Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
7. dub 2009

Spasi asi máš pravdu, mám kamarádku, co do fertimedu chodí už nějaký ten rok a říkala, že teď se to o hodně zhoršilo. Když jsme byli na pohovoru u Sobka tak nám říkal, že máme jít rovnou do ivf, že je to jistější, ale proč, když jsem zdravá mám hned podstupovat tohle, když jsme mu řekli, že chceme zkusit iui, netvářil se moc nadšeně, ale stejně to k ničemu nebylo, když teď do toho ivf stejně jdeme, ale musím říct, že Vodička mě do ničeho nenutí, spíš naopak přiklání se k těm hrazeným injekcím a celkově je fajn 🙂

beruska81
7. dub 2009

já jsem teď byla pro obědy a venku je fakt nádherně, dneska se chystáme po zimě okoupat velkého psa, tak jsem zvědavá jestli se dá a pak půjdem na koně 🙂
Luci tak to je palka, jsem zvědavá kolik nás bude stát to ivf. 😒

verca777
7. dub 2009

jinak vodička to je takovy ten vysoky zrzavy pan??ten mi dělal punkci a pak vyšetřoval mě před transferem..jeslti to je on tka na mě pusobil moc sympaticky,on se představoval ale ja zapoměla jmen,,i před punkci za mnou přišel podal mi ruku a vysvětlil mi co a jak a pak si mě zavolal...

verca777
7. dub 2009

no beruš a ty maš jake injekce?,ja měla ten puregon on byl drahy ,,a ten ket no je drahy ale je zase lvnější než než to cele ivf a hlavně se nepočíta jako další pokus umělěho,,my neměli zmrzlinky,,a to mě docela mrzi protože bych do toho ket šla a takhle musim zase cele podstupovat znova

beruska81
7. dub 2009

jo je to takový zrzavý chlapík moc příjemný, ale trošku nemluvný 😉 Ještě chodím ke Koutné a ta je taky fajn. Jen mi to tam příjde jak na běžícím pásu, vždycky se chci zeptat na plno věcí a pak to je tak rychlé, že stejně se pořádně nic nedovím

katrin111
7. dub 2009

ted jsem dorazila z obchodu a papkam henri vejce,jj spasi je tam posledni dobou des........zacinaji se podobat gyncentru............uz tam ani volat nebudu kaslu na to......zy ty prachy co tedka usetrim tema kontrolama tak radsi investuju nekam jinamluci ja nemam fotak tak jedine foto vemu na srazika ale neni to tam jeste poznat je to takovy flicek.......

katrin111
7. dub 2009

taky jsem se nikdy nedovedela vysledky z genetiky

beruska81
7. dub 2009

no doporučil mi ten fostimon, trochu se toho bojím, jako toho jestli to manža zvládne píchat, ale moje segra byla minulý rok na ivf a jí to píchal taky on, tak to určitě zvládne.

luciik
7. dub 2009

Beru, nás IVF+ISCI+PK+AH vyšel na 20.5 tis. a teď ten KET, takže jsem totál vyždímaní a k tomu se nám posralo auto, kde oprava tak 20 tis. takže doufám, že mi dojdou aspoň nějaké prachy ze socky. Mám z toho hrůzu jak psala Kačka, že jí nepřišli peníze........doufám, že ty moje lístky na peníze někde nezašantročili 😠

beruska81
7. dub 2009

nám genetiku vůbec nedělali 😒

katrin111
7. dub 2009

tyyyy joooo to je sila tolik penez...........a vzdycky se jeste do toho neco vysere jak pises

luciik
7. dub 2009

nám genetiku dělali v prosinci a dodnes nevím výsledky 😠

verca777
7. dub 2009

jo taky nas to takhle stalo,,,ale ja zase doktora měnit nechci,,,a ke koutne jsme byla po punkci jak nam to dopadlo na mříkala,,ale vodička je moc sympaticky pan

beruska81
7. dub 2009

je to hrozné kolik to stojí, ale dítě je na prvním místě, s penězma mi ani nemluv,manža je už měsíc doma,nemají práci, je to hrůza 😖

verca777
7. dub 2009

víš co nam dělali genetiku kvuli toho že mame malo sperma,,a tak u vas je ot jine ty už ditko maš takže to tam bude v pořadku a taky jsem tu genetiku tam musela volat bo kajoš mi to nechtěl bez genetiky udělat,,,jdu kekajošovi na kontrolu v červnu tak koncem června tam zajdu

luciik
7. dub 2009

JJ, když se daří tak se daří, snad to bude mít šťastný konec 😵
Jdu se natáhnout, tak páááááá
JJ, a Michinko kde jsi???? 😕 😕 😕

katrin111
7. dub 2009

to je divne berus s tou genetikou...........dela se to hlavne na ti ivf...........i na sachte jak dela manza je to dost ted na hovno...........

beruska81
7. dub 2009

moje segra platila loni skoro 30 tisíc a nic z toho, do druhého ivf už jít nechce ☹

beruska81
7. dub 2009

manža podniká a když nejsou kšefty tak je to v prdeli, snad se to brzo změní 😉

katrin111
7. dub 2009

se ji nedivim.davas do toho velke prachy a vysledek neni zaruceny.......... 😠

verca777
7. dub 2009

no beruš ani se sestře tve nedivim že nechce jit do druhheo??a kde byla? ja teda zkusim ještě jedno,,a pokud i to bude maler,,,tak to kašlu

beruska81
7. dub 2009

no ona z toho byla psychicky úplně v prdeli, když začala po 14 dnech krvácet a volala tam, že krvácí dost moc, tak jí řekli no tak to asi nevyšlo, přijeďte až přestanete, nakonec jsem jí vezla k nám do nemocnice, tam si poležela 3 dny, aby jí to zastavili.

katrin111
7. dub 2009

holky je to fakt v p..i takova doba na prd

katrin111
7. dub 2009

to je hnus to chovani,oni se jen umi chovat jak jim davas tezke prachy potom uz jim to je jedno.........a kazdy neuspech je pro ne plus

verca777
7. dub 2009

jeee tak to teda tak hodně krvacela......a ona chodila tež do fertasu??

beruska81
7. dub 2009

ona taky byla ve fertimedu, její kamarádka jí to doporučila, i když sama má za sebou 5xIVF nespočet IUI, všechny možné vyšetření a furt není těhu, i když jsou oba zdraví, jenom nějaké imuno vyšetření jí chybí a to by musela do Prahy a to se jí moc nechce

katrin111
7. dub 2009

jak rikam zacina to byt asi na urovni gyncentra.............ryzujou na cizim nestestim

verca777
7. dub 2009

jo to sem slyšela o tom imuno,,že ale oni posílají do te prahy to je valstně nějake rozsahle geneticke vyšetření????tak proč tam teda nešla,,,když už byli 5 ivf?? a kolik je to stalo jako samoplatce??

beruska81
7. dub 2009

já teda nemám zkušenost s gyncentrem, ale trochu mě to štve, že se tak chovají, teda na mě byli vždycky hodní, ale to spěchání mě štve

katrin111
7. dub 2009

holky nic loucim se za chvilinku letim pro samika,zatim pa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru