Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rozi.nka
13. zář 2009

teda holky, mrkla jsem na fotky a jsem vyloženě nasraná že jsem tam taky nebyla 😢
moc vám to všem slušelo, no jen co porodím ať je další sraz jinak se neznám. a opovažte se některá nepřijít 😀

bellka
13. zář 2009

Jejda, jsem se lekla, že jsem jinde, Evička má novou fotku, OMG! Ahoj Evi🙂

evcaa
13. zář 2009

jj ahoj beli omega omega nebo spatny smajlik ?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

radule82
13. zář 2009

Evi koukám, že sis dala novou fotečku 🙂

katrin111
13. zář 2009

kaci domik mi tam kopal ale spis takove ty narazovky a kdyby si dala ruku na bricho tak jak naschval prestane...........evi teda koukam jakou mas krasnou fotecku v pase 😵 taky zdravime danika a tatku 😉

evcaa
13. zář 2009

ty si dej taky barevnou at nevypadas tak smutne nezaslouzis si to jsi slunicko kelisacke NASE 😉

evcaa
13. zář 2009

dekuji za pochvaly mohla jsem tam dat aktualni ale proc bych vas mela nurtit divat se na OVAR hahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀

kacza.b
13. zář 2009

evicko krasna nova fotecka 😉

tchyne se sklada s tchor a svine 😀 😀

katrin111
13. zář 2009

ted to bude se srazikem tezsi rozi uz snad s mimcem ja jeste velryba bude mazec najit vhodne mistecko ke srazeni........

katrin111
13. zář 2009

kaci se tu chlamu tchyni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacza.b
13. zář 2009

katrin to vzdycky rikal muj kamos tak jsem si na to vzpomela 😀

evcaa
13. zář 2009

jjja se taky chlamu dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a kde by ti vyhovovalo

evcaa
13. zář 2009

holky me tu s..e ten menstruacni kalich ja bych do nej nesla fosna je fosna 😀 😀 😀 😀 😀

bellka
13. zář 2009

Evi, v úterý mám noční, tak si teda změním fotečku na veselejší😉 jsem večer cítila Daníkovou vůni, takovou tu miminkovskou, jak jsem ho popusovala🙂 Rozinko, aspoň víš, co Tě s Matýskem čeká🙂

evcaa
13. zář 2009

kurec co delate maly je tak hodny a vy nikde pri nedeli se nic nedela od toho je to nedela beli je beztak na pastve 😀 😀 😀 a co vy ostatni

evcaa
13. zář 2009

ja o vlku a vlk za humny

jj jeste voni milacek a po koupani uplne 😀

katrin111
13. zář 2009

evi ja nevim klido v karvine nebo pak ta pizzrka tam bylo dobre.........ja bych taky do toho kalichu nesla je to des......... 😀

radule82
13. zář 2009

Evi, já jsem taky pro tu samou pizzerku, salonek byl jedinecný! 🙂))

bellka
13. zář 2009

Jj, vlk je tu a kozy a ovce na pastvě😀 bych si ten kalich dala určitě obráceně, zůstanu raději při starém😀 Mě to pořád padááá, OMG!

evcaa
13. zář 2009

holky priznam se ze sem mela strach ze jsem vybrala spatne ze vam bude vadit ze tam neni hudba a tak 😕

radule82
13. zář 2009

Evčo, to v žádném případě!!! Místečko bylo bombastické!!! 😉 😀 😀

katrin111
13. zář 2009

evi to by mi teda vubec nevadilo byt bez hudby lepsi mit klid v klidku si pokecat nez se porad prervavat....hlavne ze to melo vlastni zachod to jsem asi ocenila nejvic 😀 😀 😀 😀 a velke okno to taky super 😀 😀 😀 😀 a prijemna obsluha ne jak ve viktorce.pamatujete holky???to byla katastrofa.............. 😀 😀 😀

evcaa
13. zář 2009

jj holky ja sem taky spokoena bylo bezvadne a katrin ja jsem byla totalne spocena takze to okno jsem ocenila bylo tam vedro jak hrom 😀 😀 😀

evcaa
13. zář 2009

co ta marta co ???? at uz napise jsem napjata jak ksandy 😀 😀 😀

katrin111
13. zář 2009

jj evi a chudaci holky se tam trepalyjak ratlici............marta napise urco nekdy odpoledne....

evcaa
13. zář 2009

holky vsimly jste si toho citatu u rozinky je to pekne a pravdive

bellka
13. zář 2009

Místečko jsi vybrala úplně skvěle, Evi😉 jsem taky napnutá, jak guma v gaťkách, co ta Martinka🙂 jdu škrábat brambory a ohřát masíko, mňammňammňam🙂

evcaa
13. zář 2009

jo no a my horkokrevne se topily v potu 😀 😀 😀

evcaa
13. zář 2009

jj utikej danik opet usl pri cekani na papu ale vrni tak pocitam ze uz dlouho to nepotrva a pujdem bastit

bellka
13. zář 2009

Jaký citát tam má Rozinka? Mě to na mobilu nejde zobrazit jako na PC.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru