Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
14. zář 2009

Marti to je ale pekny ču...k ser na neho na debila je to stejny kreten jako holub proste nemaj radi pacientky kterym se to povede napoprve no jo jsme NELUKRATIVNI zitra zavolej na Hcg a ve stredu se bez ukazat na svou gyndu s tim ze reknes co se odehralo on ti udela opet UTZ a bude tam srdicko to je jasny
slib mi ze to udelas uz tam nejezdi 🤐 🤐

j.cien
14. zář 2009

Evi jsem tak rozhozena,ze mam fakt chut uz tam nejet...mam husi kuzi a klepu se tu pod dekou,musim se dat do kupy a jet do prace ,mam odpoledni.
Luciku on mi tu obrazovku vubec nezapnul...jako byla zapla.ale byla tam nejak raklama,nejake 2ksichty nebo co...a cela tak kontrola trvala asi tak 5minut a pritom po mne v cekarne vubec nikdo nebyl!
Jj.koukla jsem na tvoji bublinku na UZV,je nadherna!!!Asi to bylo u mne neco mene vyrazneho,ze to nedokazal rozlisit,zda gest.vacek nebo "defekt"...ale co jako za defekt muzu mit po IVF proboha v deloze??!!! 😖

evcaa
14. zář 2009

mimnko

j.cien
14. zář 2009

😀 Ja mu dam defekt 😠 😠 😠 myslela jsem,ze se pri ET zavadeji embrya a ne pichle gumy!!!! 😀

evcaa
14. zář 2009

marti uklidni seber ted telefon nzavolej na svou gydu vyloz dr situaci a uvidis ja to udelala stejne a citila jsem se naprosto stejne 😖 😖 😖 😖 😖

luciik
14. zář 2009

Marti, vykašli se na něho. Jak píše Evička, už tam nejezdi, nestojí to zato. Tohle bylo opravdu dooost neprofesionální 😠

j.cien
14. zář 2009

Bylo to strasne divne..lituji,ze Petr nesel se mnou dovitr...mel zrovna telefon...
No nic holky,musim to nejak vydychat....pac informace o tenistce a bezkyni v plnem treninku do 22tt je mi prd platna 😖 nevim,toto fakt nechapu,proc nemluvi o mne,o mych sancich nebo rizicich...fuj,kdyby tak slo vratit to rano a zazit tu kontrolu jinak...nic,jdu se vzchopit,namalovat oblicej a hura mezi pacose 😲 aspon zapomenu na dnesniho Kaju spadleho z asi z Marsu 😝
a to mu rikam,pane doktore,jsem na vas chtela skocit,ze vas libnu...a vy me tak zdeptate 😖 ale srat na neho,uz ani muk...jedu do rachoty,prubezne nakouknu 😉 🙂

monickaku
14. zář 2009

cien jestli chces na techto strankach jsou lekari muzes si snima promluvit treba i o chovani lekare a myslim si ze ti tvuj lekar-ka potvrdi tehotenstvi
http://www.neplodnost.org/forum/post12847.html#...

j.cien
14. zář 2009

Moniko diky,ale ja s nim nikdy nemela problem...jen teda dnes jsem ten jeho pristup nepochopila....myslim si,ze IVF doktor by mel byt i dobry psycholog,pac cele je to hlavne o duvere...a ne mi rict,ze jsem zrala na Diazepam..ktery stejne nemuzu brat 😀 😀 to posral Kostˇa 😀 😀

evcaa
14. zář 2009

marti tak co budes delat dal 😒

abig
14. zář 2009

Ahoj holky, tak se vás snažím dočít ... téda to je novinek ...
j.cien: klideček ... nenaděláš nic, když potkáš debila ....

Taky furt netuším, kdo je Kajík ? Nějak jsem se nedočetla, komu tak říkáte a ani si nevědomuji, že by se tam někdo jmenoval Karel ... tak mě infomujte, koho jste si to tak oblíbily, a teď mu asi přištála po ránu cihla na hlavě ...

evcaa
14. zář 2009

abig je to jaroš 🙂

evcaa
14. zář 2009

jcien IP

abig
14. zář 2009

Jaroš ? To je ale dacan, no je fakt, že mě taky řekl hned ze startu, když jsem mu řekla, že už jsem si odmenstruovala, tak říká no snad jste nečekala úspěch napoprvé ? Pak kouknul do karty a říká, ááá to jste vy ? Tak tomu nerozumím, proč to nevyšlo ... 🙂

Tou cihlou dostal po ránu alespoň dvakrát, jinak nevím, proč vypuští z "huby" něco takového ... dost často nechávají doma empatii ...

evkaa25
14. zář 2009

Ahojky Kelišky 🙂
Často si vás tady čtu i když nepíšu,jelikož jsem taky chodila do Fertimedu.Podstoupila jsem tam svoje druhé neúspěšné IVF.Dr mi říkal,že u mně a manžela nehrozí,že by jsme otěhotněli přirozeně kvůli manžovým špatným spermijkám.No a nakonec se stal přesný opak.Otěhotněli jsme bez IVF naprosto nečekaně.
Mosím reagovat na to co tady píše Cien.To je tedy fakt síla.Mám takový dojem,že to jde ve Fertasu od 10 k 5.Takhle zdeptat člověka,který se jim odevzdá,který jim za to platí nemalé prachy.........To je fakt síla.
A to jak ti řekl,že gratulovat nebude,že zítra nemusí být k čemu,to jedy vrchol.Přitom nemusel říkat nic.Nemusel přece gratulovat,ale chovat se takhle.Nechápu.
Cien,těhotenské testy neukazují // jen tak.Já ji tam ěla prvně taky sotva viditelnou a denně jsem testovala a denně sílila.To taky ukazuje na rostoucí HCG.Být tebou,tak si zajdu za svým gynekologem,co ti k tomu řekne.Určitě ti vezme krev a zjistí jaká je hladina HCG v krvi.Držím palečky,ale podle mně jsi jasná těhule. 🙂

capenka
14. zář 2009

tak na tohle jsem čekala,že cien dáš pozitivní zprávičku ,ty mě nevěříš,ale po tom co ti řekl doktor,nebudu ho nazývat jinak raději,se klepu jako osika,já mám kontrolu v pátek ,popravdě nikam nejedu, stejně nemám žádné příznaky pokud to nedostanu tak jdu ke svému,je fakt jestli ti hodně bolí břicho,utíkej ke svému gyndaři,a čekám zítra HCGv krvi

evcaa
14. zář 2009

martuli a nemuzes jit zase na tu krev tam kde si byla predtim vis ze si to vedela behenm par odin co su napjata jak hrom

monickaku
14. zář 2009

vsichni nejsou stejni ja ho taky zazila 2x jednou byl neprijemny a podruhe byl zase prijemny nemel by se tak chovat spise bych chodila k jinemu nez se na to vykaslat uplne a nejit na ko

hnedoocka23
14. zář 2009

ahoj holky,ve spěchu jdu nakouknout na j.cien..kde ji máme???jak dopadla...??mega hcg a dvě bublinky na UTZ??? 😵 😵 😵 😵

katrin111
14. zář 2009

teprve docitat jdu ale precetla jsem si to od marti a normalne mam dost...........presne tak kaja se zachoval jako nejvetsi bezcitne hovado..................ty vole uplne jsem tedka tady chytla nervy jak se takto muze chovat????

hnedoocka23
14. zář 2009

co to?? 😲

hnedoocka23
14. zář 2009

ten Kája je nenormální??To mi k němu vůbec nesedí.... 😅
J.cien:ty si počkej na HCG a zajdi ke svému gyndaři...držím palečky 😵 😵 😵 ...mizím pracovat,pááááááááá

katrin111
14. zář 2009

a to ze nejaKA PRIBLBLA TENISTKA PILNE TRENOVALA AZ DO 22.TT TAK TO MUZE NAPSAT JEN CHLAP PAC ZENA V TAKOVEM STUPNI TEHOTENSTVI SI MYSLIM ZE ZACINA BYT SOBE NEGRAMOTNA.VSE ZACINA BOLET A VADIT TAK AT NEVYKLADA TAKE PICOVINY

hnedoocka23
14. zář 2009

já osobně znám slečnu,která předcvičovala aerobik do 30tt 😉 a šlo jí to...je to individuální.......papá

j.cien
14. zář 2009

Holky moje,no rekl,co rekl...podle mne to hodne prepalil...nebylo to zrovna profi...ale snad to na dalsi prubeh meho "tehotenstvi" nebude mit vliv...a co se ma stat,to se stejne stane....jen mi tak nejak ubral z moji velke nadeje ...coz me teda mrzi.

Diky holky za podporu,jste zlate.
Treba se jen blbe fakt vyspal...jsme jen lidi,ale tohle jsem na prvni kontrole po IVF necekala.A pry jestli je to uspech-tak JEJICH,ne muj...no jsme tam jen jako kus s poradovym cislem a sumou na zaplaceni...coz je smutne,mit takovz dojem 😒

katrin111
14. zář 2009

marti je to hnus fakt jsem uplne vytzocena takova pece za tezke prachy..................fakt byt tebou tak urco zajdu zitra ke svenu gyndari....tak jsem to udelala ja.............a kdy mas zase prijit do polany???

katrin111
14. zář 2009

ocko tak to kolobouk dolu pac ja uz jsem uplne dobita............. 😀

j.cien
14. zář 2009

Ale jo,ja to chapu,ze jestli je nekdo profi sportovec a ma 2fazovy trenink a otehotni prirozene,tak pokracuje normalne v cinnosti,na kterou je jeho telo zvykle....to je v poho.Ale proc to rika mne?!Nejsem profi sportovec,jsem po IVf a nelezim v posteli a nepozoruji se...ba naopak,normalne funguji,chodim do prace,litam se psem po lese...

katrin111
14. zář 2009

to jo to mas pravdu..................a kdy mas jit do polany????

j.cien
14. zář 2009

Kontrolu rikal,at se objednam na pristi tyden...ze je mu ulne jedno kdy,jestli po nebo ST nebo Pa....a to jsemmu verila,ze je mu to UPLNE jedno 😠 tak jsem se objednala na ST v 7.45

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru