Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
10. říj 2009

tak jste to radul, taky dobře vyřešili. A pořídila jsi v Ikey? Já bych tam někdy potřebovala zajet bez manžela, abych měla víc času a mohla si pořádně nakoupit, ale když jdu s manžou, tak vidím, že ho to tam děsně nebaví, tak akorát koupíme plyšáka pro psisko a jedeme domů.Ještě si tam dáme jejich párek v rohlíku a koupíme čokolády.

asmeena
10. říj 2009

budu končit, jdu se koukat na telku. Pěkný zbytek sobotního večera.

radule82
10. říj 2009

Asmee, sestra bude mít narozeniny, tak jsem se jí zeptala, co by chtěla... tak si napsala o karafu na víno - v Ikei mají s filtrem a trychtýrem.. a pak jsem ji ještě vzala 6 skleniček těch buclatých na červené víno... a 6 na bílé vínko 🙂))

radule82
10. říj 2009

já bych tam taky vždycky nechala tolik peněz za hovadinky, svíčky, vázy atd... 🙂)) svíčky jsem si koupila minule, ještě mi chybí ty vázy.. nemám ani jednu :(

radule82
10. říj 2009

Tobě taky Asmee, já koukám na primu Dům u jezera, už jsem to dvakrát viděla, ale je to krásný film, bohužel v telce nic jiného ani není ....

asmeena
10. říj 2009

tak to já mám z Ikey už 5 váz a možná i víc. Jsem taky úchylák na ikeácké blbinky.

beruska81
10. říj 2009

holky tak to je nás víc, já taky pořád jezdím do ikei na blbůstky, mám taky hodně váz a svíček atd...
já budu dneska trávit večer na netu, manža kouká na fotbal a mě to nebaví 😒

radule82
10. říj 2009

Tak já se loučím pro dnešek, přeji všem krásné sny 🙂))

miky123
10. říj 2009

Ahojte,

U nas Lukinek spal v postylce do3 roku,a taky jsme měli postylku co se na boku vydělaly 3 šprusle.Když byl trošku větší a zjistil jak se ty šprušle vytahují tak někdy k ránu když se chtěl přemístit s postylky k nam,tak jsme i těma tyčkama dostali 😝 a to jsme ještě tak dobře podřimovali 😨

Jsem se na netu divala na chov oveček,máme větší zahradu a to jsme vždy sekli pro kralíky,je to ale zahul na čas a ještě sušit na zimu seno.
Nemáte s tím někdo skušenost?stačily by nam uplně 2ks,jen at spasou travu a jen vždy přes sezonu.

beruska81
10. říj 2009

miky my jsme nad tím taky uvažovali, bydlíme na vesnici, kde mají všichni ovce, kozy, koně, ale manžel sní pořád o koni, já jsem zatím proti, ale myslím, že belinka chová nějakou divou zvěř 😀

princ
10. říj 2009

Hezký večer, jak pro koho, v televizi fotbal, tak nám nic jiného nezbyde než sedět u netu.
Jinak si zítra jedu pro mimisky, mám tak být kolem 9, protože mají v neděli hned ráno 3 OPučka.
Jinak dneska jsem oslavila svoje narozeniny s rodinou a bylo super, jestě večer jsem s manžou jela do ostravy do ikei a ohlídnou obchudky co bych si na sebe neco koupila,ale nic jsem si nevybrala.Aspoň ušetřím... haha... 🙂
Jinak všem přeji moc moc stěstíčka ať už to konečně vyjde. 🙂

radule82
10. říj 2009

Princ: na zítřek ti přeji moc moc moc štěstíčka, at se mimisci u tebe pěkne zabydlí at je tady další těhulka 😉 😉 😉 a do jakého Caru chodíš? tvoje první IVF?

radule82
10. říj 2009

Princ: promiň... píšeš o sobě...

princ
10. říj 2009

JJ píšu o sobě, jinak to je moje 3.IVF ve fakultce OL

radule82
10. říj 2009

A jak to vypadá s mimiskami? jak se vyvíjejí?

evcaa
10. říj 2009

tak holky ja vam jdu jen poprat dobrou noc at vas blesky stipou celou noc a ty princ dobre porid papappa berusky 🙂 🙂 🙂 🙂

princ
10. říj 2009

vyvíjejí se dobře, nechala jsem tentokrát prodlouženou kulvitaci, do stádia co mi poradila embryoložka blastocysty a zítra je poslední den kultivace.
Evcca děkuji moc

radule82
10. říj 2009

Princ, tak ještě jednou tfuj tfuj tfuj!!!!! 😉 At je mezi nimi aspon jeden bojovníček 😉

princ
10. říj 2009

Děkuji, já myslím že tak bude nějaký bojovníček.
Nic jdu si lehnout, dobrou noc. 😉

bellka
10. říj 2009

Berušky, jdu popřát dobrou nocku a krásné sníky🙂 vůbec nestíhám, jsem v jednom kole, OMG, ale myslím na vás. Princ, tfujtfujtfuj a hodně štěstí🙂 Miky, my chováme kozy, ovce atd. Pěkně se vyspinkejte, berušky🙂

asmeena
10. říj 2009

princ: a kdy jsi byla na OPU? A to jsi podstoupila všechny IVF ve FN OL nebo i něco ve ferťasu?

evcaa
10. říj 2009

Dobrou majdinko ja uz jdu taky do anafasu Danik uz tam na me ceka spici 😀 😀 😀 😀

evcaa
10. říj 2009

melo tam byt do kanafasu 😀 😀

asmeena
10. říj 2009

dobrou evi a sladké sny.

asmeena
10. říj 2009

tak jsem si píchla pregnyl a jde se do hajan. Dobrou.

bellka
10. říj 2009

Evíku, posílám vám s Daníkem hubana, sluníčka moje🙂 Asmee, super, budu na Tebe v pondělí moc myslet, holka zlatá, ani nevíš, jaký jsi pro mě teď hnací motor, jsem fakt úplně nadšená, kolik máš folíků z minimálky🙂 berušky, dobrou nocku, usínám🙂

asmeena
10. říj 2009

bell: tak doufám, že i mé nadšení se v pondělí po OPU potvrdí. Jsem ráda, že ti to dodává energii do dalšího pokusu. Moc ti to přeji a snad už to bude váš poslední pokus. Teď je totiž doba těhulkování a to musí určitě vyjít.

kasa
11. říj 2009

Ahojki ,krásnou neděli.Já jsem byla včera u sestřenky koknout zase na naše zlatíčko Simonku.Je to super jaké vidím při každé návštěvě pokroky.Už i šikulka v 8 měsících chodí na nočník. 🙂 A jakou má z toho radost. 🙂 🙂 🙂 To my jsme tak šikovné nebyli. 🙂
Princ budu na tebe dneska mooooc myslet,tak hodně štěstíčka,ať se broučkům u tebe líbí. 🙂 🙂

beruska81
11. říj 2009

Krásnou neděli vám přeji, princ tobě dneska držím palečky.
Já jdu upéct nějaký zákusek, taťka se segrou nám odpoledne přivezou malého tak ať je něco ke kávě. Užijte si neděli 🙂

kasa
11. říj 2009

Jé Beruš a co děláš za zákusek ke kávičce. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru