Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
14. zář 2009

jj je to kvuli ni neskutecne nam rozhodila uplne vsechno a tak to bylo uzasne po porodu az do minuleho tydne jirka uz treti den chodi spat bud pozdeji nebo drive nez ja a to nikdy nebylo tak jsem mu rekla ze jestli se chce chovat takhle tak by bylo mozna lepsi to ukoncit ☹

kacza.b
14. zář 2009

evco neblbni,to se casem srovna. ukoncovat to by bylo hodne smutne 😢

kacza.b
14. zář 2009

rozi.nko teda pekne jsi se rozjela 😉 a cajik s malinovniku je moc dobry,ja uz jsem ho taky pila u tehotne kamosky

rozi.nka
14. zář 2009

evi u nás to bylo jednu dobu taky takové, Kuba vysedával do jedné rána na netu, všecko na pytel tak jsem mu na rovinu řekla, že buď se vzpamatuje nebo ho sbalím a může jít, že si s malým sami vystačíme a v momentě byly líbánky. dokonce se od té doby ani nehádáme 🙂
takže u vás to bude taky tak, jen ho nech vychladnout nebo si o tom promluvte co ho trápí 🙂

rozi.nka
14. zář 2009

kaczi jj, preventivně jsem si tam dala lžičku cukru aby to se mnou hned nešvihlo a je dobrý 🙂
takový kontryhel to je blivajz, tam ani cukr nepomohl 😀

rozi.nka
14. zář 2009

tak už jsem ho vypila, jsem spocená jak myš 🙄 😀 ode dneška pěkně třikrát denně, tož su zvědavá na účinek 😉

evcaa
14. zář 2009

rozi trapi ho to ze jsem pohadana s jeho matkou

a cajik sem pila a ucinek nevim pac danik nechtel ven 😀

evcaa
14. zář 2009

jj karin bylo by to smutne ale me tohle ubiji ☹

rozi.nka
14. zář 2009

tak proč je nedobrý vůči tobě když si začla ona, kdyby se chovala tak jak má ani jste se nemusely pohádat. chápu, že jste pro něho obě důležité ale musí si uvědomit co se vlastně stalo a proč jste se pohádaly 😕
ale bude to určo dobré, jen to chce čas 😉

asmeena
14. zář 2009

cien: není co napsat, holky už všechno napsaly. Když mi to volala spasinka, tak mě z toho bylo docela šoufl a naskočila mi husí kůže. Možná, že Jaroše uzemňuje Sobek, aby neměl takový lidský přístup a bral to možná spíš po stránce finanční a né lidské. Vždyť nedávno ti přeji Jaroš říkal, že když budeš chtít do Reprofitu, tak sám osobně zavolá Machačovi a domluví ti to. Teď už možná otočil a bude se chovat jinak 😲
Jsem ráda, že už tam nejdu a příští týden budu mít první zkušenost z Reprofitu.

evi: doufám, že budete s Jirkou co nejdřív v pohodě. Však nežijete s tchýní, ale spolu a pro sebe.

rozi: na co je malinovník?

j.cien
14. zář 2009

Evicko to me mrzi..ze je doma kvulti tchorovi dusno...ach jo,sama to znam..bojovala jsem s tim prvni 2 roky,co jsme spolu byli...dnes je to tak,ze se prejeme akorat telefonicky k narozeninam,ja tam nechodim vubec,ona k nam take ne.Je to radikalni reseni,to ti teda vubec nedoporucuji..neni to normalni..ale u nas to jinak neslo.
Dej tomu cas,ale nenech ten problem "tise hnisat",to si radeji promluvte zavcasu,nejhorsi je pak nekomunikovat mezi sebou...

A maminku moc pozdravuj,je uzasna a moc ji dekuji za povzbuzeni!

asmeena
14. zář 2009

cien: jsi v práci? Už jsi z toho ranního šoku trošku lepší? Rozebralo tě to v práci?

j.cien
14. zář 2009

Asmenko preji ti v Reprofitu okamzity uspech!!mas k tomu vsechny predpoklady-jsi OK,zadna endoska,bude to rychlovka 😉 a budes nase pristi tehule na sraziku 🙂

rozi.nka
14. zář 2009

asmee je to na ulehčení porodu nebo tak něco, já snad ani pořádně nevím 😅 😀
prokrvuje se tím děloha a porodní cesty a lépe se připravují na porod 🙂

j.cien
14. zář 2009

JJ ,As.jsem v praci..je to tak lepsi..sice dnes zahul,az ted je volneji..je po vyplatach ,tak je to hned poznat a uz zacinaji chodit i chrchlaci...coz me teda srdi 😠

evcaa
14. zář 2009

martinko dekuji za podporu a vubec vam vsem keliskam jste moje miminka uzasne dekuji 😀 😀

evcaa
14. zář 2009

marti skovej se dozadu nejde to???

asmeena
14. zář 2009

cien: tak ty chrchláky ti teda nezávidím, ale až ti potvrdí těhu, tak půjdeš na nemocenskou a budeš si doma užívat v klidu těhulkování a budeš chodit ke svému gyndaři a nenecháš se více rozhodit. Ty jsi ten poslední člověk, který si takové chování zaslouží. 😵

asmeena
14. zář 2009

děvčátka, nachvilku se musím odmlčet. Přišla jsem teď z práce, tak jsem hned letěla na koníka, ale teď už musím jít dělat polévečku na zítřejší obídek. 😉

j.cien
14. zář 2009

Evi nejde,jsme tu ted uz jen 2..ale na zitra zalezu a nevylezu 😉 🙂 pred tema hnusakama,co na mne demonstrativne kaslou..pred tema couvam ,co to jde 😀 a jde to tak o metr 😀 coz je mi stejne prd platne 😀 😀

j.cien
14. zář 2009

jj,jestli mi potvrdi tehu 😉 tak jdu hned na PN 🙂 a uz jsem se rozhodla a basta 😠 ale jestli mi potvrdi DEFEKT 😠 tak jsem v prdeli na samem dne 😠

asmeena
14. zář 2009

cien: vezmi si respirátor 😀
A moc děkuji za podporu. Doufám, že to bude v Reprofitu pozitivnější, aspoň by mi stačilo, kdyby byly ty testy pozitivnější. 😀 A taky jsem zvědavá jestli mi udělají tu minimální stimulaci, ale to nebudu předbíhat, nejprve příští týden ve středu pohovor. 😉

asmeena
14. zář 2009

cien: ser na defekt, možná se tomu tak jen teď nově ve Fertimedu říká mimiškům 😀 Ale opravdu mě zarazilo Kájošovo chování, to bych od něj nečekala. Ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat a to jsem nemusela naštěstí zažít na vlastní kůži. Nějak podobně jsem byla vyšokovaná, když mi před prvním IVF řekl Holub, že nikdy nebudu mít děti, ať na to zapomenu. A že u stimulace nic nenastimulu a pokud ano, tak stimulace bude trvat hodně dlouho a nic moc to nebude. A přitom taky neměl pravdu. Sice těhule nejsem, ale stimulovat jsem stimulovala dobře.

asmeena
14. zář 2009

jdu dělat tu polívku, za chvilku ještě nakouknu. Jsem ráda, že se tady holky navzájem máme a můžeme se podpořit. Jste všechny zlatíčka.

rona2
autor
14. zář 2009

Ahoj holky,hned jak jsem dorazila tak čtu co cien a nestačím se divit,začíná to tam být fakt podivné.Ten přístup a to všechno.Mě zarazil ten dopis a to co píš cien mě dodělalo úplně.
Nevím co cienka udělá,ale já bych se na ně vykašlala a šla ke svému dr.a nechala se vyšetřit tam.Připadá mi,že to v púolaně je jak na běžícím páse a čím víc vytáhnou peněz tím líp.Je to velmi smutné.
Ale cienko nebuď smutná všechno je v pohodě a ty buď taky a nestresuj se nějakým kajochem. 😉

asmeena
14. zář 2009

ahoj rony, co ty a tvůj chlap, už je to lepší?

rona2
autor
14. zář 2009

Evičko a ty nebuď smutná,já jsem měla taky téměř 14 dní tichou domácnost.A taky mě napadlo,že se rozvedem,že už to dál nejde,ale zase jsem změkla,ale už asi naposled.No teď je klídek,tak uvidíme jak dlouho.

asmeena
14. zář 2009

rony: tak snad na hodně dlouho.

kasa
14. zář 2009

Ahojki tak jsem dneska konečně doma,tak můžu písnout.Mamce blbne internet.
Cien moooc gratuluji ke svatbě,úplně jsi mě rozbrečela.Moc vám přeji ať jste šťastni.A neboj těhu se zítra potvrdí. 🙂 .Začínáš přece tu těhu vlnu ,jak jsem psala ještě před IVF. 🙂 🙂 .Mě dneska bolí celý človíček,už si zavádím utroš,akorát se mi zdá,že vždycky 2 hoďky po zavedení mám na kalhotkách ten utroš roztopeny.Tak nevím jestli to nezavádím málo hluboko,ale zdá se mi ,že ho zavádím dobře.
Cien nevím jestli tu atmosféru tam nedělá Sobek,protože ve středu ,když mi dělal Jaroš 1 IUI tak tam vešel asi ani ne minutu po zákroku,a říká no už je si paní poležela,a on říká ne ,teď jsme to dodělali,tak si stoupl proti mě,a asi po 2 minutách mi říká,můžete jít .Naschledanou.V pátek mi to dělala dr.Koutná,Sobek tam nebyl a ležela jsem asi 10 minut.
Takže si myslím,jestli se mu neleží v žaludku,jak se pořád chceme objednávat k Jarošovi,a vím jak jsem byla svědkem hádky,jak se Sobek rozčiloval,že bere pacientky přímo k němu bez vstupní prohlídky,že to tak přece nejde a tak ,tak kdo ví jak ho dusí.
Radulko přeji ti k svátečku všechno nejlepší hlavně zdravíčko a brzy miminečko. 🙂
Jinak se včera segra definitivně rozhodla pro svatbu na Zábřešském zámečku,je to tam moc hezké. 🙂

radule82
14. zář 2009

Ahojky všem, tak jsem si Vás taky dočetla....

Cienko, myslím, že už vše napsaly holky, věřím, že tam mimisky máš a Kája měl opravdu asi špatný den... pač si to jinak neumím vysvětlit 😠

Děkuji za přáníčka k svátku 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru