Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
8. dub 2009

rozi: je náš ukázkový případ, že to jde i bez centra, i když v centru tvrdili pravý opak.

kacza.b
8. dub 2009

tak tady se z probiraji jmena 🙂

beruska81
8. dub 2009

jo asmeen a ty jsi taky zdravá, takže to půjde taky 🙂

asmeena
8. dub 2009

budu, moc tomu věřím a všechny budeme mít.

katrin111
8. dub 2009

presne tak,a neverim ani tem spermiogramum.................CARy to je velky byznys......

asmeena
8. dub 2009

My budeme mít chlapečka po manželovi Vít a holčičku Annu a nebo možná tu Emu. 😉 Pokud se mi teď zadaří po IUI a bude to holka, tak to jméno bude na 99% Ema. 🙂 😀 😵

beruska81
8. dub 2009

no já jim taky nevěřím někdy máme 35mil., jindy zase jenom 18mil. nechápu 😒

beruska81
8. dub 2009

Vítek je pěkné jméno Anna taky, mám 2 sestřenky Aničky 🙂

rozi.nka
8. dub 2009

asmee tři roky, k některým z vás se nemůžu rovnat 😅
a to jsme měli 5mil spermiogram myslím 😕 před dvěma lety sice...
beruško mě to taky rozčilovalo a ještě jak ti kamarádky které už děti mají řeknou jaktože to nejde, to není možné a nebo se ti nabízí kamarádi, že ti to mimi udělají... na to jsem fakt alergická 😠
kaczko ahoj 🙂 rozinka se vykrmuje tak roste jak z vody, zase je o 3dny větší 😀

katrin111
8. dub 2009

my budeme mit natalku a kluka nevim.............

rozi.nka
8. dub 2009

my budeme mít Matěje nebo Rozárku...asi 😎

beruska81
8. dub 2009

jo přesně tak, my máme známe, co mají 2 děti, jedno má 3 roky, druhé 2 roky. V listopadu si ta moje známa zapoměla vzít HA a byla hned těhu, samozřejmě šla na potrat, teď tu nedávno byli a jenom tak mi říká, no já jsem byla v lednu na dalším potratu, protože po tom prvním musela na nějakou dobu prášky vysadit a ona byla zase těhu. Přitom ví, že my se snažíme a ona mi to klidně řekne, hrůza, byla jsem z toho docela špatná, už se s ní nebavím 😒

verca777
8. dub 2009

ahojte,,ja to kašlu se ho ptat nebudu ,, 😀 😀 na žadny synarel,,,,

verca777
8. dub 2009

no verunko,,,to je s prominutim malo ne těch 8 mil.... ☹ nebo kolik musí mit chlap na přirozene početí,,,,haha jak to píšu pry přirozene 😀 jsem nějaka inteligentní 😀

beruska81
8. dub 2009

jé rozi Rozárka je krásné jméno, taky o ní uvažuju, naši totiž chovali srnku a můj taťka o tom Matyáškovi pořád vypráví a on proto chce sestřičku Rozárku

kacza.b
8. dub 2009

katrin to bude holcicka ja to vim 🙂

asmeena
8. dub 2009

Beruš: kašli na ni, to jsou takové ty ženské, co se otřou o chlapa a hned jsou těhu a potom si toho ani neváží.

katrin111
8. dub 2009

jj nektere se jen otrou a hned jsou tehu a my zrovna patrime do te druhe kategorie 😠

asmeena
8. dub 2009

holky končím, musím jít utřít skříňku, kterou teď manžel složil. 😉

verca777
8. dub 2009

rozi vy jste měli 5 mil...a mate rozinku stady tímhle 🙂 🙂 🙂

beruska81
8. dub 2009

jj už na ní seru 😎

katrin111
8. dub 2009

kacko kez by ale dnes mi rekli nezavisle na sobe 3 lidi ze to bude kluk..tak nevim ale co to je jedno hlavne at je to zdrave a vse v poho

rozi.nka
8. dub 2009

dneska mi řekla kamarádka a Kubova mamka že to bude holčička, jen koukly na fotky 🙂
já bych holčičku moc ráda a Kuba zase chlapečka, ale v konečném celku je to úplně jedno, hlavně ať je zdravé 😵
beruško takové lidi nemusím, ale někdy se stane že si to člověk neuvědomí a plácne blbost, což ale není případ tvojí známé 😖

beruska81
8. dub 2009

holky já se taky loučím, synátor si žádá koupel a večeři, tak musím fičet.
Manža zítra jede pracovně do Pardubic tak budeme sami doma, dneska jsem malému koupila nůžky tak budeme vystřihovat velikonoční slepičky a slepovat je atak...
Mějte se pá

katrin111
8. dub 2009

mej se taky berusko papa a pozdrav oba kluky 😉

katrin111
8. dub 2009

samik je jeste venku s deckama.............

rozi.nka
8. dub 2009

verco řekl nám, že je to 25% v poměru k přijatelnému spermiogramu a ten je myslím 20mil, ne? tudíž 5mil, no ale bylo to před dvěma lety a teď měl Kuba vitamíny tak to mohlo vyskočit 🙂

rozi.nka
8. dub 2009

beruško páá a užij si vystřihovánky 🙂

katrin111
8. dub 2009

to je jedno ikdyz je dobry spermio tak oni si vzdycky neco najdou,treba hubnete hubnete 😀 😀 😀

rozi.nka
8. dub 2009

katrin přesně tak 😀
holky bohužel se musím rozloučit, nevím jestli na chvíli nebo úplně. tlačí se mi tady Kuba 😠
tak zatím páá půjdu se projít s Bibinkou 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru