Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
16. říj 2009

teeeeeeeeda dalsi kelisak na svete a je jen o par gramu lehci a gratulaceeeeeeeeeeee nejvetsi super hlavne zdravicko a moc ji pozdravuj a vzkaz ji ze to mela mega rychle 🙂 🙂 🙂

j.cien
16. říj 2009

Evicko zkus ten Kamistad,fakt je to v pohode,sama bych ho zkusila ve tve kuzi 😉
No ,nevim,zeptam se Kajosa,co on na to ...nemam predstavu,jak na tom budu,ale urco nebudu v celku az do 40tt...oni berou dvojky uz po 35-36tt,pokud jsou OK...

bellka
16. říj 2009

OMG, OMG, OMG, obrovská gratulkaaa🙂 až mi z toho tečou slzy, OMG. Hodně štěstí do života malému a Rozi s Kubou mají to své největší štěstí teď v náručí🙂

evcaa
16. říj 2009

to jo to je jasnby a ty budes uvidis kelisacke miminka jsou pres termin nebo se rodi tesne kolem 😀 😀

evcaa
16. říj 2009

tak musim poslat gratulace rozi a matyskovi i od moji mamky az ji ukapla slzicka a rika mi no vidis a tys byla pred rokem a dvoma dny v olomouci na ET a ted uz resis zouky od danika takze jeste jednou hodne zdravika a stesti vsem trem 🙂 🙂 🙂

j.cien
16. říj 2009

Katrinko tak ted jsi na rade s porodem,je ti to jasne 😀 😀 😀 ?

bellka
16. říj 2009

Marti, ahoj beruško🙂 jj, jsem pořád v práci, ale peníze jsou potřeba, však víte na co😉 Katrinko, děkujeme moc za info, no za chvilku to bude o Tobě🙂 Evi, zalez do pelíšku a horký čajík🙂 Sido, tfujtfujtfuj, ať jde vše jak má a brzy hlásíš //🙂

evcaa
16. říj 2009

majdi ja bych sla ale danulka ne chce se koupat

j.cien
16. říj 2009

Jj.Belinko jen si ted ty nocni uzij 😉 ,pak uz budes mit jenom nocni s mimiskem 😉 🙂

j.cien
16. říj 2009

Evicko nemas doma echinaceu v kapkach,nebo oscillo??To pomaha v zacatku nachlazeni...nebo fest pojezte cesneku 😀 😀 a zapijte to horkym pivem s medem 😀 😀 to bude mejdan 😀

beruska81
16. říj 2009

rozinko obrovská gratulace, mám úplně husinu, to bylo fakt rychlé, hlavně zdravíčko, protože štěstíčko už máš teď u sebe 😵 😵 😵

evcaa
16. říj 2009

nic kocky jdu za jirkou a danikem zitra s e objevim paaaaaaaaaaaa a drzte pesti at neni danulinka nemocny dobrou noc a krasne sniky 😀

kacza.b
16. říj 2009

ahojky holky

tak jsem jsem vas jen tak letmo prolitla a koukam ze uz rozinka porodila 😵

to je ta nejkrasnejsi zpravicka,rozinko mocinky gratuluju at je matyasek zdrave a stastne miminko 😉

kacza.b
16. říj 2009

dneska mam posledni nocni a je mi teda hodne bidne,rymu mam teda silenou a uz i kasel a seda mi to na prudusky,snad se s toho o vikendu dostanu. v pondeli mam kontrolu v polance a pak zase cekacka na telefon tak musim byt fit!

lucik32
16. říj 2009

Ahojky Kaczi, tak jsem tě tady našla 🙂
Omluvám se holky, že vám sem lezu.

katrin111
16. říj 2009

holky rozi psala ze da zitra fotku maleho tady jeji kamoska tak se tesim..............a psala ze nastrih a siti vubec necitila.asi fakt mela pohodovy porod holka nase ja ji uplne zavidim ale zdrave 🙂 takze se ji uklid vyplatil

lucik32
16. říj 2009

Můžu se jen zeptat, jestli jste tady měla některá ET s blastocystama? Jak brzo jste měla nějaké příznaky? Jsem třetí den od ET. Vím, že je to dost brzo, ale je to už na hlavu, že o bobiškách nic nevím.

kasa
16. říj 2009

Tak obravská gratulace.To největší štěstí už má Rozinka v náručí ,takže přejeme všem 3 hlavně zdravíčko,a vychutnávejte si ten nádherný pocit.Pláču dojetím. 🙂 🙂 🙂

radule82
16. říj 2009

Ahojte Kelišky, tady je ale radosti!!!!! a je proč!!! Matysek je na světe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rozinko obrovská gratulace!!!!!! :- 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵
Moc vám přeji hodně štěstíčka, hlavně zdravička!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

Asmeenko, tobě držím pěstíčky!!!!! 😉 😵 😵 😵 😵

miky123
16. říj 2009

Rozi taky se přidávám ke gratulacím 😵 Je to nádherný pocit mít v naručí maleho človíčka,tak na sebe davejte pozor a hodně štěstí do života 😵 😵 😵

kasa
16. říj 2009

Tak dobrou noc.A Rozinko tysi užívej první noc s malým.to musí být nádhera. 🙂

kasa
17. říj 2009

Dobré ranko všem,hlavně Rozince a Matýskovi.Je to nádhera,další kelišák. 🙂 🙂 🙂 .Už se nemůžu dočkat až se nám taky zadaří. 🙂

kasa
17. říj 2009

Jj,Puregonu jsem mela jen 4baleni,tj.neco pres 4tis+8icsi+3.5PK+3.5AH...takze cele pak neco pres tech 20tis,Cien děkujeme za info ohledně placení IVF ve Ferťasu,taky mě to včera zajímalo,protože spše už počítám s variantou,že když nám to teď nevyjde ,budeme taky žádat o 1 IVF. 🙂 .Jinak všem krásný víkend. 🙂

radule82
17. říj 2009

Dobré ránko, no fuj to je brrrr v sobotu tak brzy vstávat 🙂) spala u nás starší sestra, která chodí dálkově do školyk na Báňskou, tak se mnou spala v ložnici... ted mi ráno říkala, že jsem se strašně roztahovala a pořád ji chytala za ruku 🙂))) 😅 😀 😀 😀 (to já totiž normálně dělám, ale mému drahému).... 🙂)))

Kasi, co ty tady tak po ránu? 🙂

kasa
17. říj 2009

No já tím ,že vstávám každý den ve 4 hod ,tak o víkendu se vzbudím tak kolem 6 a už nezaberu,tak jsem se teď koukala se záznamu na 13.komnatu Tomáše Zelenky a hodně jsem si u toho pobulela,protože ten jeho příběh jsem vcelku dost sledovala,protože hokej v naší rodině je sport číslo 1.A moc bych mu přála,aby se stal zázrak a on se ještě někdy postavil na nohy.

radule82
17. říj 2009

Kasi, včera jsem viděla posledních asi deset minut.. fakt doják... neskutečné ☹

beruska81
17. říj 2009

dobré ránko, tak rozinka má za sebou první noc s malým, už se těším na fotečku 🙂
My budeme dneska lenošit, uklízela jsem včera, oběd taky máme ze včerejška takže nemusím nic dělat. 🙂

luciik
17. říj 2009

Ahoj holky, tak já tady jeden den nejsem a hnedka se rodí 😵
Takže Rozinko, obrovská gratulaceeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Hlacně hodně hdravíčka tobě i Matýskovi 😵 😵 😵

kasa
17. říj 2009

No já toviděla celé ,a celé jsem to probulela.Já mám dneska klidek,relaxuji,s obědem mám ještě čas ,Peťa spí po noční a budu dělat dneska rychlovku.Jenom sekanou s bramborem. 🙂 🙂 🙂

radule82
17. říj 2009

Já mám taky klídeček dneska 🙂))))))) asi sjedeme do globusu, mají tam super akci na prásek Ariel 8kg za 367kc, toz nekupto :D

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru