Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
29. srp 2009

Martínko, den ET se nepočítá, tak bys měla jít ve čtvrtek. Petro, já nemám vejcovody, kamarádka asi nemá vaječníky.

kasa
29. srp 2009

Tak jsem právě odprovodila ke dveřím Peťu,šel na odpolední a už jsem sama.Holky nebojte jednou se dočkáme všichni a jako první je teď na řadě Cien,ta tu vlnu rozjede jen ýt v klídku.
Peti je to malá pravděpodobnost,ale neboj nám se to povede,taky mě čeká 1 inseminace.
No nic půjdu trošku uklidit a pak se budu asi flákat,v takovém počasí se moc podnikat nedá. 🙂

petra123
29. srp 2009

bellko ji vybrali celou kromě dělohy pač měla mimoděložní těhu a jak ji brali jeden tak zjistili že ten druhy je shnily prostě shnil tak na to přišli za 5min. 12 bo by to dopadlo možna tragedii ale museli ji sebrat vše a pak ji to řekli ale nakonec o pár let později se vdala a počkala si hold 10let na toho praveho a na tu pravou darkyni a vyšlo to

j.cien
29. srp 2009

Diky Belli,urco zajdu!!Chtela jsem jit na HCG v patek,tak pujdu o den driv..to uz je fuk a vidis,ona mela uz 10 HCGten 7.den...takze to odpovida..ze uz to v krvi musi byt 😉

🙂

bellka
29. srp 2009

Cien, já to právě taky tak teď chtěla udělat, sakra, kdyby člověk tyhle informace měl hned, no sněhurka to nezvládla, ale hlídat by to měli v CARech, prevíti. Já o tom dokonce teď nedávno četla, že to v nějakém CARu doporučují, ale to je snad jediný u nás.

bellka
29. srp 2009

Petro, tak to měla štěstí v neštěstí, ale při pohledu na toho maličkého se jistě na všechny bolístky, které tomu předcházely, rychle zapomene🙂

petra123
29. srp 2009

j.cein neboj to se povede a hned dvojčátka mocinky ti to přeji jen odpočívej a drž se a neboj bude to pozitivní 😉

kasa
29. srp 2009

Já myslím ,že Belli by z fleku mohla nastoupit jako sestřička v Caru,to bychom s jejími vědomostmi a radami byli těhu hnedka všechny,a neboj Belli tebe čeká ten tvůj brouček hnedka na jaře ,při první minimálce,a ještě jak teď zjistíš ,že je opravdu zakopaný pas v tom imunu tak to půjde jako po másle a příští vánoce už strávite ve 3.To bude totiž ten nejhezčí vánoční dáreček příštích vánoc.Vy dva u stromečku a pod ním mimi v kolébce.Uplně si to dovedu představit a ten nahoře to vidí,včera jsme mu přece domluvili ne. 🙂

bellka
29. srp 2009

Kasi, to by bylo super, sice jsem nohama pevně na zemi, ale pravda je, že pořád věřím, že budeme mít mimuško🙂 však jsem jim včera říkala, že můžu dělat v CARu, ale myslím, že se mnou by moc spokojení nebyli, bo já bych všem říkala pravdu.

j.cien
29. srp 2009

Bellinko tebe bych chtela v CAR a klidne na samotny ET!!!!Misto Sobca,co nam ani neodpovedel na dobry den...fakt celou dobu ani neceknul..byly jsme tam 3 a on se mlcky presunoval od jednech roztazenych noh k dalsim...

abig
29. srp 2009

j.cien: tak to máš pravdu, a to mě dělala ET Koutná ... chovala se jako bych tam ani nebyla, byla jsem tam sama, ony se zvedly a odešly a nechaly mě tam být, bez jediného slova ..... no vlastně kecám, Koutná řekla hodně štěstí, ty slova nesnáším ....

Taky jsem byla tak rozhozená, že jsem furt měla dojem, že mi tam ty moje bublinky nedali. Furt mě držel ten pocit, jak mám vědět, že tam jsou ...

kasa
29. srp 2009

To by nebylo super to se stane.Já v to věřím. 😀
Cien je to trošku smutné ,že při tom kolik jim tam člověk nechá penízku,že neumí pomalu ani pozdravit,ale teď na to kašli,hlavně aby to vyšlo. 😀

bellka
29. srp 2009

Cien, jsem Ti říkala, že to tak proběhne, je to arogantní blbec, ale Ty už na něho nemysli, dneska už se Ti bublinky zabydlují, já tomu fakt věřím, Martinko🙂 Abig, ale aspoň Ti popřála hodně štěstí, Sobek se chová, jako bys byla kráva, která chce oplodnit.

j.cien
29. srp 2009

To bylo fakt srandovni...jak zkoncil a vstal,tak rikam dekuji....a on jen prosim 😀 😀 strsne se mi chtelo smat...takova absurdni situace pri vkladani zivota...

kasa
29. srp 2009

Holky netrapte se tím jak se chovají,však na každého jednou dojde.Hlavní je ,že se brzy dočkáme svých broučku. 😀

kasa
29. srp 2009

Cien už se tím netrap a jen hezky lež a pupíčkuj. 😀

j.cien
29. srp 2009

Jj Bell,prave ze jsem vedela,ze on u toho mlci..tak mi to bylo strasne smesne...a pak ta pani vedle,takovy prirodni typ...chachula jak od orangutana...a ja pri vkladani milacku musela v sobe dusit zachvat smichu...no tragedka 😀 😀 😀

bellka
29. srp 2009

Šmankote, to ještě existuje, přírodní chachula? Kasi, tohle mě určitě netrápí, jsme s Cien uvažovaly, proč vstupní pohovory dělá jenom Sobek, tak jsme přišly na to, že testuje páry, kolik z nich kápne, měla bych mu poslat mail, ať si přečte, co si o něm pacientky myslí😀

j.cien
29. srp 2009

😀 😀 jj.ta pani byla imulzem pro muj utek po ET 😀 😀 ne ta jeji chachula 😀 ale ty reci!!!Celou dobu se pohorsovala,jak je to cele proti prirode a CHEMICKE!!Sem si rikala...tak co tu babo sakra delas...doma ma 1.5let holcicku...a potrebuje pro ni proste vcas toho sourozence a proboha-snad se mi nechytnou vsechny 3!!!!
No kdybych tam zustala s ni na noc,tak bych sla sedet za vrazdu 😀 😀

kasa
29. srp 2009

No to by se asi divil Sobek jeden.No to taky Cien takový lidi nechápu. 😀

petra123
29. srp 2009

belko j to máš pravdu se to asi i ždímačka na prachy bo se nas zeptal co jsme ochotni obětovat a my odpověděli co budem moct a on odpověděl VŠE a ja vhlavě řekla jo vše ale mít na to ☹tak asi poznal že vše je OK tak asi vzal na milost a a udělal nam hned IUI a pak mě chce dát uspat na to hyster....něco takového ale na to půjdu až tak listopadu bo mi končí smlouva v říjnu a nemůžu jít na nemocenskou tak raději ještě půjdu na IUI několikrat a pak uspat ☹

verca777
29. srp 2009

zdravim vas,,,,marto ty 😀 😀 😀 se tady smeju furt te chechuli,,, 😀 😀 to muselo byt když si to videla až k sobe na lužko 😀 😀

verca777
29. srp 2009

ahoj petro,,,ja byla ted na tu hystero....a v klidu mela jsem jen ten den dovolenou a na druhy den sem šla do prace,,sice mi chteli davat 2 tydny nemocenskou,,,ale ja to odmitla a šla hned na druhy den d prace,,takže se toho nemusiš bat

kasa
29. srp 2009

Já to taky podnikla jen s 3 dny volna.vyšlo mi to na pátek a ktomu sobota,neděle a v pondělí jsem šla do práce,a to dělám fyzicky náročnou práci. 🙂

j.cien
29. srp 2009

Cus Verco 🙂 ze taky konecne vlezes k nam 😎 a chachula je pojem od Bellinky,taky jsem se tomu strasne chlamala... 😀

verca777
29. srp 2009

no kaso ja taky makam,,,težce fizicky,přetěžce 😀 😀 ,ne važne dělam težkou praci ale v poho jsem to zvladla na druhy den

hnedoocka23
29. srp 2009

ahoj holky,jdu Vás jenom pozdravit,žju 😀 ...snad je už tady další těhulka nebo nějaké na obzoru.... 😉 mějte se hezky......my tedkom doma máme snažící období....pápá všechny zdravím a všem držím palečky.... 😵

j.cien
29. srp 2009

Ahojky Ocko,tak hodne stesticka a treba se zadari!!! 🙂

verca777
29. srp 2009

🙂 ahoj očko))))takže snažíte se pěkně doma 😉 tak to ma byt))))se divam jak marta nastoupila na et tak se tady objevujeme všechny stare domací))))) držím palečky 🙂

petra123
29. srp 2009

pravě proto že dělam ve fabrice stojím na nohach 8h a chodím kolem stroje je to někdy hodně naročné ale pokud je to tak jak píšete super to mam radost že nemusím si brát zbytečně nemoceskou 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru