Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
6. srp 2009

Díky Verčo,doufám ,že se zítra po probrání z narkozy dovím jen dobré zprávy.Stále věřím ,že ten nález na vaječníku bude banalita.Jak budu vědět víc písnu.Jdu si udělat ječště něco na pití protože za chvilku už nesmím jíst a pít.Tak zatím papa Peťka

asmeena
6. srp 2009

cien: na skorotchýni kašli. Ta moje mě taky nemá ráda, že jsem jí ukradla syna. Všechny jsou stejné. Nejraději by je měli samy pro sebe až do smrti. 😠 Ale mají smůlu, přijdeme my a my se jim o ty jejich synáčky postaráme (lééépe) 😀

bobinka1
6. srp 2009

j.cien díky,jsem trochu nervozní,ale určitě jsem více v pohodě než poprvé,mám v práci kolegyni a ona mi chtěla domluvit v Olomouci Machače,tak uvidíme ,jak dopadnu a jinak asi šupajdím tam,tobě taky přeji hodně štěstí 😉

rona2
autor
6. srp 2009

Ahoj holky,Asmen s tím co píšeš souhlasím.Já to mám taky tak,hold jim ty synáčky krademe .Ale z druhé strany to tak není,myslím,že moje mamka je úplně normální a ty jiné "naše"maky taky. 😀

asmeena
6. srp 2009

dnes jsme se o tom bavily v práci, že chlapi tchýni berou trošku jinak, protože my holky ke svým mamkám máme blízko a tak kontakt udržujeme, ale pak je problém, že nám do všeho začnou remcat tchýně a to je pak konec a nás ženám se to prostě nelíbí, když máme taky své rodiny, tak se chceme jako ženy postarat samy, ale to tchýně nikdy nepochopí a berou to tak, že je nepotřebujeme a krademe jim synáčky.

rona2
autor
6. srp 2009

No já svou tchýni raději ani nekomentuji,to by bylo na dlouhé psaní. 😠

kasa
6. srp 2009

No myslím ,že všechny tchyně jsou stejné.

rona2
autor
6. srp 2009

Teď jsem debatovala s drahým,že tady přebíháte do Reprofitu a vypadlo u něho,že jeho kámoš tam taky přešel a že si to tam nemůže vynachválit.No a můj muž by do toho šel taky,ale do Reprofitu,tak se směju. 🙂

rona2
autor
6. srp 2009

Tak třeba se mu podaří mě přesvědčit. 😉

asmeena
6. srp 2009

rony: tak šupšup do toho, třeba se zadaří a Honzík bude mít brášku nebo sestřičku. Já tam jdu poprvé 23.9. tak vám pak podám info. Mám doma ještě výsledky z laparoskopie a teď nově i z imunologie, tak to vezmu sebou.

bellka
6. srp 2009

Berušky, všechny vás moc zdravím, Rony, Asmee a všechny holky. Peťko, na zítra tfujtfujtfuj, ať to dopadne na 1*, Cien, doufám, že všechno bude OK a začneš stimulku, Bobinko, hodně štěstí. Přeju vám pěkný večer a dobrou nocku.

kasa
6. srp 2009

Ahojki teď mě napadlo,nevíte mám si brát sebou něco na převlknutí na ten zákrok.Nebo mi tam dají nějaký jejich erár

asmeena
6. srp 2009

kasi: dají ti tam andílka a bačkůrky taky vyfasuješ. uvidíš, že to bude dobré.

bell: moc ti děkuji a doufám, že ti to taky už co nejdřív vyjde. 😵

kasa
6. srp 2009

Romi a nezadařilo se náhodou už přirozeně,když ti nechytají ty barvy na vlasy,víš jak se zadařilo u Honzíka,vykašlali jste se na všechno a najednou byl Honzík na cestě.Kamarádka v práci mi totiž říkala,že ve chvíli ,když zjistila ,že ji nechytá barva na vlasy,byla těhotná.

kasa
6. srp 2009

Verun díky.

bobinka1
6. srp 2009

belli děkuji,dobrou noc

martin72
6. srp 2009

Holky,holky.
Nějak nás taky lámete k přechodu,do jiného CAR.

janaol
6. srp 2009

Ahoj holky, patřím a nepatřím do Fertimedu. Na 1 IVF jsem byla v 06/2006. A po neúspěchu jsem se totálně sesypala. Dva roky jsem se dávala dohromady. Řekla jsem si, že si tedy alespoň dodělám VŠ a potom uvidím. Při každé kontrole jsem se dr. Vodičkou domlouvala, že po zkouškách se do toho určitě pustíme. Taky jsem mu řekla, že pokud budu mít 100% jistotu, že u všeho (tzn. odběr i zavedení vajíček) bude on, tak do toho po promoci jdu. No a v červnu jsem odpromovala, a Vodička je na Slovensku. Ve Fertimedu jsem zůstávala hlavně kvůli němu, ale teď už nemám důvod. Nemám k nim důvěru a jak to tady všichni řeší a odchází, tak jsem se rozhodla, že si najdu jiného gynekologa a zkusím taky Reprofit.

bobinka1
6. srp 2009

ahoj Martine byla jsem už v gyncentru a můžu ti říct,že všude je to v podstatě stejné,já měním pokaždé CAR jen proto,abych přišla na jiné myšlenky a dala si trochu pauzu,nechám se vždy vyšetřit od začátku a to trochu trvá,ale mám spoustu kamarádek chodí do Jihlavy,Prahy,Olomouce a většinou jim vyšel až druhý nebo třetí pokus nebo opakovaný Ket,někde to je o penězích,ale to jsou soukromé a co si budeme vykládat za všechno se platí,je pravda,že v některých centrech mají jiné metody,ale pokud mám otěhotnět tak otěhotním kdekoliv,ale taky plánuji pokud se nezadaří tak odejdu do jiného Caru 😉

bobinka1
6. srp 2009

stejně uvažujeme o stěhování,tak si pak budu hledat nový Car,ale asi Retrofit nebo něco v Praze

rona2
autor
6. srp 2009

Kasi,těhu opravdu nejsem,dokonce dorazila mrcha o týden dřív a vlasy mi nechytají už po několikáté,takže zrada je jinde.
Holky dobrou noc a krásné sny. 😉

bobinka1
6. srp 2009

chtěla jsem napsat Reprofit 😠

verca777
7. srp 2009

krasne rano holky...spasi je mi to lito....a ja byla ted v utery na hydrolaparce a hysteroskop..mi dělali,ve středu jdu do palanky na kontrolu ja to dopadlo,,smem šla na druhy den ´hned do prace ,nechci byt doma,protože bych se jen litovala,a to ja nemam za potřebi,,ohledne toho caru,,no nevim,tak jak se hazela špina na gyncentrum v ove,tak ted na fertimed,,tem co se to nepovedlo tak nadavaji,,a tem co povedlo tak chvali pokud maš otehotnet tak otehotniš i nechci psat kde...zda se mi to,,že se tady jen psychicky ti co čekame na ivf tak se dohromady psychicky odrovnavame....to neni dobre,,opravdu je duležite..mit pořadek v hlavičce,,a byt v pohodě 🙂 si myslim ja..ale ja už to tak nějak neprožívam,,byla se mnou na hydrolaparce ted holka, a ta se hroutiala že jim to pul roku nejde,,,,no co na to říct,,že marto))) ta kvšem držím palečky,,a zdravim hlavně martu,katrin sidu..no a spasi a tu starou partu a i tu novou)))) pěkny den fšem 😀 😀

verca777
7. srp 2009

tak jsem si ted pročítala ten retrofit,,,no pěkně nas tam lanaří)))) no jo píše tam asmen a martin,,,a pokud vim tak martin a renča jim se povedlo mimi hned napoprve ale dopadlo to špatne ne?? a to teda si nemyslim že fertas za tohle muže že to u renči dopadlo špatne?? a oni už maji jedno ditko)))ale je to každeho z nas rozhodnuti,,,každy ma na to svuj nazor,,ale tak určo je lepší plazmova televize,, 😀 a košulka se žirafkami 🙄 to teda pomuže k uspěchu,,,tak hodně zdaru teda,,,

verca777
7. srp 2009

jo a zapoměla jsem napsat že ještě pomuže po et jit do zoo na vychazku 😠 😠

katapola
7. srp 2009

Verči, přečti si moje hlavní tři důvody, proč jsem přešla. O plazmě tam nic není 😉

j.aja
7. srp 2009

Ahoj holky, vidím,že se tady nějak nadává na Fertimed.Taky jsem tam byla v Olomouci v dubnu 09 a nezadařilo se ☹

asmeena
7. srp 2009

verci: ale myslím si, že je pozitivní u ET, když vidíš přímo na UTZ jak ti to zavádí, Jaroš mi to tak ukazoval při IUI (Holub nikdy) a můžu říct, že mi to po psychické stránce pomohlo, vidět že tam něco máš.
A nikomu Fertimed nerozmlouvám, jen chci udělat nějaký nový krok. Vodička mi utekl a můj oblíbenec Jaroš mi ET asi dělat nebude, protože než to v Polance po frčí, tak to bude asi ještě nějakou dobu trvat.

j.aja
7. srp 2009

asmeena - Při IVI mně to Jaroš taky ukazoval...ještě v Gyncetru v Ově, ale nepodařilo se to. U IVF nevidíš vůbec nic. Jestli je to opravdu oplodněné a jestlo opravdu zavedou. Dá se o tomhle dlouze polemizovat. Ale člověku nezbývá než doufat a věřit

asmeena
7. srp 2009

no právě, já doufám a věřím stále, ale asi potřebuji udělat změnu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru