam budou taky doufam dobre zpravicky,jen to jedine chci....

asmeena
29. čer 2009

tak dej kaczi pak hned vědět jak si dopadla u kartářky. Taky bych šla ke kartářce, ale bojím se špatných zpráv.

kacza.b
29. čer 2009

asmeen to vis ze dam vedet. taky se trosku bojim,ale u te minule mi rekla tu jednu pozitivni co jsem chtela slyset. tak jsem zvedava co mi rekne ted.

jo a s tou hydrolaparkou si mela pravdu! holub mi sam rekl ze je to kravina 😒

asmeena
29. čer 2009

ať to aspoň nebudeš zbytečně podstupovat

kacza.b
29. čer 2009

no jsem rada ze tam nemusim. taky jsem se ptala holuba na nejake dalsi vysetreni s krve a tak. a on mi rekl ze uz jsem byla 3× tehotna a jednou dokonce prirozenou cestou,takze to bere jako uspech,ale smula ze to nikdy nedopadlo. ze kdybych mela vejcovody tak uz jsem davno mamou....

asmeena
29. čer 2009

no, tak říkat se to říká dobře, že? 😒

evcaa
29. čer 2009

Ahoj holky dnes jsem byla na navsteve v porodce za kamaradkou a i to 3800 mimi je malinke to vytlacim to dam s pomyslenim ze na me vsechny myslite a ze me posilate silu to zvladneme mam vas rada holky moje milovane a vsem uuuuuuuuplne vsem vamn preji ty nejvytouzenejsi mimi co nejdrive

asme mas pravdu dnes tady svihl bleskj az jsem si malem ukakla a danik nic 😀 😀 😀 😀
lari nehazej flintu doo zita nic neni straceno 😉 😉
renatko a ¨martine priste je to jasne to vyjde uzz jen proto ze tak krasne pozitivne myslite musi to vyjit 😉 😉
holky nerikam ze kazdy vecer ale modlim se za vas a za vase miminka 🙂 😉 😉

asmeena
29. čer 2009

evi: moc na tebe každý den myslím, a už ať máš toho svého broučka v náruči a porod projdeš jedna báseň. 😵

evcaa
29. čer 2009

asmenko skoda zte nejsi vestkyne byla by to nadherna vestba ale i tak dekuji kazdopadne ve ctvrtek napisu ockovi co a jak ju???
ted se jdu divat na hadej kdo sem zitra za vama prindu papapapa a dobrou noc a sladke sny mam vas rada holky moje zlatoucke

asmeena
29. čer 2009

evi, my tě taky máme rády. Užij si večer, pá 🙂

kasa
29. čer 2009

Ahojki lidičky,tak se budu snažit na Vás všechny myslet,a přenést na vás aspoň trošku pozitivní energie.
Reni a Martine,nesmutněte,buďte si jeden druhému oporou,a nebojte ono to jednou vyjde,ještě nejste nejstarší.
I tobě Kači to jednou vyjde sestřenice,nemá taky ani jeden vejcovod,a navíc měla problém i na vaječnících a dneska má už půlroční Simonku,taky to řešila přes Olomouc,a je ji 35 a Vojtovi 38let,takže máte stále ještě čas.Naděje umírá naposledy.
Lari a Očko stále ještě věřím ,že to vyjde.Nebojte.A ,že si Očko naštvaná na švagrovou,to chápu,mě taky nebylo nejlépe,když mi kolegyně z práce min.týden řekla,že čekala 6 dítě,a to už je ve 42letech i 6 násobná babička.Sice si to nechala vzít,protože to nevěděla,a šla na rengén a pak na operaci se žlučníkem,ale každopádně dítě už neplánovala a otěhotněla jen tak sama od sebe.
No a tak je to Eviku na tobě,ať tu máme brzy nějakou dobrou zprávu.
Romi Jaroš tam odpoledne nebyl my jsme byli na genetice,u doktorky,chtěla jsem se zeptat na tu hydrolaparoskopii,co mám jít příští týden,a tak jsem se zeptat nemohla,ale odpoledne jsem byla u mamči a ta mi říkala ,že by na ni jela,protože kdyby tam byl jen nějaký malý problém,tak je to šetrnější zákrok.Tak už to asi necham tak a pojedu.A taky budu věřit,že nám to aspoň do vánoc vyjde ,a budeme čekat rodinu.Je mi už 31 a Peťovi 39 tak to je nejvyšší čas,škoda,že jsme se nepotkali dříve. ☹ .Tak pa pa držím palečky všem.Peťka

kasa
29. čer 2009

Jinak krásný večer všem. 🙂

katrin111
29. čer 2009

preji pekny vecer docitam vas a moc me mrzi ze tady jsou vesmes spatne zpravy nevim co na to napsat snad jen drzte se a verim ze priste uz to vyjde,musíííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!

j.cien
29. čer 2009

Ahojky,
tak na bazen jsme nesli,neter mela "sileny hlad na houbovou omacku" 😀 takze jsem varila a pak zbouchala 4knedliky s omackou 😀 😀 je to susinka hubena,takze vykon 😀 😀

Kaczko tak at ti kartarka predpovi neco moc pekneho 😉 vsak vis 😉 a jeste letos 🙂 !!

Evci nase mamco,Danecek je teda fajnšmekr,ten si to u tebe uziva 🙂 🙂 a neboj,2x potlacis a bude venku 😀

Ocko carecku tam VIDIIIIIIIIIM! 😀 Tak jen at sili!!!

Larri porad doufam na nejaky zazrak,ze se mimi proste na UZV ukaze a budes stastna 😉 !!Kez by!!!!

Verco mas pravdu,citim to stejne...ale to se tezko chape nekomu,kdo uz ditko ma...my jsme na tom uplne jinak a jak,to vime jen my...
☹ ...ale musime se snazit a chytit tu sanci IVF za pačesy a nepustit!!! 😀

Spasi lupmiku!!!Ze se ani neozves,jak zijes a tak vubec?!! 😕

rona2
autor
29. čer 2009

Ono se to těžce nechápe,taky jsem si tím vším prošla a hodně se nabrečela. A vím čím procházíte a jak to působí na psychiku.

kasa
30. čer 2009

Krásné dobré ráno,a hlavně dneska všem dobré zprávy.Očko taky tam tu čárečku vidím a to nosím brýle. 🙂 Uvidíš to bude dobrý.A jednou nám to vyjde,a budeme mít sraz všichni s dětmi.Nebojte já tomu věřím,aspoň jednoho mimíska si zasloužíme všichni. 🙂 .
Já se už aspoň těším,že si to užiji,zatím jako hodná teta,na naši dovči,jede tam dost dětí a i dost maminek s úplnými miminky.A je fajn,že se všechny známe.
Takže všem držím palečky.Už musím končit.Práce volá. ☹ .Tak se mějte krásně.Peťka

hnedoocka23
30. čer 2009

dobré ráno,tady se ještě chrní?? 😀 s pejsanem ven..

hnedoocka23
30. čer 2009

no holky jedny,vy jste ale uchrápané 😅 když tu nikdo není,tak asi půjdu taky na chvilku ještě 😎
a co rozinka,dlouho se tady neukázala.....

evcaa
30. čer 2009

Ahoj hokky nepomohla ani bouka a sem stale cela 😀 😀 😀 😀 nevadi doktori pomohli danikovi dovnitr pomuzou i ven 😀 😀

j.cien
30. čer 2009

Evi 😀 😀 ty jsi cislo 😀 ale mas pravdu,nech to na nich 😉

Jinak vsem preji poho uterycko,ja mam opet odpoledni 😝 ale venku stale hnusne..tak mi to ani nevadi...

Ocko co dnesni testik? 🙂

evcaa
30. čer 2009

ahoj marti ocko rikala ze testuje az odpo 😉

j.cien
30. čer 2009

aha,ta nas teda napina...ale urco tam budou obe a bude to nase dalsi krasna IVFacka tehule 😀

Evicko ty asi cekas na poradne vedro a pak sup a Danecek bude venku 🙂 to tak byva,hodne porodu je pri zmene tlaku,kdyz se meni pocasi a Danikovi je v desti lip u tebe asi 😀

hnedoocka23
30. čer 2009

přesně tak testit budu kome 16hod,jak včera 🙂 dočkejte času 😀
Evíku,za dva dny se to už aso pomalu rozjede 🙂

kat77
30. čer 2009

Ahoj holky, konečně jsem se sem dostala, byli jsme u mamči v Náchodě na týden, tak mám dlouhou absenci🙂
Copak je nového? Ocko tak co, už něco víš?

kat77
30. čer 2009

Zběžne sjem si četla z5ně příspěvky...Ocko držím Ti pěstičky
Larii gratuluji a raději se šetři...

kacza.b
30. čer 2009

ahojky kelisky

tak jsem nakoukla na tema kam chodi larri do apolinare a nejaka holka dneska ji dnes potkala a tak ji teda vzali krev a rovnou si ji tam nechali s podezrenim na mimodelozni 😔

moc na ni myslim,ja na tom byla pred dvema lety uplne stejne,hodnoty HCG stoupaly,ale ne tak jak meli.....

mate na ni nekdo cislo?

j.cien
30. čer 2009

Do pytle...takze prece mimodelozni...to je hrozne... 😢 chudacek Lari,takovou radost jsme meli z jejich //....a
tak to dopadlo...to je v prdeli..

Kacko Ocka by snad mohla mit na Lari mobil...

kat77
30. čer 2009

Teda holky to je smutné...
Cienko kdy teda půjdeš na IVFko? Já budu zítra volat Jarošovi a už budeme plánovat ten srpen-září...

hnedoocka23
30. čer 2009

holky,psala mi larri!akorát jsem byla venku,tak jsem nemohla dříve podat nové zprávy...
vzali ji hcg,mezitím jela domů pro věci a ve 14h.musela byt zpět...pokud by hcg kleslo tak by nemusela na laparku,kdyby naopak se zvedlo o trošku,musel by na ní jít,asi by to značilo mimoděložní...pak mi psala,že teda hcg kleslo a ve čtvrtek bude mít ko a kdyžtak ji vyčistí ☹ 😔

hnedoocka23
30. čer 2009

je to strašné,je mi to fakt moc líto 😢

ještě jsem netestila kat,ale za chvíli na to vlítnu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru