Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
15. zář 2009

aha, já myslela, že jsi tak týden po pregnylu. To jsem pochopila s těma čárkama. Tak to je divné. A kolikátý den cyklu jsi?

evcaa
15. zář 2009

abig to prijde co by dup 😉

abig
15. zář 2009

ameena: 9DC ... po utroši jsem dostala druhou ms od ET 24DC ..... a dnes mi to hlásá ovu .... mám strašné bolesti v podbříšku, tak jsem jen zkoušela .... protože ms bylo jen silné špinění, vlastně bez krve cca 5 dní, tak jsem nechtěla letět s tou bolesti k doktorovi .... ale fakt mám problém vydržet sedět v práci ... snad to přejde za pár dní...

abig
15. zář 2009

evca: čekám na to co by dup tři roky, a věřím že příjde .... 😀

bobinka1
15. zář 2009

evco ségra měla tři a pak šli do čtvrtého?ty bláho a to mají všechno z umělého?A všechny děti v poho?
sido měla jsem puregon

evcaa
15. zář 2009

nn z umeleho jsu je trojicky a adrianek je prirozene jj a vsichni jsou naprosto v poradku koukni do alba 😉

evcaa
15. zář 2009

abig ja cekala sest let

radule82
15. zář 2009

Ahojte Kelišky.... tak to jste se dneska rozepsaly.. tak jsem vás letecky pročetla a myslím, že ty nejdůležitější novinky jsem postřehla, takže:

CIENKO strašně mooooc ti gratuluji!!!!!!!!!!!! To je fakt mega číslo, to nebude jenom jeden mimoušek ale přímo mateřská školka 😀 😀 😀

BOBI: taky moooc graguluji a at // jen sílí!!!! 😀 😀 😀

evcaa
15. zář 2009

radus promin ja ti zapomela poprat takze dodatecne vse nej kjmeninam hodne zdravicka a co nejdrive dve carecka na tehu testu 😉 😉

j.cien
15. zář 2009

🙂 Ahoj Radulko,jj dnes jsem to tu uplne zahltila 😀 😀

Evi jsem se smala ,jak te vzal Jirka do naruci 😀 😀 ale hlavne,ze se to mezi vama vyresi a zadna tchyna vam prece vase stesti nebude kazit!!

radule82
15. zář 2009

Děkuji Evi 🙂

abig
15. zář 2009

evca: taky si počkám, ale hlavně ať se dočkám.

bobinka1
15. zář 2009

Raduš díky a taky dodatečně všechno nej a evco jdu se podívat a jak to zvládala z miminkama?přece jenom tři nedostaneš se nikam

j.cien
15. zář 2009

Radul a ja posledni ostuda preji take vsechno nej a hlavne to nej 😉 // 🙂 a nejlepe hned z Ketiku 😉

j.cien
15. zář 2009

Abig jj,to vis,vsechny se jednou dockame!!Jak rika nase Katrinka,vsechno ma svuj cas 😉

radule82
15. zář 2009

Děkujiii 🙂 kéž by 🙂)) ale pokud ne, po novém roce jdu hned do 2.IVF.. ale kurnajz kde???? v tom mám tedy pěkný zmatek :(

evcaa
15. zář 2009

ale dostanes ale potrebujes ze zacatku k sobe dva lidi a pozdeji od toho sesteho mesice jen jednoho a to byla ja a mamka 😀 😀 😀 ale nelituju aspon vim jak se postarat a nic moc me nezaskoci je to skola trojcata v sestnacti

evcaa
15. zář 2009

radus repro ne???

j.cien
15. zář 2009

Evi a je to videt,ze to s prckem tak pohodove zvladas!!!To je tim,zes mela takovou skolu 😉 s neterinkama 🙂

evcaa
15. zář 2009

jj sem za ni vdecna my za chvili pujdem koupat

holky me je smutno uz druhy tyden ma jirka odpo je to na hovno a na nic byt cele odpoledne sama 😔

radule82
15. zář 2009

Evi, mnohem více jsem pro Reprofit nez pro Fertimed.

evcaa
15. zář 2009

jj mas recht

radule82
15. zář 2009

Ale úplně jasno v tom nemám..

evcaa
15. zář 2009

za jedno IVF ve fertasu mas dve minimalky v repraku ja si nemuzu stezovat na fertimed me pomohl k danikovi ale myslim si ze se tam toho dost zmenilo a prijde mi ze ve fertimedu to je ted tak ZE S JIDLEM ROSTE CHUT

sido
15. zář 2009

ahoj radul a kdy máš jít na ketík?

j.cien
15. zář 2009

Radulko uvidis po Ketu...treba uz nebudes ani muset resit CAR 😉 a pokud ano,uvidis ,co bude rikat Asmme..vim,ze je to individ..ale Asmeenka a Belinka uz maji ve Fertasu hodne za sebou,tak to muzou "srovnat"a pak se rozhodnes...
Ten Reprofit vypadal 100%uspesny...coz je samo blbost,pac uspesnost maji vsechny CAR +- stejnou..
Hlavni je DUVERA 🙂

radule82
15. zář 2009

jj Evi, něco na tom bude....

Ahoj Sido, ted jdu na kontrolu 21.9 - to mam 12DC... ptala jsem se Bellky na kdy ji mel vychazet termin Ketu, tak mi psala ze 22DC, takze pokud bych to taky tak mela tak mi termin vychazi na 1.10., tak doufám, že mi termín vyjde nejpozději do neděle 4.10.

sido
15. zář 2009

cien koukni do IP 😉

sido
15. zář 2009

no já jsem zvědavá o kolik mi prodlouží antiko ale tak nějak jak říkal by mi to mělo vyjít taky na začátek října tak uvidíme 😉 🙂

radule82
15. zář 2009

Jsem hodně zvědavá, co bude říkat Asmeenka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru