Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
23. srp 2009

kasinko ano mame tojicky tri holky od segry z umeleho koukni do alba

bellka
23. srp 2009

Evičko, Ty dupko, teď mám z Tebe husí kůži všude, to je milé🙂 máš naprostou pravdu, že se na to miminko díváme jako na zázrak, protože my víme, že to není jen tak. Mě strašně moc bolí, že nám to pořád nevychází, ale kolikrát si říkám, dokázala bych si toho vážit a vnímat tak jako teď, kdyby to bylo jednoduché? Nedokážu si odpovědět, ale vím jistě, že naše dítě budu milovat nade všechno na světě.

katrin111
23. srp 2009

krasny den preji,dneska je tam krasne.me to tak vyhovuje............taky myslim na martinku uz ma urco po vsem a vse bude ok........bell ja mam taky ten pocit vzdy s evicky hodne z ni sala uplne povzbuzujici energie........... 😉 taky se tesim na srazek a doufam ze se tam vsechny potkame

katrin111
23. srp 2009

jj mas pravdu bell ti co nemuzou mit deti dlouho tak se pak k tomu uplne jinak stavi maji k tomu jiny vztah vice se boji..........nez takova zena co "se jen otre o trenky"a hned je tehotna....................

evcaa
23. srp 2009

jj belinko budes to je vic nez jasne a tohle by si meli uvedomit vsechny ty mrchy ktere kdy ublizili miminku
a ty ser mimiska bokas uz ted v utery snehurka to zvladne uvidis kdyby to slo tak ji pomuzu at se udrzi a s mou vervou a snahou by jsi chodila tehu 2 roky jako slonice 😀 😀 😀 😀

bellka
23. srp 2009

No a už zase roním, OMG. Ještěže nedělám žádné sladké jídlo, bo by bylo slané😉 tak jdu teda uklízet a zase nakouknu, berušky🙂

katrin111
23. srp 2009

ja taky nepúochopim jak nejaka svine muze uplne cerstve miminko zabit nebo ho dat nekam k popelnici a pod...........me to pokazde srdce rve.......dyt to mimco je to nejkrasnejsi na svete cistounke nevinne.........

bellka
23. srp 2009

Katrinko, Tebe taky moc zdravím🙂 jejda, se nějako nemůžu odtrhnout odtud😉 můj Pavlík vždycky říká, že když takové lidi soudí, že by jako soudce měla být žena, která nemůže mít děti, to by jistě byly udíleny ty nejvyšší tresty.

katrin111
23. srp 2009

jj belli to mas pravdu...............

radule82
23. srp 2009

Dobré ránko všem keliškám 😉

bellka
23. srp 2009

Prý ranko, Radulkooo😉 přeju Ti krásný den🙂 tak a už fakt jdu, protože s takovou neudělám nic, ale zase příjdu🙂

radule82
23. srp 2009

Belli, kam spěcháš 😎 😀 Kde je ten tvůj nedělní ramadán 😀 😀 😀 😀

evcaa
23. srp 2009

holky ja se omlouvam ale musela jsem uspat danika potrebuje abych ho drzela za rucicku milacek

jj beli pravda pravdouci a neplakej neni proc ja chodila na rehabky a tam mi poradli at si predstavim ze mam v brisku pokojicek a ten musim vybavit pro miminko ze tam musi byt pekne utulno musi tam svitit hodne slunicka a musi se tam tomu embryjku libit tak jsem pupickovala pokazde co jsem si na to vzpomela tak to taky zkus a zabere to uvidis tak jako u nas 😀 😀 😀 😀

evcaa
23. srp 2009

nic prdelky ja se loucim jdu posnidat a pak jdem ke kamaradce a odpo grilovacka snad jeste nakouknu po koupani paaaa milanci moji

beruska81
23. srp 2009

holky tak počasí se umoudřilo a vypadá, že bude pěkně, takže my za chvíli vyrážíme na kolotoče, cien doufám, že máš pěknou úrodičku, odpo nakouknu

j.cien
23. srp 2009

Tak se hlasim pomOPU kocenky moje 🙂 tak z te mega urodicky je nakónec 6 pouzitelnych vajicek,pak 4byly nezrale..coz je skoro pulka..tak me hned napada,jestli to Kajik fakt zbytecne neuspisil...ale to uz je marne.
Proste 6jajec mam,zadnych 18....ale presne tolik jsem si rano tipla,ze bude 😉
V utery 10.15mame prijet na pripadny Etik...

Holky volala jste tam prubezne nektera,jak se dari embrouskum..nebo se to nedela??Zapomnela jsem se zeptat....byla se mnou holka 33 z Ov,treti pokus..vsechny u Kajika,pokazde vcetne KETu...chjo,oba jsou zdravi..to je v prdeli ☹ tak snad do tretice se ji podari 😉

Holky jste zlaticka,ze jste na mne myslely,moc dekuji a peknou nedeli vsem 🙂

bellka
23. srp 2009

Cien, no konečně, si tady můžeme ukousat nehtíky😉 tak 6 vajušek, to je dobré, tak tfujtfujtfuj, ať je tam ten pravý bojovníček, ani nevíš, jak moc Ti to přeju🙂 já tam nikdy nevolala, ani mi to neřekli, že bych mohla, stejně tam za 48 hodin jedeš a pak každý den, když je PK. Beruško, vidíš, že se počasí umoudřilo, si užijte kolotočování😉

kasa
23. srp 2009

Tak už jsem konečně doma a mám tu klideček.U našich mě furt u počítače prudil taťka.A ptal se jak dlouho tam budu ještě sedět. 😀 On nechápe,že se tu dokážeme bavit i celé hodiny.A přitom nepotřeboval nic tak důležitého,protože se díval na fotbal,a chlapi 2 věci najednou nestihají. 😀 😀 😀 😀

kasa
23. srp 2009

Tak to určo vyjde Cien neboj,hlavně si to teď užívej a vůbec nemysli na to jestli to vyjde nebo ne.Musíš myslet pozitivně to je základ úspěchů.A víš ,že jsem Vám říkala,že na srazu kolem vánoc už budeme mít mimiska v bříšku všichni,a když tomu budeme věřit tak to prostě vyjde.Jak psala Evča.
Evi ani jsem si pořádně tu fotečku těch neteří nikdy předtím neprohlížela.Takže u Vás už to máte nacvičené jak se dají zvládat trojčátka,to je super.
Tak si tu oslavu užijte.
Belli a posílám i tobě hodně sluníčka ,ktere Vás bude holky teďka s broučky opatrovat,tak aby vše bylo v pořádku a byli jste jako první z nás čekatelek těhu.Belli si to zaslouží už za všech nejvíc,a ta by pak opravdu měla být těhu aspoň 2 roky aby si ten krásný pocit užila. 🙂 🙂 🙂 .
Takže pohodička,sluníčko a dobrá nálada to je návod na úspěch.To píšu ,hlavně pro našeho tragéda.Prosím Cien ,žádné negativní myšlenky,a volání a posléze předčasné testování,to vše si myslím má vliv na úspěch. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Vidíš jak se sluníčko usmívá,tak se musíš usmívat i ty.

kasa
23. srp 2009

Beruško tak si ty kolotoče pěkně užijte. 😀

radule82
23. srp 2009

Ahooooj Cien, tak už jsi napsala.. jsem pořád na tebe myslela, 6 vaješek - tam určitě bude aspon jeden bojovníček, který se popere!!! Ted už všechno hod za hlavu a opravdu jen pozitivní náladička!!! 😉 A hlavně opravdu hodně pij!

Cien, já tam volala hned druhý den, pač jsem byla netrpělivá, laborantka mi řekla, jak jsem na tom, ale nic podrobného to nebylo.. ale mě to nedalo 🙂

radule82
23. srp 2009

TAk jsem ted hodila ražničí do trouby 🙂 takže budem obědvat až u formulek 🙂

Cien a kdo ti dělal OPU? Bylo to bez komplikací?

kasa
23. srp 2009

Jé ražniči to už jsem dlouho neměla,tak dneska bych zas přišla na oběd k vám já.My máme dneska ještě to kuře,chtěla jsem udělat ryby,a že kuře dojí Peťa přes týden ,ale Peťa říkal ať nic nedělám,že kuře bylo výborné,a že mu nevadí ,mít ho 2 dny po sobě.Tak mám dneska klideček. 😀

bellka
23. srp 2009

Jé, ražničí jsme taky už hrozně dlouho neměli🙂 se mi ten knedlík nějako vzteká v tom hrnci, OMG😉 už se těším na večer, až přijede Pavlík a dáme si do nosu🙂

kasa
23. srp 2009

No Belli ty tu husu budeš mít asi taky výbornou.Víš ,že jsem husu ještě nikdy neměla,asi si ji někdy koupím,a pak si napíšu o receptík,nějaký dobrý.

bellka
23. srp 2009

Kasi, no my měli husu naposledy asi před 5-ti lety, to bylo naposledy, co jsme je chovali, od té doby jsme chovali krůty. Letos krůty nejsou, tak máme zase husy😉 ale je to úplně jiné pochutnáníčko, když si to vychováme sami doma, je to hodně poznat.

kasa
23. srp 2009

To věřím,já bych je ,akorát nemohla zabít,protože jak se znám tak by všechny zvířata měli jméno a to už pak nějak nejde na talíř.Však to znáš.Však jak mi vždycky někdo řekne kdy bude Pišky na smetaně,tak se mi úplně převrátí žaludek.Takže já si raději tu husičku nebo krůtu ,kterou jsem taky ještě neměla raději koupím.Já vím,asi je to o zvyku,třeba ,kdybych měla takovou farmu jako vy ,tak bych si na to zvykla.Jinak musíme se zase někdy domluvit na kávičku nebo nějaký drink.Třeba zase mojitko.Tedy to nealko.Taky nemusím moc alko,ikdyž neřídím.Tak třeba až někdy pojedeš směr Polanka,tak se ozvi a můžem něco podniknout. 😀

beruska81
23. srp 2009

ahoj holky tak jsme z kolotočů už doma, teda u našich, bylo fajn, né moc lidí, prajzáci byli na obědě, takže se to dalo. Malý je drak, chtěl snad na všechny kolotoče, ale dovolila jsem mu samozřejmě všechny dětské, pak tam byla obří nafukovací skluzavka, tak tam musel být hned dvakrát, pak housenkovou, elektrické auta a nakonec gondoly, ale ty jely celou dobu pozpátku, jsem myslela, že se pozvracím a on v pohodě. Výsledek je útrata 2.000,-za 2 hodinky zábavy, no ale co bychom pro něho neudělali 🙂
cienko tak pěkná úrodička, uvidíš, že všechno dobře dopadne a ty budeš taky za chvíli utrácet penízky za kolotoče 😉
mějte se, já jdu pokecat s našima a na kafčo, pá

radule82
23. srp 2009

Ahoj Berus, tak to je frkot 🙂 jen to hvízdne a korunky jsou fuč 🙂

kasa
23. srp 2009

Ahoj Beruš to je dneska mazec s těmi cenami,když si člověk vzpomene,jak jsme chodívali jako malí na kolotoče a jedna jízda byla do 10kč. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru