Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

spasinka
11. srp 2009

Po tom Synarelu berou krev, jestli není právě něco zvýšeného, ať se může najet na Puregon. Taky jsem si musela volat, to pamatuji, ale bylo to ok. A při 1.IVF jsme měla jen Puregon a to šlo hned. A pak se v tom vyznejte 🙂

capenka
11. srp 2009

holky zdravím stálé Kelišky,dlouho jsem tady nebyla ale dočítala jsem koukám tady se to nějak rozběhlo,no já jsem postoupila cysta praskla vyfasovala jsem Puregon píchat si mám 225 j,jejda to chci vidět ,ale koukám ,že některá máte k tomu Synarel,já né ,tak já doufám že mi ho nezapomněli ve Fertasu,

capenka
11. srp 2009

dát mám krátkej protokol,

j.cien
11. srp 2009

Ahoj Spasi 😉 a ahoj Capenko 🙂 tak to mas kratky protokol bez Synarelu,to budu mit ja asi take-pokud teda budu vubec neco mit 😀 -pac minule jsem po Synarelu mela foliky-cysty..a rikal Kaja,ze krev mi ani brat nebude,ze by to bylo stejne vysoke podle toho UZV..tak spise to bude asi FSH... 😖

capenka
11. srp 2009

to budeš mít nebot přece i já jsem nereagovala na dlouhej protokol po 3 týdnech cysta praskla,

j.cien
11. srp 2009

Sido na kolik jdes zitra do Polanky??At se neculim na nekoho "ciziho" jestli mi teda bude do smichu 😲 bojim se,abych tam zas nemela nejakou Lochnesku 😝 😀

capenka
11. srp 2009

sestra coci mlela že pojištovna 217proplácí 20 j ale chtěla zaplatit po mě celý puregon jak to tedy je

capenka
11. srp 2009

opravuji 200 j že proplácí

j.cien
11. srp 2009

Capen moje cysty zmizely,pac pak jsem hned mela MS a 4.den MS uz byla laparka a tam pry nebyla ani jedna....nicmene ted,kdyz uzivam anitko tam zase byly,2 mrchy a zase vlevo..tak mam 2dny po punkci a jestli svinuchy zase narostou do zitra/jakoze muzou!na to jsem se ptala 😝 / tak uz me FAKT VOMEJOU 😀 😀

capenka
11. srp 2009

kurnik,tak to je víš kde,nesmí už nic narůst ,budu na tebe myslet

j.cien
11. srp 2009

To je blbost,uhrada pojistoven je co se leku tyce naprosto stejna!!!Jinak jim treba plati vykony,podle toho,jak to maji nasmlouvane...ale leky maji stejnou uhradu!!
A kolik jsi teda platila za Puregon-kolik za kolik baleni? 😕

capenka
11. srp 2009

jo já kvůli tomi abych neměla cystu tak mám ráno 1 minervu a večer 2 tabletu sumasumárum 2 minervy na den

j.cien
11. srp 2009

Diky Capen...ale ja uz bych se fakt nedivila nicemu...ja takto zacinam s IVF od ledna 😎 a jeste jsem nezacala 😀
Holky jsou ted v Polance uz kazdy den?? A co tam maji za dr.,stale jen Kaja s Holoubem?

capenka
11. srp 2009

1 balení 1037 kč

j.cien
11. srp 2009

Tak to je "jen"doplatek,plna cena Puregonu je vyssi 😉

capenka
11. srp 2009

puregon že prý je nadstandart

capenka
11. srp 2009

jo takhle no a mám 4 balení,kolik vlastně stojí ceá ampule

capenka
11. srp 2009

kazeta se dostane kdo nemá video ,tak je to na houby a ještě že byl se mnou chlap s toho pera je člověk paf

sido
11. srp 2009

ahoj holky tak mi to nedalo a volala jsem znova do Olmíku že jsem trochu vystrašená tak mi sestra řekla že mám vysokou hodnoutu hormonu estradiolu nebo jak má být do 50 a já mám 260 😕 je to tak že zítra mi vezmou kontrolní krev a jestli bude zase vysoká tak budu čekat na MS a nastoupím krátký protokol doufám že jsem to tak dobře pochopila ☹ sestra říkala že synarel asi nefungoval jak měl ☹

capenka
11. srp 2009

koukám že synarel nefunguje nám více

sido
11. srp 2009

no Kája na UTZ nic neviděl tvrdil že je to Ok že jsou vaječníky v klidu a podle krve prd no nic jen doufám že to nebude dlouho trvat a začnu stimulavat 😒

capenka
11. srp 2009

po menstruaci

sido
11. srp 2009

cienko jdu zítra na devět a bude tam i verca 777 takže minisrazík 😉

kasa
11. srp 2009

Ahojki tak jsem právě dorazila z práce,udělala jsem si latte,a k tomu jsem zhřešila a koupila jsem si teramisu,a jdu kouknout jak se dneska máte. 🙂

kasa
11. srp 2009

Sido,Cienko, budu na vás holky myslet ať vám to vyjde.
Jinak s tím srazíkem je to super nápad,ráda vás všechny poznám,akorát doufám ,že do toho něco nevleze,a budu se moci urvat z práce ten den dříve,jinak bych z těch kotěhůlek dojela do velkoměsta 😀 asi až kolem 5.
A ještě nevím co bude mít za plány ségra,má přiletět 5.9. domů a budeme běhat kolem její svatby,má ji sice až příští rok 1.5. ,ale jezdí domů tak jednou za půl roků,tak toho času na vyřizování zase tolik nemají.
Tak doufám,že to všechno vyjde a ,že Vás konečně poznám osobně. 🙂 .
Tak jsem dopila lattečko,zbaštila zákusek a jdu si uvařit bylinky,a asi bych měla trošku pocvičit.Nebo se spíš protáhnout,mám stáhnuté na dvd cvičení podle mojžišové.
Tak pa pa Peťka 🙂

kasa
11. srp 2009

Jo a nejdete do Polanky někdo v pátek,já tam jdu na 8:45.

sido
11. srp 2009

cienko proč tobě zastavil tu stimulku v dubnu? ty jsi taky měla synarel že?

rozi.nka
11. srp 2009

ahoj holky, jdu vás na rychlovku pozdravit 🙂
koukám, že se zlehka plánuje srazík, tak šup šup ať ho stihnu 😉

kasa
11. srp 2009

Ahoj Rozi,to by se snad mělo stihnout.Ráda tě pozám.A co Matějíček,poslouchá dneska,nebo hopsá jako na disktéce. 😀

radule82
11. srp 2009

Ahoj Kasi, v pátek vím, že jde Bellka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru