Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
22. srp 2009

Holky tak já budu končit 🙂 tak pěkné sobotní odpoledne a večír 🙂

petra123
22. srp 2009

katrin tak super aspon že to nevypada blbě a kde jsi byla nebo kde jse na to chodí??kura budu tam sedět nalita cukrem a jaké to je???je to bléééééé 😝

j.cien drž se zítra a hodně štěstíčka a jak říkam dvojčata 😲 😲 🙂
Raduš čauky

jinak konečně jsem dopsala tu genetiku mazec mamka volala snad 3x a tatkovi 1x no holky asi jsem mrtvy člověk 😀 né sranda ale člověk se dozví 😀

bellka
22. srp 2009

Jééé, na Čt1 začíná nějmilovanější film Tenkrát na západě, tož jdeme koukat🙂

katrin111
22. srp 2009

ja jsem na tom byla u nas v nemocnici na gynde mi vzali krev a v laboratori jsem dostala ten hnus sladky.........vysledky mi potom hned dali..........a ted jsem na tom byla minuly tyden opet 😝

petra123
22. srp 2009

katrin a co tím zjištují???ježiš ja jsem hloupá jsi těhu a to se tam chodí 😀 blondína 😀 😀 😀

capenka
22. srp 2009

ahoj dočítám vás aspon vidím co mě čeká cien ty tedy tam nechrníš před OPU?,no já taky nebudu ,povalím ráno až,já mám kontrolu ve čtvrtek,tak ráno teprve začínám,chlap je mimo domov já jsem namydlená s tím pícháním měl dorazit ,jak prší tak nedojede z práce

katrin111
22. srp 2009

no jestli mas cukrovku 😀 😀 😀 😀

petra123
22. srp 2009

jo a ještě poslední věc samozdřejmně moje váha važím 70kg a mam 165cm a mam mít podle DR 60kg to jsme měla naposledy v 19 letech od 20 mam 70 + - ale na 60 zhubnout ja si nemyslím že jsem tlusta dupa normal tělo spíše jen bříško a kozy ty váží snad 100kg 😀 no nevím zhazoval tady někdo brutalně??

bobinka1
22. srp 2009

ahoj holky,konečně jsem vás dočetla,j.cien přeji ať ti dopadne OPU co nejlépe 🙂 v pondělí jdu do Polanky na odběry tak jsem zvědavá,kdy si začnu píchat puregon

asmeena
22. srp 2009

ahoj holky, zdravím z Jeseníku, začínáme dovolenkovat. Do práce jdu až 7.9. tak si aspoň odpočinu, doufám.
Vůbec jsem vás nedočítala, pouze příspěvky od cien 😉 , moc ti držím pěsti pro štěstí ať máš hodně krásných vajíček a pak embroušky i na zamražení. 😵

j.cien
22. srp 2009

Asmeenko preji ti krasnou dovolenou ,at si to uzijete 😉 a treba se i stane zazrak... 😉 🙂

Mne je dost blbe,boli mne bricho a stale to nuceni na moceni...mam strach,at to vsechno nedopadne blbe...

katrin111
22. srp 2009

petro ja taky mela hubnout cvicila jsem jedla min a trosku to slo dolu,ale nemyslim si ze problem je ve vaze......dyt je tam prevaha stihlych zen a taky nemuzou otehotnet takze ve vaze to urco neni

bellka
22. srp 2009

Berušky, tak nožky už máme, po pedošce, jak dětskou prdelku. Cien, neboj se, dopadne to dobře a zítra od 7.00 na Tebe budu mocinky myslet a držet pěstičky pro štěstííí. Bobinko, Tobě to taky dobře dopadne. Už je načase, aby se ve Fertimedu začalo dařit, né??? Asmee, pěknou a hlavně odpočinkovou dovolenou. Přeju všem dobrou nocku a krásné sníky, berušky🙂

bellka
22. srp 2009

Capenko, to píchání zvládneš, neboj. Ono to nic není🙂

beruska81
23. srp 2009

krasnou nedeli vam preju,i kdyz pocasi je dost hnusne a to mame jit dneska na odpust do kravar,tak snad se to umoudri.nejak nemuzu spat,cienko myslim na tebe a moc drzim palecky.

kasa
23. srp 2009

Dobré ráno všem 😀

bellka
23. srp 2009

Dobré ranko a krásnou neděličku, berušky. Beruško, to počasí se určitě ještě vybere, Kasi ahoj🙂 Cien, Tobě držím pěstičky, ať je tam to veledůležité vajuško, ze kterého bude to vytoužené mimuško🙂

kasa
23. srp 2009

Ahojki ,já jsem se byla čera podívat za kamarádkou co má 3 letého chlapečka a 2,5 měsiční holčičku,taky Simonku.
A takové háro co má její malá jsem ještě neviděla,už ji dokonce museli stříhat ofinku.Harry šoumen je proti ni nic. 😀 ,ale úžasná,tak dufám,že jsem se nakazila. 🙂 Co dneska podnikáš?Vidím ,že včera jste tu pekli.

bellka
23. srp 2009

Dneska mám uklízecí den, protože Pavlík má denní a pak mu udělám husu se zelím a knedlem, ať má radost, až večer příjde domů🙂

bellka
23. srp 2009

A co máte v plánu vy?

kasa
23. srp 2009

Já jsem teď ještě u našich,půjdeme s mamkou k babičce do práce na kafčo a pak pojedu domů,Peťa spí po noční a má ještě jednu noční dneska ,tak pak nebudeme asi dělat nic moc.Je vždycky mezi nočníma dost unavený 😀 A tak to s tím úklidem nepřeháněj ,však máš určo pořádek. 🙂

kasa
23. srp 2009

Příští týden si musím skočit zase pro bylinky. 🙂

bellka
23. srp 2009

To znám, já jsem mezi nočníma taky byla vždycky jak pytlem praštěná, ale Pavlíkovi to vůbec nic nedělá, to nechápu. Jejda, to máš asi menší množství těch bylinek, že? Já to měla na cca 3 měsíce, ale bylo toho fakt strašně moc.

bellka
23. srp 2009

Tak Cien už se jistě probudila a má to za sebou, no jsem fakt zvědavá, doufám, že všechno proběhlo hladce🙂

evcaa
23. srp 2009

ahoj milacci tak jsem docetla ufff ted tady natahuju danikovi hraci hracku a ten se chlame i s dudlem v puse blazinek jinak jsem nedosla tak dlouho pac nejak nestiham a kdyz danik spinka tak zas musim neco udelat doma jinak k nam dnes prijde sgra s trojcatama a adriankem na grilovacku spACKAME DO KUPY VSECHNY NAROZENINY A NAROZENI DANIKA
jinac jsme vcera byli u jirkovy babicky autem maly usl o pul pate v autosedacce a spal v ni az do 11 no tak jsem ani nekoupala jen jsem ho spiciho prevlikla a ulozila a pak vstal az v 5 milacek
holky ja uz se tesim na srazik
cienka uz to ma za sebou doufam ze bude mit poradnou urodu 😀 😀 😀 😀
holky mam vas taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak rada 😅 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵

kasa
23. srp 2009

Já mám jejich namíchané balení je tam toho rozhodně míň a ještě jsem se rozdělila s Peťou,řekla mi ,že to může pít i on ,ale já jsem si musela koupit zvlášť ještě kontryhel a smíchat si to.Taky jsem myslela na Cien,holky nebojte pod stromečkem se sejdeme všichni s mimisky na cestě. 🙂

kasa
23. srp 2009

Budu končit a zase se ozvu.Doma mám větší klid. 🙂

kasa
23. srp 2009

EVi vy máte v rodině trojčátka

bellka
23. srp 2009

Evičko ahoj, teda z Tebe čiší úplná pohoda, spokojenost a spousta lásky, to je úžasné. Daník je sluníčko, upřímně závidím a zároveň strašně moc přeju🙂 no nic, přestanu se tady rozplývat a jdu pro droždí, ať můžu udělat ten knedlík🙂

evcaa
23. srp 2009

jj holky jsem v pohode kamaradka si furt stezuje jak je nevyspala atd a to ji tam denodenne chodi pomahat matka jj to je to ze necekala na mimi ale my ktere jsme nemame to stest mit miminko na pockani se k tomu stavime a budeme stavet jinak kasi beli milackove prave ze vy jste slunicka nejvetsi vy jste me se svymi vzkazy do porodky vzdycky rozplakali mam vas rada 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru