Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciana101
8. dub 2009

s tim vedenim s tebou souhlasim ale tech normalnich lidi uz asi moc neni jak to kolem sebe pozoruju posledni dobou.

beruska81
8. dub 2009

jo rono tady je krásně,já bydlím 2km od kružberské přehrady,jo a hřibky tady rostou, akorát já nikdy nic nenajdu

beruska81
8. dub 2009

holky loučím se, chci se dívat na na vlastní oči, tak doufám, že už ten fotbal skončil, mějte se dobrou
Luci můžeš se stavit někdy na kafe 🙂

luciana101
8. dub 2009

jo tam jak je ten tobogan,jo roni pres odry jezdite na hribky na potstat,tak to mas pravdu berusko na kruzberku je krasne

rona2
autor
8. dub 2009

Normálni jsou obyčejní lidi co si na nic nehrajou a je jich fakt už málo.

luciana101
8. dub 2009

diky za pozvani nekdy se domluvime

rona2
autor
8. dub 2009

A co na srazík nedorazíte?

luciana101
8. dub 2009

souhlasim s tebou roni,ale co nadelame ze?svet je nespravedlivy

rona2
autor
8. dub 2009

nenaděláme nic jen se na nás umí vyřádit jak nemají svůj den. 😠

luciana101
8. dub 2009

ja jsem pristi tyden v patek v praci a cely vikend ale chtela bych vas poznat

rona2
autor
8. dub 2009

Já myslím,že těch srazíku bude víc tak se všechny potkáme.

luciana101
8. dub 2009

tak roni pujdu kouknout na telku a spat dobrou noc a uz na to nemysli a nenervuj se.ahoj

rona2
autor
8. dub 2009

Měj se krásně,dobrou noc.A děkuji snad to zaspím,pa.

verca777
9. dub 2009

pěkny sluničkovy den vam přeji 🙂

j.cien
9. dub 2009

Ahojte Kelisky,preji krasny ctvrtecek 🙂

verca777
9. dub 2009

🙂 ahoj marti tobě taky,,sem se na zitřek objednavala do polanky ohledně ukončení nemocenske,,,tak ted budu mit klid,koncem června zajdu za kajošem na kontrolu,,a od srpna nebo zaří nanovo,,hura do boje,,už se ted velice těším,,, 😝

j.cien
9. dub 2009

Verco ja obdivuji tvuj elan 😉 a to je fakt super!Tak to ma byt!
To ja budu po neuspechu uplne v prd....a jak psala Asmee,ze pojedou na imuno do Brna...tak ja uplne citim odpor,neka dal jezdit,neco furt vysetrovat....ja vim,jine cesty neni,ale je to des...

A jak pisou holky,jakoze vypnout hlavu ...nemyslet na to a ze se zadari samo...tak ja teda vim,ze NEZADARI !!
Poslednich mozna 8 let na TO nemyslim,staveli jsme dum,jezdili po dovolenych,pracovne po Evrope... a stalo se akorat tak PRD 😠

evcaa
9. dub 2009

AHOJ HOLKY TADY JE UZASNE JA UZ BYLA O PUL 7 VZHURU V 7 V OBCHODE UZ SE MI PECE KURE NA CINSKE ZELENINCE RYZE UVARENA PRACKA SE TOCI A JA MAM NOHY NA STOLE A PIJU KAFE AZ USCHNE TRAVA PUJDEME S UZZINKOU NA ZAHRADKU

verca777
9. dub 2009

ahoj evia tak to ma byt,,taky už mam kafe v sobe...marti to jsou keci,,vypnout ,,,a pujde to,ja vypla taky na 6 let a nic,,aaaa ty už myslíš na nevyařene,,,ivf,,kuwa nemužeš tak přemyšlet,,,, 😠 😠 no neboj se ja hrdinka,,směju se ale víš tam někde v koutku v srdíčku toužím moc po mimču,,ale co věšet se nebudu a stresovat tež ne,,,proč??takže hlavu vzhuru 🙂 🙂 a hura do toho))marti a o laparce ste se nebavili??

verca777
9. dub 2009

😀 😀 jee a jak víš že se to nezadaří,,,ty si jak ja,,ja těž furt doma říka všechno vím,,a muj mi říka že kdybych nevěděla tak bych asi nežila 😀 😀 😀 tak sme na tom asi stejně stim VÍM 😀

j.cien
9. dub 2009

Verco LAPARKA NIC NERESI!!!JE to je jen VYSETRENI!!
Mam za sebou 2 a trochu se divim,jak se na laparku holky upinaji,jako na RESENI !

j.cien
9. dub 2009

Ale ne...ja se netvarim,ze vsechno VIM,ale proste VIM o sobe,o mych sancich na poceti...zaden zazrak se nekona...pokud se vic nez 10 let nechranis a mas asi tak miilion styku..tak proste pokud by byla sance,tak bych aspon 1x musela zapadnout uz DAVNO!!!
Takze VIM,ze nam zadne dalsi CEKANI nepomuze a jedina sance je IVF,IVF,IVF,IVF....dokud na to budeme mit.. a to je nakonec ten hlavni problem...

Dnes,kdyz se ohlidnu,ze jsem 11let cekala na zazrak,tak vidim,jak jsem byla BLBA a kdybych to zacla resti hned tehdy s IVF,tak uz bych jiste byla dal....mezitim se spousta prachu rozkutalelo,dovolene,domek,auto,hadry,zazitky.....to by bylo x pokusu IVF ......no nema cenu litovat.

Ale dnes bych se rozhodla jinak,proste na tvrdo IVF a necekat na zazraky

j.cien
9. dub 2009

Verco ja VERIM,ze se IVF zadari!!!!!Proto do tho jdu !
Jen NEVERIM na prvni pokus...ten se dari fakt jen vyjimecne...ze jo Evco 😀 😉

verca777
9. dub 2009

jo maš pravdu my taky tk hypoteka na byt pak auto,,dovolene,,prace dobra,,no ale zase kdybys nebyla zajištena,,tak pak kde bys bydlela,,,a pak s ditetem,,,splacet ještě všechno a tak,,no nevim,,,každy kdo jde do ivf,,,tak musí veřit,,,že se to podaři,,, 🙂 takže hlavně klid juu,,, 🙂

evcaa
9. dub 2009

jj cienko zazraky se deji a nas Danielek je ucineny zazrak a bozi dar 😉

ted jsem volala k dr na vysledky tak v krvi mam cukr 5,5 coz je hranicni a v moci ho mam tak mam volat za hodinu a rekne mi co dale 😒

verca777
9. dub 2009

no snad to bude dobry.....evi,,

rona2
autor
9. dub 2009

Hezké ranko,jen si vás počtu a malý mě odtud vyhodí,má prázdniny tak si užívá.
Cienko tak mi pomohlo,když jsem přestala myslet na mimi a to nám doktoři nedávali žádnou šanci.Teď jak jsem byla na kontrole u své gyn.tak mi sestra řekla,že mozek to ovlivňuje poměrně hodně.Ale chápu,že po těch letech už tomu člověk nevěří.Já to taky vzdávám.

rona2
autor
9. dub 2009

Na nějakém jiném tématu jsem našla,že tam chválí nějaký čaj a že po něm hodně holek otěhotnělo tak zjístím co je to zač a kde to sehnat a pak písnu.

verca777
9. dub 2009

ahoj romi četla sem o něj,,našla jsem ho na netu,,stoji 49 kaček...čaj podle báby radlicke že,,to je nazev 😀

j.cien
9. dub 2009

Evicko drzim palce,at je cukr OK!
To vis,ze zazraky se deji!!Ale nejsou pro vsechny 😀 😀 Evi ty jsi jedina ,koho znam,komu se povedlo prvni IVF!!!
Znam 3holky,kterym se povedlo az treti,pak znam 2 kterym se povedl druhy pokus a pak znam 4,kteri skoncili po 5 IVF adopci...a jedny,kterym se povedlo 7 me IVF........

Tak proto jsem pri zemi se svym prvnim pokusem.......... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru