Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

jetremi
7. črc 2009

TO JSEM JA JEJI MAMCA EVICKA ME POVERILA AT TO MATE TY ZPRAVY CO NEJDRIVE

jetremi
7. črc 2009

TO JSEM JA JEJI MAMCA EVICKA ME POVERILA AT MATE TY ZPRAVY CO NEJDRIVE

jetremi
7. črc 2009

TO JSEM JA JEJI MAMCA EVICKA ME POVERILA AT MATE TY ZPRAVY CO NEJDRIVE 😀

j.cien
7. črc 2009

jj.to jste super mamca 😉 ,ze davate Keliskam info o nasi Evicce 😉 🙂

jetremi
7. črc 2009

OMLOUVAM SE ZE JSEM TO POSLALA 2 KRAT JA SE TO CASEM CO BUDE EVCA V NEMOCNICI NAUCIM

katrin111
7. črc 2009

jj jste hodna 😉 jj to se naucite.......... 🙂

kacza.b
7. črc 2009

moc evicku pozdravujte,ze na ni moc myslime a vsechno bude v pohode a zitra uz bude mit danecka v naruci 😵

rozi.nka
7. črc 2009

krásné odpoledne kelišky 🙂
moooooooooc zdravím Evičku a těšíme se na Daníka, hlavně ať všechno dobře dopadne a jsou oba v tom nejlepším pořádku 😵 😵 😵
bude to naše první kelišácké miminko 😎

kat77
7. črc 2009

zdravím vás kelišky 🙂

teda evičce držím pěstičky...

Ocko to špinění je v pořádku, ptala jsem se kamarádky, ta je porodní asistentka. Příští měsíc už špinit nebudeš, to je jen teď.

beruska81
7. črc 2009

ahoj holky, evi moc moc držím palečky, myslím na tebe
Holky hrozně mě už nějakou dobu bolí uši, poslední dva dny nesnesitelně, tak jsem dneska chtěla jít ke svému doktorovi, ale ten si dovolenkuje, tak jsem musela do nemocnice. Před 2lety jsem měla zánět a od té doby mě bolí uši, ten zánět mi léčili taky u nás v nemocnici, protože můj doktor taky zrovna dovolenkoval. Dneska jsem tam šla s hrůzou, co mi tam zase udělají, ale skoro to nebolelo. Diagnoza zní zánět kůže ve zvukovodu. Musím se už od teď vyhýbat vodě, nesmí se mi dostat do uší, takže musím nosit špunty, bazénu prý mám dát na nějaký čas pokoj, dostala jsem antibiotika, tak snad ta bolest ustoupí.

beruska81
7. črc 2009

no asi tady žádná nejste, tak já si jdu lehnout
očko držím palečky na zítřejší kontrolu 🙂

j.cien
7. črc 2009

Ocko toho spineni se neboj,vidis kolik holek behem zacatku tehu spinilo...ja vim,clovek je vyplaseny a stale ve strachu...ale to uz ted budes asi az do porodu 😉 😀 ale fakt nestresuj,uvidis,zitra te urco dr.uklidni!!!

Berus tak to je nic moc..to bolave ucho..to je humac,ale ATB ti rychle zaberou a bude zas dobre 😉

Katrinko cus,co jsi dnes varila?

hnedoocka23
7. črc 2009

ahoj holky,já byla s malou Barčou u řeky na prochajdě,čiko je tedkom mrtvý a chrní..pak jsme se pěkně najedli... 😵
Mamka mi volala,že dneska potkala po dlohé době jednu zákazníci z obchodu(je na půl cigánka)ale ze slušné rodiny...tak ji věštila z ruky a ptala se ji,jestli někdo z blízké rodiny chodí velmi často a pravidelně k doktorovi,tak řekla že ano dcera k vůli miminka...tak ji řekla,ale že vidí,že jsem těhotná a že to bude vše v pořádku(neřekla jaké pohlaví ale)..řekla ji ještě spoustu věcí o mamce a hodně se strefila..taky viděla u někoho z nás kdo řídí havárku...tak snad se to nevyplní sakra 😠

beruško:at antibiotika rychle zaberou a bolest přestane 🙂
kat:všichni mě utěšují,tak snad to je opravdu v poho..břicho mě nebolí,tak to je asi opravdu OK

j.cien
7. črc 2009

Ocko tak to je super potvrzene tehu od ciganky 😉 !!!Jen to s tou havarkou...brrrrrrrr...tak radeji jezdete vsichni opatrne!!!!

hnedoocka23
7. črc 2009

no ona to hned nějak zaříkávala ta cigánka,vzala si kapesník od mamky,do něj něco mluvila a řekla ji,že si ho má dát pod postel a 3 měsíce na něm spát...po 3.měsících za ní přijde do práce a zeptá se jak to dopadlo 😕

hnedoocka23
7. črc 2009

pod polštář jsem chtěla napsat 😀

j.cien
7. črc 2009

Ty blaho,tak je fakt nejaka carodejnice 😉 🙂 ,ale to je fuk,hlavne ze potvrdila tvoje tehu!!!!

Ocko a ty mas PN?Budes chtit zustat cele tehu doma??

kat77
7. črc 2009

berusko, mě pomohlo si do ucha nakapat olivový olej ohřátý na lžičce třeba jen zapalovačem, pozor ať to není horké 😉 a ležet tak 10minut

hnedoocka23
7. črc 2009

jsem od píchání injekcí doma..chtěla bych dělat něco lehčího,ale jinač bych musela jít na plac a to nechci..12hod v zakuřeném a na nohách...zkusím se mrknout po něčem...jenže tedkom práce moc není 😒

kat77
7. črc 2009

ocko raději buď v klidu a užívej si odpočinku 😉

hnedoocka23
7. črc 2009

a jestli budu mít ty dvojičky,tak nevím nevím s něma pracovat 😀 😀 😀

j.cien
7. črc 2009

Jj,to je jasne,prave me napadlo,ze behat za barem neni pro tehu po IVF to nejlepsi....a Kajos ti dal PN v pohode asi,ze? Ocko ty blaho,ty jsi tehu!!!!No tak co,jake to je?????
😉 🙂 😀

hnedoocka23
7. črc 2009

stejně do srpna hlídám malou,tak bych mohla jedině až od září...
kat:jestli mi potvrdí těhu,tak taky uvidím co mi řekne DR. 😉 a nějaká lehčí práce by se šikla

kat77
7. črc 2009

ocko mocinkoooooooooo ti to přeji ať jste v pořádku, musím letět, pa

j.cien
7. črc 2009

jj,kalsi na praci,tehu je prednejsi...teda pokud vas to financne nebude tlacit ..tak jen jupiiiii domaaaaaaaaa 😉 🙂

hnedoocka23
7. črc 2009

kat díky i tobě j.cien 🙂
já se nijak zvláštně necítím 😀 břicho mi splasklo,mám ho ploché konečně,nic nebolí,jen záda... 😀 v prsou semtam píchne...fakt nic a občas cítím tak v podbřišku..

hnedoocka23
7. črc 2009

to už jsme s manžou řešili...půjde to v pohodě...moje nemocenská by šla na oblečení miminka+vybavení pokojíčku 😉 a manža nás v poho oba uživí 😉

j.cien
7. črc 2009

no a jak se citis psychicky?Citis to jako giga stesti nebo jeste jen ten strach..?

j.cien
7. črc 2009

Tak to Ocko v tom pripade praci fakt ted neres a uzivej jen tehulkovani 😉 🙂 !
Jezisi,to je tak kraaaasneeeeeeeee! 🙂
A jak na to reagovali rodice???

hnedoocka23
7. črc 2009

no,když jsem nešpinila,tak jsem si to užívala,kdežto tedkom mám obavy...až budu mít po kontrole,snad obavy aspon trošku opadnou 🙂

moje mamka s tatkou jsou moc rádi,věděli že se nedařilo.. a tchýně když jsme jim to na oslavě oznámili,se rozplakala a když ji to oznámil i švagr tak úplně...říkala že lepší 60 nemohla mít 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru