Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
6. říj 2009

berus teda jeden ulet jedna kapka a ze sestrenky je ted matka 😵 😵 😵 😵 😵 to je super...........asmee s tim ti neporadim 😖

asmeena
6. říj 2009

jo a taky mi dr. řekl, že máme přijet v pondělí na OPU, tak jsem se ho ptala, jestli mám někam zavolat a objednat se a on mi řekl, že né, že to on mi vše zařídí, že já mám pouze přijet, zbytek je už prý v jeho režii. Šla jsem tam vystresovaná a odcházela jsem jak na obláčku. 😀

katrin111
6. říj 2009

asmee my ted po dlouhe dobe a dost me to bolelo ale manza rikal ze me musi zase roztahnout tak jsem musela drzet 😀 😀 😀 😀 ted to bude casteji..rada bych kdyby se narodil tak na zacatku listopadu to by bylo zuzo nebo aspon o 2 tydny drive

asmeena
6. říj 2009

tak naplánované to máš opravdu pěkně. 😀

beruska81
6. říj 2009

katrin pěkně si to napsala, myslím, že jsem jí docela promluvila do duše, říkala jsem jí ať se podívá na mě, já dítě strašně chci a ona se rozhoduje jestli si ho nechá, ale snad to všechno zvládne a bude z ní dobrá mamina. Je mladá je jí 23 a je to její první dítě.
Matyášek byl hrozně nadšený, až mi ukápla i slzička, pořád ho hladil a říkal mu Vašíčku vzbuď se já tě chci přebalit, no krása 🙂

katrin111
6. říj 2009

jj asmee kez by tomu tak bylo teorie je krasna holt praxe bude urco jina 😀 😀 😀 😀

radule82
6. říj 2009

Ahojte holky, asmee to jsou tak úžasné zprávičky!!!! 😉 😀

beruska81
6. říj 2009

asmeen já zírám jaký tam mají přístup, krása

radule82
6. říj 2009

Cienko, taky nejsem moc ráda doba, takže při usínámi mi pěkne dlouo hraje telka, vlastně dokud neusnu 😅 😀 😀

asmeena
6. říj 2009

radul: i pro mě jsou to velmi dobré zprávičky, už jsem trošku klidnější, když vím co tam dole nosím 😀

katrin111
6. říj 2009

berus uplne mam husinu jak pises co matyasek na vasika krasa 😵 😵 😵 😵 a je moc dobre ze si to sestrenka nechala..............

beruska81
6. říj 2009

holky loučím se, ale zase určitě nakouknu, malý kňourá v pokojíčku tak jdu za ním, zatím pá

katrin111
6. říj 2009

ahoj radul,co jsi dneska dobreho varila??????????????

asmeena
6. říj 2009

katrin: pořád myslí jenom na to jídlo 😀 😀 😀

katrin111
6. říj 2009

papa berus....................jj asmenko 😀 😀 😀 😀 😀 a vim ze radul je kucharka cislo 1

asmeena
6. říj 2009

a hlavně pekařka. Taky bych chtěla umět tak péct a hlavně mít na to elán.

radule82
6. říj 2009

Katrinko, já se přes týden stravuji v práci, takže pro sebe nic a tento týden je přítel fuč, tak se jen flákám 🙂)) Až zas bude nějaká extra dobrůtka, tak dám určo vědět 🙂)))

radule82
6. říj 2009

Holky, já měla dneska v plánu, že budu uklízet, že mám doma klídeček, ale mám kopr, takže z toho nic nebude 😀 😀 ale co... nic se nestane 😀 😀 😀

katrin111
6. říj 2009

aha tak to joooooooooo.............asmee taky bych chtela byt plna elanu do peceni a kolikrat i do vareni

radule82
6. říj 2009

Nevíte co Rozinka, pořád 2v1? 🙂

asmeena
6. říj 2009

radul: nepořádek ti neuteče a ty si udělej odpočinkové odpoledne. Já už se těším na Ulici, je to můj oddychový seriál (nemusí se u něho vůbec přemýšlet) 😀

radule82
6. říj 2009

Asmee, takže v pondělí jedete na OPU do Brna ju? A pak tedy jak říkáš, že ti jedno hned zavedou .. nebo v případě PK se to u nich dělá tak, že ti zavolají, že už je to na ET a ten den přijedeš?

katrin111
6. říj 2009

asmee moje slova taky se tesim na ulici.............radul rozi asi jeste nic myslim ze by aspon poslala smsku............

radule82
6. říj 2009

Asmee, já Ulici taky beru jako odpočinek na celém dni 😎 😀 😀

asmeena
6. říj 2009

já nevím jak to bude, pochopila jsem to tak, že mi jedno zavedou po 48 nebo 72 hodinách a pokud bude ještě další, tak to nechají asi delší dobu kultivovat a pokud bude životaschopné, tak mi ho zavedou dodatečně také.

katrin111
6. říj 2009

kurde baby ja mam na neco chut ale nevim na co..............myslim jidlo 😀 😀 😀 😀

asmeena
6. říj 2009

na sladké nebo slané? Jé, taky jsem dostala na něco chuť, ale jsem přejedená, byli jsme v hospodě na oběd.

katrin111
6. říj 2009

asmee ja nevim............tezko rict na nejakou dobrotu co by mi nekdo pripravil az pod nos 😀 😀 😀 😀 coste si dali dobryho v hospe?????

j.cien
6. říj 2009

Tak uz mam v sobe 3krajice 😀 ale malicke 😀 a piju zazvorovy caj,ten jediny mi chutna...
Holky drzte mi na zirta na 9 palce 😉 ,fakt se bojim..porad mam takove blbe sny a myslenky...az jsem nastvana,ze jsem doma..kdybych chodila do prace,tak na kraviny nemam cas ani silu..toto povalovani doma a pozorovani se-to je psycho!!

katrin111
6. říj 2009

marti neboj bude to dobre ty se zbytecne psychicky mucis 😠 😠 😠 😠 😠 a zitra budu na tebe myslet neboj..........

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru