Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
3. zář 2009

Pokud to budu chtít znocva zkusit tak jdu do reprofitu už jsem se rozhodla.

bellka
3. zář 2009

Cien, teda Ty se nezdáš. Peníze nemám, ženicha už doma máš a mimuška v bříšku. A vypadalas tak nenáročně😀 beruška, zítra budu vědět definitivní služby, tak hned dám vědět, ale jestli budu mít aspoň ten jediný den volno, tak přijedu, i kdyby čert na koze rajtoval😉 Roni ahoj🙂

j.cien
3. zář 2009

Jj Asmen,je to tam samy traged 😉 a uprimne,pokud tam tomu rikaji pozitivni diskuse...tak tam nikdo nikdy neotehotni,pac jsou vsecky plne vzteku...nechapu....
A cele to vzniklo tak,ze jsem tam zdravila Lariinku a nekdo se me ptal,cim stimuluji a proc.Tak jsem napsala ,ze Puregonem,pac jsou po nem kvalitnejsi embryjka.
A svete div se,vsichni se strasne nastvali,jak jim tam znevazuji jeji lekare,pac ti tvrdi,ze rozdil je jen cene a zpusobu aplikace....no do nebe volajici nesmysl a tak me tam ted vsichni kritizuji,ac farmaceut,ze jsem uplne blba,ze testuji 5.den Et a jeste si snad myslim,ze je tehu...
Fuj,mam z nich husi skuru 😀 😀 😝

asmeena
3. zář 2009

Ahoj rony, to byl ten dopis, jak chtěli, že máš přijít na vstupní pohovor?

asmeena
3. zář 2009

cien: kašli na ně, hlavně ty buď v psychické i fyzické pohodě. A už se těš na srazík.
Já se na vás holky tak moc těším.
bell: určitě musíš taky přijít, doufám, že ti na ten den vyjde volno.

asmeena
3. zář 2009

evi: dobře si zacvič. Mě to čeká o půl sedmé až budou dávat Ulici, to si zase zarotopedím. Teď si jdu dát meloun.

rona2
autor
3. zář 2009

Ahoj Asmen,jj byl to ten.

j.cien
3. zář 2009

Jj,ja na ne kaslu z vysoka 😎 holt Papani maji svoje mozky..nebo nemaji...ja ti ani nevim 😀 😀 😀

asmeena
3. zář 2009

cien: moc ti držím na zítřejší krev pěstičky pro štěstí.
Loučím se s vámi Kelišky mé drahé, jdu se věnovat drahé polovičce a taky trošku uklízet.

j.cien
3. zář 2009

Belli jj,jsem nenarocna 😉 a uplne blba 🙂 🙂 ale strasne stastna 😀

rona2
autor
3. zář 2009

Doteď nechápu jaké novinky bych se po roce na úvodním pohovoru dověděla,ale že jim to nevadilo 8 měsícu co jsem tam chodila,že jsem nebyla na vstupním pohovoru.

j.cien
3. zář 2009

jeee ..to melo byt Pepani ne Papani 😀 😀 ale srat na to 😀 😀

rona2
autor
3. zář 2009

cien drž se a nenervuj se.

rona2
autor
3. zář 2009

si říkám jací papani. 😀

rona2
autor
3. zář 2009

jéé tak mě napadlo třeba po roce našli naší genetiku a krevní testy!!!! Tak nás uhání. 😀 😀 😀

j.cien
3. zář 2009

Je to divne..ale ono jim to tam visi uz dlouho na dverich,ze kdo jeste neabsolvoval vstupni pohovor,ze tak musi ucinit i zpetne...ale tys uz tam pak asi nebyla,tak proto asi ten dopis trapny...

rona2
autor
3. zář 2009

já už jsem tam nebyla 6 měsíců.

j.cien
3. zář 2009

ten cas tak leti...a uz nechces zkouset IUI Rono ?Nebo jsi jen chtela pauzu? 😉

evcaa
3. zář 2009

som tu ale za chvili mizim pujdu nakrmit danika na zahradfu pac tam jirka ryje dela novY zahon mam ale zahradnika co a kouknete sem
http://www.youtube.com/user/MultiSpeed007

bellka
3. zář 2009

Cien, pokud si najedeš na vývoj miminka den po dni, tak tam je napsáno, že 10. den po oplodnění je možné mít na testu //, tzn, že vzhledem ke čtyřdenní PK není 6. den pozitivní testík žádnou výjimkou. Nejsem ani lékař, ani farmaceut, ale počítat umím, takže klid, zlato, a pěkně pupíčkuj, ano😉

j.cien
3. zář 2009

No to ja vim!! ale tam je to samy "odbornik" a navzajem se v tech pitomoste utvrzuji....jejich skoda a vsichni se strasne tesi,az se mi to z krve nepotvrdi a budou mit pravdu,ze to byl Pregnyl...no to jsem nezazila takove lidi...
a jeste prudi do IP 😝

bobinka1
3. zář 2009

ahoj holky Rono zrovna teď jak jsem tam byla tak se o tom bavili,vrchní a kajoch a došlo k omylu sestříčka to rozeslala všem co tam byly i před půl rokem,ale měla jen teď aktuálním,no já bych to zase až tak moc neřešila,jsou to taky lidi 😉

j.cien
3. zář 2009

Bobinko ahoj,jak se mas?

bobinka1
3. zář 2009

ahoj jsem nervozní zítra máme OPU,tak jsem zvědavá,byla jsem překvapená ,že mám asi 15folik.,před prvním jsem jich měla asi 8,jen,aby tam něco bylo,jo jdu si přečíst CAR apolinář,chci se zasmát 😉

j.cien
3. zář 2009

Bobi to bys musela cist tak 2 stranky zpet 😝 ale nakaz si naladu 🙂
Neboj,z OPU se rychle vzpamatujes a pobezis dolu zjistit,kolik je jajec 😉 a bude jich hafo a kvalitnich!!!

evcaa
3. zář 2009

Boze vy jste ale zahorkle slepice ja jsem testovala mnohem drive nez po 10 dni a kouknete do alba frajerky co??? 😀 😀 😀 😀 😀
Laskave si zamette pred svym prahem a pak cumte k sousedum husy 😉 😉 😉 😉

sem jim to natrela co marti???? 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
3. zář 2009

jj Evi,asi jim to tam zkopiruju 😀 😀 😀

evcaa
3. zář 2009

to nemusis ja to tam napsala 😕 😕 😕 😕

j.cien
3. zář 2009

Evi pockej,ted se divam,zes jim to tam fakt pridala? 😀 😀 😀 😀 😀 no ty jsi cislo 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru