Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rozi.nka
17. zář 2009

no on je zrovna pomocník 😀 když dělám tak se mi někdy schválně úplně natlačí na břicho aby mi to vadilo 🙄 😀 a nebo se mi udělá nedobře, ale za to on nemůže 🙂
no už to není nejlepší, však si to jednou každá ozkoušíte 😀

kacza.b
17. zář 2009

jsem s toho vseho nejaka zmatena tak si jdu hupsnout na orbitrek at to ze sebe vycvicim 😀

tak zatim pa,pa

kacza.b
17. zář 2009

jy uz se na to moc tesim na pomocnicka v brisku,a i kdyz mi nebude nejlip tak si to vsechno rada odbudu,hlavne at uz se prdolky dockame.

hnedoocka23
17. zář 2009

ahoj holky,jdu vás pozdravit,dneska mám volno,tak doma uklízím a válím se.... 🙂 víkend mám zase před sebou 😅
trošku jsem si Vás dočetla a J.cien a Bobince mooooooooooccccccccccccccc grraaaaatuuluujiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵

Luciiku,tobě taktéž 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Jen tak dál,at se tady jenom těhulí a těhulí 😀 😀 😀

hnedoocka23
17. zář 2009

mějte se krásně a přeji všem krásný pohodový víkend 🙂 kuknu další týden..pápá 😎

katrin111
17. zář 2009

rozi ja taky jen v tricku s kratkym a cukle jsem se chlamala pa jedna mamina ve skolce uz mela kozacky..........no me je porad taky teplo,vsak holky vi............ 😝 😀 😀 😀 😀 😀 kaci super to jsou fakt ale hovada jen co das prachy tak najednou vsechno jde..........a pokud to nevyjde ted tak do konce roku zbyva jeste nejaka doba a vis ze vse ma svuj cas.....viz nase cienka 😵 😵 😵 😵 😵 zdravim te ocko

katrin111
17. zář 2009

teda tady to zase zije!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 ja jsem tedka dozehlila a jsem rada ze jsem rada.necitim krize 😝

j.cien
17. zář 2009

Holky ja se uz tesim domuuuuuuuuuu...dnes se mi to vlece jako smrad,boli me bricho,zada...nadmuta jsem jako koza ...a vecer mam rande s kamoskou,co prijela ze Saudske a poprve uvidim svoje svatebni saty 😀 😀 tak snad do nich nacpu svoje kozy 😀 😀

bellka
17. zář 2009

Ahoj sluníčkaaa, přišla jsem vás aspoň pozdravit, bo jsem úplně zubožená, OMG. Kaczko, neboj zlato, dočkáš se pupíčku, moc Ti to přeju🙂 všechny vás moc, moc, moc zdravím a jdu do pelíšku. Přeju vám všem dobrou nocku a krásné sníky🙂

kacza.b
17. zář 2009

hezky vecer kelisky

cienko tak jake mas ty saticky,uz se ti to blizi!!! ty blaho pozitri je uz sobota a ty se vdavas 😵 a ve stradu uz urcite uvidis srdicko a velkou bublinku 😉 mocinky ti to preji

katrinko no dneska to tady fakt zije 😠 kde se vsechny loudate?????

ocko ahojky rada te tady vidim,neboj taky budes brzy tehule 😉 tu tvou energii na uklizeni ti zavidim,me se posledni dobou nic nechce 😅 a uz by to chtelo poradne vysurovat 😨

kacza.b
17. zář 2009

bellko ahojky a hezky se vyspinkej at nacerpes silu na zitra 😉
a co kozenky podojilas?

kacza.b
17. zář 2009

belli ani mi nemluv jaky to byl dneska sok. ja koukam a spousta zmeskanych hovoru,tak volam nazpatek a on to byl fertas laborator. a bylo pozde,ale asi to tak ma byt necham to osudu.
ale srotuje mi to v hlave,ze uz to mohlo byt a ja mohla mit v nedeli v brisku embryjka 😔

bellka
17. zář 2009

Kaczko, zlato, ještě nakukuju, kozenky a ovečky jsem nakrmila pak rychle do vany a teď už jdu spát, bo mě bolí nožky u samé dupy, OMG. Jo a neboj se ničeho, asi to tak má být a netrap se tím, že už bys mohla mít broučky v bříšku, všechno má svůj čas, holčičko, hlavně že se dočkáme, za jak dlouho, to už je ve hvězdách, ale dočkáme se🙂 tak papapa a dobrou nocku všem🙂

kasa
17. zář 2009

Ahojki sluníčka,tak jsem se rozloučila včera se ségrou teď už vylétá z Krakowa do Skotska do Glasgou a za chvilku jsou zpátky u nich doma,a přijede až před vánocemi na babiččinou 75.Tak už se zase těším.Jinak dneska jsem domů dorazila teprve před chvilkou ,protože jsem po práci byla ještě na takovém sezení z HZP pojišťovny,bylo nás tam 6 pojištěnců HZP ,museli jsme vyplnit dotazník a pak jsme asi necelou hoďku si povídali a za to jsme dostali 300kč na ruku,tak jsem se hned přihlásila na další sezení. 😎 .Tož nekupte to.A pak jsem jela ke kamarádce podívat se na mimi.Má 4 letou Renátku a teď 6 týdenní Magdalenku tak doufám ,že jsem se dostatečně nakazila. 😎 .A její manžel a můj kamarád jak jsem zjistila dneska pracuje jako Šéfkuchař na tom Z8břešském zámečku ,kde bude mít ségra svatbu.No vlastně je to kamarádka i od naši Romči.Romi ,jde o Renču z kaufu.Malá je úžasná a Renátka taky. 🙂

kasa
17. zář 2009

Jinak bříško stále pobolívá.Tak uvidím co se vyklube.

kacza.b
18. zář 2009

krasne ranko kelisky,ja za chvili vyrazik k doktorce na preventivni kontrolu a pak do prace ☹ ,ale je dneska patulinek tak se bude hned lip pracovat 🙂

bellko zlaticko krasne jsi to napsala 🙂

preji vam hezky a uspesny den slunicka

asmeena
18. zář 2009

cien: tak co šatičky?

kaczi: to se nedá nic dělat, asi to tak mělo být. Možná to je tak dáno, ale taky se dočkáš, ale asi to teď nebyla ta příhodná doba. 😉 😵

j.cien
18. zář 2009

Dobre ranko 🙂 saty jsou nadherne,hedvabne dlouhe az na zem,smetanove s kvetinama....jsou uzasne!!!ale ja jsem v nich poradna machna ☹ musim to jeste zkusit nejak upravit ...zatim v tom vypadam jako tank 😀 😀 😀

katrin111
18. zář 2009

krasne ranko kelisky z fertimedu 😀 jdu vas jen pozdravit dneska chci uklizet a musim varit a dam plenky konecne vyprat....nic se mi dneska nechce venku je na zdechnuti.uz jsem byla v obchode a to mi uplne staci..................sakra baby me nic nebaviiiiiiiiiiiiiiiiii...........marti potom dej saticky do alba podle popisu musi byt kouzelne..........a ty vubec nejsi tlusta!!!!!!!!!!!!!!!!!se podivej na me.............. 😉

abig
18. zář 2009

Hezký den holky.
Cienko: neboj, budeš nádherná nevěsta ...

Mám dotaz. Ovu už podle testů skončila, ale já stále špiním a stále pobolívá v podbříšku. Myslíte, že by to mohlo být od vaječníku ještě po IVF ? Myslím tím, když mi tvrdili, že jsem hodně "opicháná", že by při nynější, v podstatě první ovu od IVF mohly krvácet, když se vajíčko "dralo" ven ?
Jinak fakt nevím, co se děje a nechce se mi volat Polanku.

Přeji Vám hezký víkend. 🙂

beruska81
18. zář 2009

ahoj holky jdu vás jen pozdravit, celý týden jsem nějaká nemocná, pořád se mi chce zvracet, včera jsem ještě k tomu dostala docela silnou mrchu, takže jsem docela ko, musím se léčit, zítra máme jít na vinobraní, tak nevím nevím.
Cienko to tvoje čekání na výsledky hcg jsem prožívala s váma taky, dokonce jsem oprášila i noťas abych ho měla u postele ať vím jak to dopadne, no a dopadlo to skvěle, moc ti to přeju. 😵 😵 😵

rozi.nka
18. zář 2009

ahoj kelišky 🙂
teda mě je dneska tak zle, že nemám ani tužku 😀 né, dělám si srandu, není mi špatně ale nic se mi nechce 🙄 ráno jsem vstala asi dupkou napřed a je to znát 😒
musím jít zařídit kytku a vymyslet co si zítra oblíknu když jdeme na tu svatbu. rozhodli jsme se, že nebudem kupovat žádný dar a necháme jim uvázat kytičku do které se namotají penízky 😵 doufám, že to svědkyně pak poztrácí až ponese všechny květy z obřadu 😀 😀
jinak je dnes venku vcelku hezky tak doufám, že to vydrží i na zítra ať nemrznem 🙂
jdu si lehnout a pustím si nějaký film, to je asi nejlepší co dnes můžu udělat 😀

j.cien
18. zář 2009

Abig ohledne tveho spineni...rada bych ti poradila,ale nevim...ale po tom hormonalnim koktejlu asi muzou byt ruzne vykyvy...ale vlastni zkusenost s tim nemam,tak opravdu ti nepomuzu 😒

Berusko lec se!!a tu hnusackou mrchu ti fakt nepreju..a dekuji zes to se mnou prozivala 😉 tolik Kelisek mi drzelo palusky,ze to by v tom byl cert,aby to byl jen nejaky "defekt",...ja mu dam 😠 😠 😀

Rozi dnes je fakt picasi zrale tak akorat na pelisek..ja bych sla hned.ale jsem v rachote,pak se ficim malinko ostrihnout a koupit nejakou uzasnackou podrpdu,abych v tech satech vubec mohla vylezt...

beruska81
18. zář 2009

cienko a ještě jsem ti chtěla popřát hodně štěstí v manželství, užíjte si zítřejší den, budu na vás myslet 🙂

monickaku
18. zář 2009

ahoj holky
tak dneska v Polance byla doktorka
nic nevidela ale sliznice velka vzali krev a vysledek v pondeli

rozi.nka
18. zář 2009

holky no já padám, zítra jdem na svatbu a já mám malé kalhoty 😀 😀 😀
modlete se ať je zítra slunce a teplo ať si můžu oblíct jen leginy 😎 jinak nefim jak to vykouzlím 😀 😀

katy.m
18. zář 2009

Ahojte,velká gratulace nové těhulce 🙂 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Cien,hlavně se opatruj 🙂 ,vylovila jsem z předešlých stránek hodnotu Tvého Hcg,tak to vidím na dvojčátka.Už víš více?

radule82
18. zář 2009

Ahojte Kelišky, tak už jsem tady taky 🙂)))

radule82
18. zář 2009

Kasi, nezkoušela jses už testovat?

radule82
18. zář 2009

Cienko, zítra si krásně užij svůj velký den 🙂 A přeji Vám hodně štěstí!!! 😉 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru