Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
5. říj 2009

😉 jj.v tomto je asi lepsi lhat 😉 a pak vytasit to prekrasne prekvapeni 😉 🙂 🙂 tak hodne stesti u Machace 🙂 a dej pak vedet,budu te tu zitra vyhlizet 😀
Uz jsem KO,mam v sobe za dnesek 1.5 knizky 😀 a mam jeste dalsi 3 z knihovny 😀 jupi 😀 tak se aspon tak silene nenudim 😉 ..tak dobrou nocku vsem Keliskam a malym Kelisatkum 😵

asmeena
5. říj 2009

a co čteš cien? Já se teď pročítám Ivankou Devátou, ale vždy u druhé stránky usnu, tak to musím číst znovu. 😀 😲

j.cien
5. říj 2009

As ted jsem stahla Vieweghovu Vybijenou a Hrabala mam rozecteneho Nezneho barbara

kasa
5. říj 2009

Jé ahoj Cien tak to se možná potkáme,já jdu s přítelem na 8hod tam máme být a 8:20 druhý pokus inseminace. 🙂 .Dneska jsem byla na kontrole,tak mě i potěšil,že je tam víc foliku než minule. 🙂 .Tak uvidíme jestli se zadaří. 🙂

asmeena
5. říj 2009

kasi: tak super, tak držím palečky.

Tak to máš cien pěkné knížky. Taky mám ráda Viewegha a Hrabala a taky Otu Pavla

miky123
5. říj 2009

Peto:a proč se musi posilat nemocenská na socialku?,to když jsi na pracaku?

Zítra musim do prace na 4hod. už mam i strach co mi řeknou v e čt.,zda už budou vysledky .Ted mě ječtě ke všemu stresuje ta sousedka co čeka mimčo,ona vi že my se taky snažíme a tak se pořad vyptavá,no však to znáte.

cien:a ty jsi u te stimulace mela nakonec Synarel?

A navite někdo jak to dopadlo s ordinací od kajoše,po těch zaplavách?

katrin111
6. říj 2009

ahoj kelisky...huraaa konecne funguje konik az doted to neslo..........

sido
6. říj 2009

ahoj konečně jsem se sem nemohla dostal 😠
cienko nevím jestli se uvidíme já jdu až na jedenáct ale třeba bude zase nějaké zpožděníčko 😀 😀 😀

sido
6. říj 2009

holky nevíte kde je naše tabulka nějak ji nemůžu dohledat 😅

asmeena
6. říj 2009

No, konečně to jede.
Tak jsme dnes pořídili v Olomouci super. S doktorem byla velká sranda. Jsem se tam trošku ztrapňovala, protože tam nemají klasickou kozu jako ve Fertimedu, ale jenom nízké lehátko, na které si lehnete a pokrčíte nohy (jako by jste ležely na posteli). Tak jsem se strašně divila, že to neznám. Dokonce mi pan Dr. dal ubrousek, ať se po UTZ utřu. Jinak chválil mou úrodičku. Mám 5 foliků napravo a 5 nalevo. Takže pokud je donosím, tak to bude pomalu větší úrodička než u normální IVF. Zítra dobírám poslední clostil a ve čtvrtek a pátek bude fostimon a v sobotu už pregnyl a v pondělí v 9:00 mám přijet s papučkama, noční košilí a manželem do Brna. 😀 😵 Ani se mi nechce věřit, jak rychle to letí.

katrin111
6. říj 2009

ahoj sido asmenko sido vubec netusim kde mame nasi tabulku uz dlouho se to neposunulo..................asmee super mam radost a budu drzet pesti at to vyjde to by ve fertasu cumeli ze to jde jen s lehkymi leky a ne ty sajrajty...................

asmeena
6. říj 2009

no právě a cenově mě to vyjde stejně jako když jsem si doplácela IVF.

asmeena
6. říj 2009

šla jsem dnes trošku s nervama, co tam jako bude 6DC vidět, ale jak doktor, tak i já jsme byli překvapení, že sliznice je pěkná a folíků taky hodně. Už nemusím na žádný UTZ a rovnou v pondělí na OPU. Snad to donosím.

j.cien
6. říj 2009

Asmee super!!!Tak to je parada,tolik foliku pri minimalce!!!Moc ti preji,aby se to tentokrat podarilo 😉 🙂

Miky ordinaci ma Kajos jiste OK,rikala Michinka,nedavno tam byla,ze to ma moc pekne 🙂 a Synarel jsem ted nemela,poprve ano,ale stimulku mi stopli,pac jsem po nem mela zrale foliky-cysty

Sdio skoda..takovy skluz asi nebude..i kdyz kdo vi 😉

Dnes me pekelne boli bricho..tak uz se bojim,jak dopadnu zitra 😕

katrin111
6. říj 2009

teda fakt uplne o necem jinem jde videt ze jim nejde o prachy..jsou statni nebo soukromi???????????hlavne zadne stresy nervy klidek nohy nahore a do pondeli urco vydrzi 😵

asmeena
6. říj 2009

cien: neboj, dopadneš určitě dobře. A pokud dostaneš fotečku, tak ji hoď hned do albíčka. 😵

katrin111
6. říj 2009

marti co jsi dneska varila???a neboj bricho boli urco z nervu ze te ceka KO...............a neboj to pracuje deloha MAS TAM NAJEDNOU DVA TAK SE CHUDAK HOLKA DELOHA VIC NAPINA NO 😵

katrin111
6. říj 2009

kurde ani rozi se vubec neozyva 😠

asmeena
6. říj 2009

katrin: soukromí, platím akorát 30,-Kč za každou návštěvu. 😉 Akorát mi dnes pan dr. řekl, že mi dají 2 balení fostimonu, jedno po 400,-Kč, ale když mi to sestřička dávala, tak jsem nic neplatila. Tak nevím, jestli mi to potom přičtou ke konečně částce za celé IVF.

asmeena
6. říj 2009

rozi možná už rodí. 😵 Kéž by a šlo to co nejrychleji.

katrin111
6. říj 2009

no ale i tak ocividne o dost mene........................ 🙂

beruska81
6. říj 2009

ahojky kelišky, dlouho jsem tady nebyla, asmeen tak to je super, držím palce na OPU.
Holky já byla s malým v sobotu za sestřenkou v Porubě v porodnici, narodil se jí chlapeček, původně jí měl rodit Jaroš v Jičíně, ale je epileptik, tak jí radši poslal tam. Malý je nádherný, takový bobeček, no krása. 🙂

asmeena
6. říj 2009

díky berus. A jak se malý jmenuje?

katrin111
6. říj 2009

jé ahoj berus to je dobre ze jsi zase tady.........jee takze ses pokochala s miminkem jo????? 🙂 asmee asi ne to by mi urco napsala na mobil...................

j.cien
6. říj 2009

Katrinko dnes byla koprova polivka a francouzaky zapecene brambory 😉 a jeste mam gulas uvareny na zitra a ted se tesim,ze si dam chleba s brynzou 😀

Rozi asi fakt uz rodi!!!Nebo ji taky nejel konik a vecer to jeste zkusi 😉

As a pristi tyden mas dovcu nebo jen ted den OPU a pak neco po Et??

katrin111
6. říj 2009

hmmm marti mnamky.konik nejel asi nikomu .............ja jsem si dlouhou chvili bez konika kratila jidlem a sexem......... 😀 😀 😢 marti kolik tak stoji ten malinikovy caj????kolem 40kc ne??????????

beruska81
6. říj 2009

malý se jmenuje Václav po dědečkovi, ona je sestřenka svobodná matka bez chlapa, na silvestra se vyspala s nějakým svým kámošem a ten to dítě nechtěl, ona se rozhodovala jestli půjde na potrat, ale zaplať pánbůh se rozhodla správně a malý je na světě, úplný andílek 😵

asmeena
6. říj 2009

beru si celý týden dovolenou, stejně ji musím vybrat a mám tu výmluvu, že jedu do Jeseníku opatrovat babičku, kterou teď pustili ze špitálu. Babi opravdu byla ve špitálu, ale opatrovat nepotřebuje 😀 Tak by bylo blbé, vzít si jen pondělí a pak zase až čtvrtek a pátek. Budu si aspoň doma vegetit. 😀
Vůbec ani nevím za jak dlouho po OPU bude ET, protože na prvním pohovoru říkal Machač, že pokud budou aspoň dvě embryjka, tak jedno zavedou hned a druhé nechají co nejdéle na kultivaci, aby viděli, jestli se vyvíjí a asi mi ho tam potom znovu šoupnou??? Fakt nevím, jde udělat ET a pak o dva dny později znovu ET? 😲 😀

j.cien
6. říj 2009

Katrin to asi mene..kolem 25-30myslim...
Teda tak ty uz sexujes 😀 😀 ja jsem zatim posera 😵 mam strach...

asmeena
6. říj 2009

berus: tak to udělala dobře, a to je její první dítě? A co říkal Matyášek na miminko?

katrin: sexíkem jo? 😀 Tak to já mám teď útrum. 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru