Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
7. srp 2009

☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů.
DNE 8.7.2009 SE NÁM NARODIL DANIELEK JE TO PRO NÁS TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN DO KONCE ŽIVOTA NEBUDE LEPŠÍ. MĚŘIL 51CM A VÁŽIL 3870GRAMŮ A JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ MIMINKO POD SLUNCEM.

Kelišky těhulky:

☼rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET:

☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,3xIUI neg.,cerven laparka a pak snad konecne IVF
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neúspěšně,v červenci 09 začínám brát antikoncepci a srpen mé 2.IVF..
☼ beruska81 (Lucka,28let) 5xIUI,1IVF-neúspěšné.Ted to necháváme na přírodě.
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,od 10.6.2009 synarel, kontrola 22.6.neraguji,IVF odloženo na příští měsíc
☼ Radule82: čekatelka na první IVF - od 30.6.09 stříkám Synarel, od 9.7. píchám 3 ampule Fostimonu (dlouhý protokol), 1.UTZ 15.7.
☼ rencav (Renata 28 let)- 1.IVF - Synareal, injekce Fostimonu ( dlouhý protokol ), odběr 17.5. - 4 folikuly, 19.5. ET 1 embryo, následovala revize - plod se nevyvíjel tak jek měl, teď čekáme na 2.IVF prozatím nevíme kdy
☼ sido 4. IUI nevyšlo, teď se připravujeme na 1. IVF, od 3.8. stříkám synarel a 10.8. jdu na ko do polanky jsem zvědavá ...

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm, poslední pokus IUI 19.6. tři až čtyři folíky tak uvidíme...
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09 - bez úspěchu, 2 IVF v srpnu
☼kasa(Petra,31let)Snažíme se o miminko 19měsíců..problém je u manžela s ejakulací,řešíme tabletky..čeká mě hydrolaparoskopie a poté podstoupíme IUI,tak doufám,že brzy budeme mít taky krásnou tlustici..

Kelišky nováčci-čekatelky:

☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:

☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF, 10.6.imunologické vyšetření v Brně (bez patologických změn),23.9.první konzultace v Reprofitu(jsem přeběhlík
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka, 31 let), 1/2007 SP, 1/2008 přirozeně mimoděložní, 2xIVF Fertimed Polanka: 9/2008 (slabá čárka, neudrželo se) a 3/2009 (mimoděložní), 8/2009 plánovaná hormonální terapie kvůli endošce, potom odběr děložní sliznice, hysteroskopie, další IVF asi přelom 2009/2010

sido
7. srp 2009

☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů.
DNE 8.7.2009 SE NÁM NARODIL DANIELEK JE TO PRO NÁS TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN DO KONCE ŽIVOTA NEBUDE LEPŠÍ. MĚŘIL 51CM A VÁŽIL 3870GRAMŮ A JE TO NEJKRÁSNĚJŠÍ MIMINKO POD SLUNCEM.

Kelišky těhulky:

☼rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET:

☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,3xIUI neg.,cerven laparka a pak snad konecne IVF
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neúspěšně,v červenci 09 začínám brát antikoncepci a srpen mé 2.IVF..
☼ beruska81 (Lucka,28let) 5xIUI,1IVF-neúspěšné.Ted to necháváme na přírodě.
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,od 10.6.2009 synarel, kontrola 22.6.neraguji,IVF odloženo na příští měsíc
☼ Radule82: čekatelka na první IVF - od 30.6.09 stříkám Synarel, od 9.7. píchám 3 ampule Fostimonu (dlouhý protokol), 1.UTZ 15.7.
☼ rencav (Renata 28 let)- 1.IVF - Synareal, injekce Fostimonu ( dlouhý protokol ), odběr 17.5. - 4 folikuly, 19.5. ET 1 embryo, následovala revize - plod se nevyvíjel tak jek měl, teď čekáme na 2.IVF prozatím nevíme kdy
☼ sido 4. IUI nevyšlo, teď se připravujeme na 1. IVF, od 3.8. stříkám synarel a 10.8. jdu na ko do polanky jsem zvědavá ...

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09 - bez úspěchu, 2 IVF v srpnu
☼kasa(Petra,31let)Snažíme se o miminko 19měsíců..problém je u manžela s ejakulací,řešíme tabletky..čeká mě hydrolaparoskopie a poté podstoupíme IUI,tak doufám,že brzy budeme mít taky krásnou tlustici..

Kelišky nováčci-čekatelky:

☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:

☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF, 10.6.imunologické vyšetření v Brně (bez patologických změn),23.9.první konzultace v Reprofitu(jsem přeběhlík
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka, 31 let), 1/2007 SP, 1/2008 přirozeně mimoděložní, 2xIVF Fertimed Polanka: 9/2008 (slabá čárka, neudrželo se) a 3/2009 (mimoděložní), 8/2009 plánovaná hormonální terapie kvůli endošce, potom odběr děložní sliznice, hysteroskopie, další IVF asi přelom 2009/2010

smilers
7. srp 2009

Ahojky, hned v uvodu Vam vsem chci poprat, at uz to konecne vyjde a jste vsichni stastni 😉

j.cien ale on ten uspech otehotneni, taky hoooodne zalezi v jakem jsi psychickem stavu a hlavne to vysi na tvem tele, jestli je vubec pripravene a jak rika ma mamka mas zadelano.

Nam teda vyslo hned 1.IVF ve Fertimedu, popravde jsem mela jen jedno IUI a to dost rychle, a hned jsme s manzelem chteli jit do IVF, mela jsem cca 6 vajicek, z toho zustala 4, Pk jsme ani nemeli, pak jsme se dovedeli, ze nase vajicka byla hrosi kvality, zda se me ze C a tady je to co rikam, ze telo si proste samo rekne, jestli to ma vubec cenu nebo ne a dr. muzou pomoci jak moc chcou, ale vse je jen na tele.

ano je lepsi uz jen pro nas pocit a pohodu, kdyz se v CARU citime dobre, i to dela hodne, ja to tak nejak brala proste v pohode a ze se to muze a nemusi podarit, jsem od prirody v nekterych vecech proste flegmos jak hrom

v minulem roce jsem aspon ja ve fertasu byla spokojena, jak se sestrickama, tak i sem tam s dr. ano nelibilo se nam, ze nam za ukony nedavali stvrzenky, ale vedeli jsme kolik cca jsme dali za iVF ( meli jsme na to vyclenenou urcitou sumu penez)

Je to Vase volba kam pujdete a proc neodzkouset vic alternativ, proto Vam drzim palce pac to neni jednoduche a presne jak tu nektere rikali, ten kdo ma dite se aspon podiva na to sve a zahreje ho u srdicka o to horsi to ma snazilka , ktera je bez deti, ta bezmoc je nekdy bezmezna, i ja si tim prosla, drzte se

j.cien
7. srp 2009

Ahoj Smil 😀 asi si to uz nevybavujes,ale pred cca rokem jsme si psaly a ja se kvuli tvemu uspesnemu IVF rozhodla pro Fertimed 😉 a odesla jsem z GC...
Jsem rada,ze jsem ted zase o krok dal nez pred rokem a snad i o krok blize k detatku 🙂 .
Beru to strizlive,uspesnost je fakt jen kolem 30proc...ale jak je videt u tebe i nasi Evci,pokud je mimi bojovnicek,uchyti se krasne klidne i C kove embryjko...ze zalezi hlavne na psychice - o tom zadna...ale neznam zadnou snazilku,ktera bude po 11 marnych letech bez depky a na veci...

Diky moc za povzbuzeni!!!!!!!!!!papa 🙂

smilers
7. srp 2009

j.cien to vis ze si te pamatuju 😉

11 let uz je hodne, u nas to bylo 4 roky, ale znam kolem sebe par lidicek, co se snazili stejne a nakonec, kdyz uz se na to vykaslali se povedlo, vim je to otrepena fraze, ale hold u nekoho to pomaha u nekoho ne

kdyz nam to neslo ty 4 roky, mela jsem jeden rok dost kritickej, sem tam jsem premejslela, proc vlastne na tom svete jsem, kdyz ani to dite se nam nepovedlo, vytahl me z toho teda manzel a pak sem si rekla, ze proste zkusime dokud nam budou stacit sily a finance a pak se uvidi co dal, takze at ten 12 rok uz je ten konecny jak pro tebe, tak i dalsi snazilky🙂

j.cien
7. srp 2009

jj,dokud na to budeme mit silu a penize,budeme proste IVf zkouset...desi me ale pripady holek...kdy po 6IVF furt nic...adopce u nas nehrozni,mame velky vekovy rozdil..takze mimi bychom uz nedostali...
Vis,beru to tak,ze IVF je kazdopadne uzasna SANCE!! a jsem stastna,ze to muzeme aspon zkusit...to vis,ze se snazim verit i na zazraky,ale s kazdym dalsim rokem to jde hur a hur...
No uvidime,co nam osud prichysta 🙂 rika se,ze nic na svete se nedeje nahodou..ze vse ma nejaky smysl..tak snad i to nase trapeni nejaky smysl bude mit.. 🙂

Smil,jak to je mit 3 malicke??Zvladas to?Da se spat,je cas jist a mate trochu casu s manzelem treba i na sebe??Promin,jestli se ptam jako magor..ale uprimne...asi bych to nezvladla..klobouk dolu!!!

smilers
7. srp 2009

j.cien, ono to vzdycky nejak dopadne, takze tfuj,tfuj at to dopadne dobre🙂

zezacatku si musis zvyknout, ze misto jednoho mas hned 3😀 ze zacatku se zvladalo vse lip, nastesti bydlime s nasema v RD, takze hodne pomahaji i oni a manzel samo, segra i jeji kluk 😀 Da se urcite spat i najest v klidu🙂 a s manzelem kdyz se namane mame i cas na sebe 😝

popravde nemit rodinu kolem sebe a byt na ne sama, tak to asi taky horko tezko zvladame🙂 nic jdu chrnet🙂

j.cien
7. srp 2009

Dobrou Smil 🙂 cele tvoji krasne rodince 🙂

kasa
8. srp 2009

Dobré ranko všem. 🙂

kasa
8. srp 2009

Ahoj Smil ,zrovna včera ,aiž bych věděla ,že se tvá trojčátka narodila díky Fertimedu jsem na tvé fotečky upozorňovala holky.Jsou opravdu úžasné,a je skvělé jak to zvládáte.
Moc vám to sluší,takže děkujeme ,že jsi navštívila naše stránky a trošku tady vlila pozitiva pro příští dny.
Hlavně ať jsou holky zdravé,to je zaklad,vše ostatní se zvládat dá.Taky jsem si vždycky přála dvojčátka a myslím ,že si dovedu představit i trojčátka,i když nebudeme mít tolik štěstí s obou stran.U nás bude hlavně fungovat babička a děda z mé strany.To vím na 100% ,s přítelové už tak moc ne,ale děti miluji a bez nich by byl život prázdný,ať už nám to vyjde pomocí umělého nebo nějaké adoptujeme.I těch bobků opuštěných je boužel stále hodně. ☹ .A myslím,že si taky zaslouží pěkný život.Naši kamarádi mají 2 kluky svoje-8 a 9 let a 2 holky adoptované 5 a 6 let a můžu říct ,že jsou opravdu skvělá rodinka a mají můj velký obdiv.Už jen proto ,že v dnešní nejistotě uživit 4 děti je vcelku náročné.Tak uvidíme,já čekám na výsledky hydrolaparky ,pak zkusíme asi IVI a když tak koncem roku taky první IVF.Uvidíme podle výsledku co se dovíme.Jsem ráda,že mám to štěstí a mame v rodině zázrak Simonku ,která byla taky zázrakem Ferťasu.Protože už jim moc šanci nedávali.Tak pěkný den a brzy nás zase navštiv.papa 😎

j.cien
8. srp 2009

Dobre rano a krasnou sobotu Keliskam! 😉 🙂 trcim opet v praci...chjo,ale jen do 12ti a pak ficim do bazenku a sexikovat,treba ty cysty vystouchame 😀 😀

radule82
8. srp 2009

Krásné sluníčko ráno Vám všem! 😉

Teď jsem tady pár dní nebyla..byla jsem mimo svoje bydleníčko, takže jsem neměla přístup na net a v práci tady nechci chodit 🙂

Takže si Vás postupně všechny dočtu, o čem bylo drbáníčko 😀

kasa
8. srp 2009

Ahoj Radulko ,ráda tě tu zase vidím ,jak se máš?Doufám,že dobře,i když to teď nevyšlo příště už to určitě vyjde neboj.Teď tu máme na návštěvě našich stránek Smil a to je jasný důkaz toho ,že to funguje,hlavně pohodu a nestresovat se.Já jsem po hydrolaparce,byli jsme tam včera na pokoji 4 pak dorazila ještě jedna paní,a nastupovala jsem tam zároveň na pokoj s jednou holčinou,ptala jsem se ji jestli jde taky na hydrolaparku ,ale říkala ,že ne a byla smutná ,tak jsem se raději více neptala.Jsem ráda,že to mám za sebou a že se v pátek dovím co a jak dál.Jsem hodně zvědavá co mi řekne.Jinak teď se jen tak flákám .Chvilku ležím ,chvilku sedím ,sem tam něco udělám.Tak abych byla v pondělí fit,ikdyž jsem musela slíbit ,že až do úterka to v práci nebudu přehánět,protože se sestřičce nelíbilo,když jsem ji řekla ,že dělám vedoucí zahrady a jsem 8 hodin venku v zápřahu.Naštěstí musím dodělat papírovou práci ,kvůli kontrole co má přijít,a třeba bude pršet a bude vše vyřešené. 🙂
No jdu se na chvilku zase natáhnout,tak pa pa

sido
8. srp 2009

ahoj holky nějak blbě jsem se otočila a blokla si páteř nemůžu hýbat hlavou a na deset musím do práce no paráda ☹ zobla jsem hned dva ibalginy tak doufám že to trošku pomůže 😒
jinak jsem se koukla na trojčátka jsou nádherné kočičky a mamince a taťkovi velkou poklonu že to zvládají 😉 jen by mězajímalo jakto že na první IVF vložili tři embryjka když tady někdo psal že poprvé ti dají jenom dvě?

sido
8. srp 2009

ahoj cienko na kolik zítra jedeš?budu držet palečky ať je to v poho 😉 😉 😉

radule82
8. srp 2009

Ahoj Kasi, v pátek jsem na Tebe myslela... ať ti všechno dobře dopadne a sdělíš nám jen dobré zprávičky 🙂

Já jedu v pondělí na kontrolu do Polanky... a domluvím se na sněhurky, chtěla bych je k sobě v září, teď v srpnu to nepůjde, protože dvě kolegyně berou dofču, tak nemůžu lítat do OL a zpět 🙂

Ve středu jste hodně debatovali nad Reprofitem... já jen že jsem taky hodně zvyklaná a pokud KET nevyjde (však víme,jaký je úspěch u ket že..) tak bych asi taky přešla do Reprofitu... tím ale nechci ani jedno říct jedno špatné slovo nad Fertasem.. ale je pochopitelné, že chci pro své těhulkovství udělat MAXIMUM!!!! 😀 😀 😀

sido
8. srp 2009

ahoj radul na kolik jdeš do Polanky?

radule82
8. srp 2009

Sido na 9 hodinu 🙂 taky se tam chystáš?

j.cien
8. srp 2009

Ahoj Sido 🙂 diky moc,mam tam byt pred devatou..takze o nedeli mame postarano 😖 a to jsme se s Petrem tesili,ze si udelame prima den 😝
Ale co,stoji to za to.!!Jen se bojim,ze se zase neco prisere...a ze stejne nebudu moci zahajit stimulku...proste se bojim,ze se to zase odlozi....

j.cien
8. srp 2009

Radulko moc ti preji,at se snehurecky uchyti!!!a jinak to vidim stejne...chci zkusit ve Fertasu IVF,udelam pro to vse...ale pokud to nevyjde,pujdu jinam 😉

sido
8. srp 2009

cien ty furt myslíš negativně 😠 😠 😠 všechno bude ok uvidíš teď jsem koukala na albíčka a je tam kaczka má tam novou fotku 🙂 Už tady dlouho nebyla nevíte co je s ní a nebo si jen chce dát od koníka pauzu?
Já už jsem si tolikrát řekla že poslechnu dr. a nebudu tady chodit ale nedá mi to 😖 😖 😖

radul tak to se asi uvidíme já jdu na 8:30 😉

bellka
8. srp 2009

Berušky, přeju vám krásnou sobotěnku, dneska mě čeká uklízecí maratón, aspoň nebudu mít čas myslet na blbosti. Cien, zítra na Tebe budu moc myslet. Radulko, ahoj kočičko. Sido, to jsem psala já, že poprvé dávají pouze 2 embryjka, musí být horší kvality, aby dali hned 3. Ale Smil je důkaz toho, že na tom asi opravdu nezáleží, když to má vyjít, tak to vyjde. Kéž by to vyšlo vždycky. Pěkný den.

kasa
8. srp 2009

Cien neboj určitě to vyjde ,jen tomu musíš věřit a bude to v pohodě.Pohoda je opravdu polovina úspěchů.
Radulko díky.V Olmíku to bylo v pohodě .A byl tam Kája tak to bylo fajn. 🙂

sido
8. srp 2009

ahoj belko nezlob se že se tě tak blbě ptám ale jsi asi ta co má nejvíc pokusů za sebou chtěla bych znát tvůj názor jestli fostimon nebo puregon dík 😅 😅 😅

sido
8. srp 2009

já jsem furt na vážkách a chci být tak trošku v předstihu je to můj první pokus a nevím jestli jít do fostimonu který se proplácí a nebo raději připlatit na puregon 😒

j.cien
8. srp 2009

Sido 😉 ja jsem v tom dubnu byla neskutecne pozitivne naladena a doslova jsem se tesila na stimulku!!!A PRD!!Stopnul mi to..odlozeno o dalsi 2 cykly..tak jsem se zas dostala do pohody a jedu si pri injekce a zase PRD!!Na UZV cysta,takze misto stimulace laparka...Tak mi porad,jak to mam brat ted?! 😀 😀 jedu si pro Puregon a PRD!Misto toho punkce 😝
Jsem vesela kopa a dost se tomu vsemu uz musim smat 😀 a zaroven je to uplne presne,protoze jsem odjakziva smolar 😀 😀 a z moznych komplikaci mam proste vsechny 😀 😀

sido
8. srp 2009

jj ja to chápu tak si teď říkej že už máš všechno zlé za sebou aco bylo možné tak sis vyžrala a teď už tě čekají jen samé perfektní zprávičky 😉 😉 😉 já tady kecám jak chytrolín ale taky ve mě hlodá červíček jestli v pondělí dostanu injekce a bude jestli bude vše ok 😉 😉 😉

j.cien
8. srp 2009

Belinko diky 😉

Sido,nech si poradit od dr. a to podle hladiny tvych hormonu...jinak Puregon je synteticky vyrobeny a naprosto "cisty" hormon FSH,kdezto Fostimon je vyroben z moci menopauzalnich zen 😉 a tudiz obsahuje i trochu LH .Pak se lisi jeste i zpusobem aplikace,Puregon pod kuzi a Fostimon idealne do svalu,i kdyz je u neho take mozna subkut.aplikace/pod kuzi/

bellka
8. srp 2009

Sido, proč blbě? Já myslím, že starší nebo spíš zkušenější snažilky by měly mít přímo povinnost, poradit těm začínajícím. Já nikdy fostimon neměla, tak nemůžu hodnotit. Vždycky jsem měla puregon, ale taky pěkná a kvalitní vajíčka.

sido
8. srp 2009

jj podle hormonálního profilu ten mi dělal jenom jednou a to jak jsme přišli poprvé v únoru a od té doby mi ani neřekl jak mám ty hormony jestli ok 😠 a když jsem se na to ptala tak mi odpověděl že mě to nemusí zajímat že je důležité že to ví on atd.a že kdyby bylo něco špatně tak to bude řešit ☹ nemám ráda takové jednání a myslím že když chce pacient něco vysvětlit neboznát své výsledky tak je povinností lékaře mu tyto informace poskytnout ale nechcise snima handrkovat tak se ptám jen když je to nutné tak uvidíme co mi řekne v pondělí 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru