Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
20. srp 2009

KDe vsechny jste 😠 ????????????????????

spasinka
20. srp 2009

Marti, jsem tu...ale ja uz Ti asi ohledne OPU a ET nepomuzu ☹

beruska81
20. srp 2009

holky jdu vás na rychlo pozdravit, do alba jsem vložila fotečky, tak se můžete kuknout, pá musím letět

abig
20. srp 2009

Holky, je tu vůbec někdo, kdo měl to štěstí a otěhotněl po IVF ve Fertimedu ?
Zpětně jsem to tady pročítala, ale celé se to nedá ...

Jinak, znáte na severní Moravě i jiný Car krom GC Ostrava a Fertimed ?

petra123
20. srp 2009

ahojky holky tak dneska jsme uspěšně přežili první setkání s p.Sobkem hmmm pohodář ale má zvlášní humor 😅 😀 ale jinak spermiogram na pohodu a v pondělí na IUI a genetiku a jinak vše na pohodu zaplatili jsme 390kč a jinak sestřičky na pohodu a jelikoš jsem 13DC tak se doktorovi nelíbí moje vaječníky málo sliznice ale na neděli máme nařízeny sex a v pondělí prí ta inseminace tak se uvidí a musím pochválit přítele je to můj malý hrdina. 🙂

katrin111
20. srp 2009

krasny den kelisky berus hezke fotecky,matyasek i pejsek a co me jeste zaujalo je vase wc prkenko supeeer takove jsem jeste nevidela 😉 jeee michi a spasi ahoooj,marti tedaty mas tech vajicek zceleho srdicka ti i bellce preji at to tentokrat vyjde a marti jestli to vyjde tobe tak obzvlast nadhera hned na poprve 😵 😵 😵 😵 abig me sousedve vyslo u fertase ivfko hned napoprve 🙂 petro 123 tak super ze mate pohovor uspesne za sebou a v poradku hlavne teda cucim ze vstupni pohovory presunuli na ctvrtek,MARTI CO JSI MELA DOBREHO K OBEDU?????

katrin111
20. srp 2009

za chvili prijde mamka tak si i se samikem vsichni zajdeme na zmrzku....sedim cely den doma pac venku je zase pakarna 😀 😀 😀 😀 😀

petra123
20. srp 2009

katrin nééé mělo to být ve středu ale z technických důvodu nás přesunuli na čt. ale něco dělali před vchodem tak asi proto

j.cien
20. srp 2009

Cusek Katrinko,na obed bylo kure s bramborem mnamka,delal to Petr 🙂 milacek 🙂 predevcirem jsem vytuhla a on zatim SAM udelal bramb.knedliky s rynglema!!!Malinko to rozvaril,ale jen nektere a jinak to mel super!! 🙂

Katrinko to by byl zazrak 😉 a u trageda jako jsem ja 😉 megazazrak 😀 😀 ale vsech 18nebude vajec!!!To tak ta tretinka mozna...kez by bylo aspon par navic...no uvidime 😉

beruska81
20. srp 2009

katrin díky za pochvalu, no prkénko už máme trošku nakřaplé, takže se poohlížím po jiném 😒
petruš tak fajn, že to máš za sebou, teď hurá do IUI 🙂

petra123
20. srp 2009

ne ne v pondělí jdem na genetiku a IUI 🙂

j.cien
20. srp 2009

Berus Chelsea je uzasna ,krasna rasa!!!a Matyasek zlaticko 😉 toho ti "zavidim" 😉

katrin111
20. srp 2009

petri aha..........marti takze opet mnamka,holt petr je superchlap 🙂 berus neni zac 😉

j.cien
20. srp 2009

Petro hodne stesti pri IUI!Treba budes mit trefu,jako nase Katrinka 😉 😀

j.cien
20. srp 2009

Abig moc tehuli IVF tu fakt nemame...Evca uz porodila 😉 a ted Swety ceka dvojicky 🙂 jinak pusto a prazdno,co se tyce IVF..same neuspechy...bohuzel...
Ale minule v POlance byla jedna pani s krasnym briskem 🙂 to urco nebylo z papani 😀

petra123
20. srp 2009

j.cien díky moc doufám a věříme s mojim že by to mohlo vyjít 🙂

petra123
20. srp 2009

Beruš díky moc jak jsem napsala moc si mimiska přejem 🙂

kasa
20. srp 2009

Ahojki tak jsem právě dorazila domů,dneska jsem byla na kontrole ve fakultce,a dobrá zpráva plíce při pádu zasáhnuté nebyli,a tak jsem se ptala akorát kdy ustoupí bolesti tak při klidovém režimu za měsíc ,při fyzické zátěži tak za 2 měsíce.
Tak musím vydržať. 🙂
Jinak jsem zhruba počítala jak mi bude vycházet ta inseminace a pokud to bude přesné tak mi oba termíny vyjdou na Olmik.Tak to bych se asi do Ovy nehnala.A podívala se po ubytování tam buď přímo na Ferťasu nebo někde poblíž. 🙂 Jdu nakouknout jak jste se měli a pak jdu koukat na desetiboj. 🙂 Jestli to ten Šeba ještě na tu bednu uválí.

beruska81
20. srp 2009

cien díky za chválu, hodně jsme přemýšleli jakou rasu si pořídíme a tahle vyhrála, je perfektní k dětem a to je hlavní, zatím se jenom moc nepřátelí s naší jorkširkou, ta se cíti dotčená, ale pomalu se dávají dohromady.
Cien neboj taky se za chvíli dočkáš mimiska, s takovým počtem foliků, já jich měla taky přes 18, ale u mě to nedopadlo ☹ ty to ale dotáhneš do konce 🙂

beruska81
20. srp 2009

já jsem teď chvíli sama, celá rodina šla pomoct tetě do brambor, ale Chelsea jsme nechtěli nechávat samou doma tak jsem s ní zůstala, aspoň se uleju 😀

j.cien
20. srp 2009

Berus vis jak to je s tim poctem 😒 ..k cemu je nam 18ks,kdyz budou na hovno...to radeji 1sampiona kvalitniho!!nez 18neschopnych...

beruska81
20. srp 2009

no právě, já jsem se radovala kolik že mám foliků, Koutná pořád říkala to je fajn, z toho se bude dobře vybírat a nakonec skoro všechny přestaly růst, zbyly mi dva a z toho jedno vajíčko.

j.cien
20. srp 2009

a do toho prave rejou holky z Reprofitu..jaky velky "uhyn" embryjek maji ve Fertasu....

beruska81
20. srp 2009

no mě se to taky moc nezdá, holky třeba píšou, že měli 30vajíček a z toho jim zbyly 3 schopné, ale nevím jestli to tak není všude, protože o tomhle jsem si psala s holkama na jiném tématu, co chodí převážně do Prahy, ale jsou tam taky už samé těhule, takže už tam moc nechodím.Né že bych jim to nepřála, ale někdy mám z toho depku. Už jsem tady myslím psala o známe, která několik let navštěvovala ferťas, byla na 5IVF a pořád nic, oba jsou zdraví, mají udělané všechny vyšetření, i na imunu byli a nic. Teď přešla do Reprofitu a je těhu, nevím jestli to je náhoda 😒

kasa
20. srp 2009

Ahojki tak já jsem byla minule na kontrole u Čepeláka a zdál se mi strašně milý.A ještě ,když mi řekl ,že vyzkoušíme IVI tak jsem na to reagovala,že bych ,kdyby IVI nevyšlo tak zkusila IVF a on na to reagoval,že to IVI zkusíme aspoň 3 krát ať nejdu rovnou do IVF ,když z mé stránky bych měla být v pořádku.Tak si myslím ,že kdyby šlo jen o peníze tak mi řekne,že IVF vyzkoušíme hned po prvním neuspěchu.A má sestřenka byla na 2 IVF v BRNĚ ,protože IVF byla její jediná šance vzhledem k tomu ,že nemá vejcovody a má špatné vaječníky a pak přešla do Fetťasu a na první pokus se IVF podařilo,myslím,že taky záleží hodně na psychice,do toho posledního 3 pokusu šla už v klidu smířená s tím ,že si mimi adoptují,a ono to vyšlo.
No jinak uvidíme jak to bude,snažím se na to nemyslet a moc to neprožívat,protože opravdu stres udělá své.
Jinak Cien a Belli moc vám přeji úspěch.
A myslím,že Čepelák byť je nováček bude dobrý,každý jednou začíná,a je fakt těžký začátek,když je někdo odsouzený dřív než vůbec něco stihne udělat.Zažila jsem si to na vlastní kůži teďka v lázních a můžu říct ,že mi trvalo skoro 2 roky než jsem je tam přesvědčila,že nejsem žádné tele. 😀
Tak by jsme mu měli dát šanci,ikdyž je to těžké,protože si za všechno platíme,ale třeba za rok tak jak teď vychvalujeme Jaroše a Vodičku,budeme skloňovat ve všech pádech Čepeláka,a třeba nám přinese štěstí. 😀

kasa
20. srp 2009

Jo Beruš ta Chelsea je úžasná.A to foto se Samíkem tam jsou skvělí.

beruska81
20. srp 2009

kasi musím říct, že doktoři mě nikdy do ničeho nenutili ani Vodička ani Koutná. Když jsme byli u Sobka po OPU tak ten z nás chtěl vytřískat jen peníze, tehdy mi to docela vadilo, strašně nás přemlouval do ICSI, PK, no prostě do všeho, když jsme mu ale s manželem řekli, že když teda máme jen jedno vajíčko, že to necháme na přírodě, vzhledem k tomu, že manžel má docela dobré spermio, no a v ten moment byl ještě víc arogantní než jindy, řekl, že šance, že by se oplodnilo není skoro žádná, že budeme mít jeden pokus fuč a nic z toho, byly jsme z toho tehdy docela špatní, ale moje vajíčko se oplodnilo a my měli embrijko Cčkové kvality, sice se neuchytilo, ale i tak jsme byly rádi, že jsme to takhle udělali 🙂

beruska81
20. srp 2009

Kasi Samíka má Katrin, my máme Matyáška, ale nic se neděje 😉

kasa
20. srp 2009

Beruš možná to tak nebude ,ale ono možná opravdu záleží na psychice a důvěře .Protože Kamča byla taky 2 krát v tom Brně a nic a pak přešla do toho Ferťasu a nic už nečekala hodila se do pohody a 3 IVF,a první na Ferťasu vyšlo,a to už si opravdu vyřizovala tu adopci.A řekla to tehdy i Sobkovi při pohovoru.A dneska má Simču je úžasná.

kasa
20. srp 2009

Je tak to jsem se sekla omlouvám se.Taková špetička dětí a já to ještě popletu. 😀 😀 To jsem ale tele.To je z toho celodenního sluníčka. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru