Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
29. srp 2009

jo doma se pěkně snažíme.... 😉 je to lepší než lítat po doktorech..žádný stres....a nic na povel...

J.cien má ET?Tak hodně štěstí,at se bobek/bobci zahryznou....... 🙂
nemám holky přehled,takže kdo má ještě ET držím palce....papá všem

verca777
29. srp 2009

neboj peti,,ja stojim taky 8 hodin na nohach,,denne se nataham tak v bednach 200 kilo masa,,,a přežila sem,,,takže v poho

j.cien
29. srp 2009

Ocko dik a chapu te 😉 ..hodne jsem ted procitala vse kolem tveho IVF...tak jsem na tebe ted hodne myslela 😉

Holky jsem cela polamana...jdu zmenit polohu a asi vytuhnu...to ten Utros...to je mazec 😎

verca777
29. srp 2009

běž marto,,,to je z toho ultroše,,pa

kasa
29. srp 2009

Marťo ty odpočívej.
Ahoj Očko to je super ,že jsi tu,zrovna včera jsem na tebe myslela ,jak se ti asi daří.A co nového.Taky tu u počítače dlouho nevydržím ,máme ho blbě umístěny,protože máme stůl kde jsou šuplíky z obou stran a uprostřed místo na nohy,ale monitor,protože je velký je na kraji stolu a sešikma,tak tu musí být člověk celý pokřivený,ale Peťa se ho nechce za žádnou cenu vzdát,má k němu srdeční záležitost.Prý raději koupíme nový monitor ať nezabírá tolik místa a můžeme ho mít před sebou,ale to tak brzy nebude,protože teď je vydání ve ferťasu.
Stůl y vyšel levněji a už tu mohl být.No ale chlapi znáte to,má tu svoje šuplíčky a těch se prostě nevzdá. 😀 Jdu se zase natáhnout.

kasa
29. srp 2009

Kde jste všichni? 😀

petra123
29. srp 2009

tu dívám se na miminka a těším se jak budu mít svoje už konečně aspon jedno ☹

kasa
29. srp 2009

Peti neboj dočkáme se.Taky jsem teď koukala na mimi.Jsou nádherné. 😀
Už se těším až se dočkáme taky broučka.

kasa
29. srp 2009

Já jdu na inseminaci asi 9.9.2009,ale přesný termín se dovím 7.9 tak uvidíme co mi řeknou,ale doufám,že to vyjde na středu na Polanku. 😀

kasa
29. srp 2009

Teď skončil film ,dobře jsem se pobavila ,ten Tomáš Holý opravdu neměl konkurence.Byla ho škoda.

petra123
29. srp 2009

jj taky jsem se na něj dívala je ho škoda jako malý byl super 🙂

jj dočkáme doufám že brzy 😉 a mě dělili inseminaci 17DC tak uvidíš v pondělí to bude tyden tak počkat do pátku na test a uvidí se a doufám že tam jsou dvě a mimi v bříšku bo už ani nechodím ven abych nezhřešila tak se držím doma poctivě beru utroš a dívam na telku ještě že jsem měla 14 dní dovolené ale inseminaci mi dělali druhy tyden dovolené tak jsme měla klidek ale ted tyden odpolední ale domluvím se s kolegyní že tahat bude za mě bedínky a tak a doufám že v pátek poletíme s mojim na krev do POlanky a hned napsat nemocenskou a budu doma konečněěěěěěě už se nemůžu dočkat 😀

petra123
29. srp 2009

pač víš jak začína ulice a hodně dalších serialů a doma na zimu a na vanoce mít klid si nakoupit darečky hlavně mimiskovi a pak rodince ale pro mě bude nějvětší dárek mimi v bříšku pod srdíčkem že bude zdravé a bude se na nas těšit jako my na něj 😲 🙂

radule82
29. srp 2009

Tak jsem zpátky 🙂

j.cien
29. srp 2009

Tak jaka byla grilovacka 😉 ,co jste papali?

petra123
29. srp 2009

dneska jse dalo někde grilovat u nas pomalu cely den pršelo ted už je klídek ale pod mrakem včera jsme chystali dřevo na zimu ale nepřikrili tak zítra musí vyschnout doufám že bude už pěkně a můj jede na dvě noci na služební cestu tak jak přijede tak to přikryje at máme na zimu čím topit v krbíčku 😀

radule82
29. srp 2009

cien tak nakonec jsme zustali doma 🙂 takze mamca udelala masko na sporaku, ale i tak bylo fajn 🙂 tak snad bude jeste v zari pekne, abychom tu nasi zahradku mohli zazimovat 🙂

j.cien
29. srp 2009

jj,pozorovala jsem sousedy,jak se tu trapili v desti..meli asi naplanovanou akci..to si clovek pocasi neobjedna...
Mam depku,ze se valim cely den doma....zitra uz rozhodne vylezu ven!!Povalovacka neni pro mne...to mne nici,cumet na bednu me nebavi,cist uz nemam co..tak zitra jdu urco do lesa na hribky 😀

Radulko a kdy mas Ketik? 😉

j.cien
29. srp 2009

Radulko nebo jsem to zas popletla...?Ale mam pocit,ze jsem se s Belinkou bavili ,ze mas snehurku taky...

radule82
29. srp 2009

Cien, pujdu na něj v září... 🙂 ted čekám každým dnem MS a pak mám přijít na kontrolu do fertasu 10-13 den, takzže počítám že termín bude cca 3 týden v září 🙂 Mám dva zmražáčky 🙂

j.cien
29. srp 2009

Jj,tak jsem to nepoprčila 😉 takze to je co by dup 🙂 ted jsem na jinem tematu cetla o 2holkach,co maji deti prave z Ketu 😉 to by bylo supr!!! 🙂

radule82
29. srp 2009

Cien, já taky četla asi před dvěmi týdny někde na jiném tématu a byla tam jedná těhule vedle druhé z Ketu ....

bellka
29. srp 2009

Radul ahoj, tak masíko bylo nakonec doma? Ale hlavně, že chutnalo😉 je fakt hodně těhulek z KETíku a budu držet palušky, ať jsi další. Cien, jj, ten Utrouš je prevít, chtělo se mi po něm spát, tak pěkně odpočívej.

petra123
29. srp 2009

taky jsem byla a jsem někdy unavena stoho utrgestanu ale měla jsem strach že to bude horší ale dá se snést 🙂

petra123
29. srp 2009

holky mam jednu otaku kdy se zavrtáva mimoušek v děloze po oplodnění nebo IUI??do tydne??

asmeena
29. srp 2009

ahoj holky, nestíhám vás dočíst, jste nějak moc ukecané.
Dodatečně všechno nej nej Kaczce k narozeninám - ať už se u tebe v bříšku co nejdříve taky zavrtá malý neposeda 😵

Cien: nestihla jsem dočítat, máš zmrzlíky?

asmeena
29. srp 2009

Kaczi: ještě jsme se z dovolené nevrátili, teda vrátili, ale jenom napůl. Jsme u rodičů v Jeseníku. Jižní Moravu jsme projezdili a ten týde to docela stačilo. Do Ostravy pojedeme až ve středu, ještě chceme porelaxovat u rodičů a nechat se opečovávat. 😀

capenka
29. srp 2009

ahoj holky takže OPU je v pondělí takže dnes už byl Pregnyl ,v pondělí na 6 hodin tam ,první zaplatit,a v 6,30 hod,teprve se začne něco dít však to znáte,
cien chrněli jsi tam po Ket ?

asmeena
29. srp 2009

capenko: nějak se mi to všechno plete, ty máš 1.IVF? Držím pěstičky, ať je co nejvíc kvalitních vajíček.

radule82
29. srp 2009

Capenko, paráda!!! to bude tooolik těhulek do vánoc 🙂)))) Budu držet pěsti, ať jsou jen kvalitní vajucha! 🙂))

radule82
29. srp 2009

Asmee, takže si pěkně užíváš dovolené 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru